Paralegal Perks – parimaid asju Olles paralegal

Posted on

Paralegal Perks - parimaid asju Olles paralegal

Paralegal on muutunud oluliselt alates 1970. kui on juriidiline assistent esimese kujunenud heausksete karjääri. Kliendi nõudmisi, majanduslik vajadus ja plahvatuslik kasv on teinud paralegals populaarne karjääri valik, ja seal ei ole kunagi olnud paremat aega olla paralegal. Kaheksa paralegal karjääri eeliseid visandada mitu tipphetki töö valdkonnas.

Tõusvad Pay

Paralegal hüvitist pidevalt kasvanud viimase kümne aasta jooksul, vaatamata kõrgendinajämendi tee sügavusel 2009-2010 majanduslangus. Paralegals täita laiema ja keeruline erinevaid ülesandeid (paralegals isegi esindavad kliente kohtus teatud riikides ja halduskohtud), paralegal kasum suureneb jätkuvalt. Keskmine paralegal palk on $ 50.561 aastas, kuid paralegals sageli teha rohkem läbi boonuseid. Ületunnid lisada ka olulised raha oma paralegal Palk.

Explosive Tööhõive Outlook

Paralegal valdkonnas on üks kõige kiiremini kasvav kutsealade maailmas. USA Department of Labor, Bureau of Labor Statistics ennustab tööhõive paralegals ja asjaajajad kasvada 15 protsenti kümnendi lõpeb 2026 palju kiiremini kui keskmine kõikide ametite. Hulgas tegurid seda kasvu on kliendi nõudlus odavam, tõhusam kohaletoimetamise juriidilised teenused. Kuna tunnitasu laetud advokaadid on tavaliselt kaks või kolm korda määrad paralegals sama ülesanne, advokaadibüroo majandus mandaate suurenenud kasutamine paralegals minimeerida kulusid. Selle tulemusena paralegal karjääri on üks kuumimaid mittejuristist töökohtade õigusliku tööstus.

Lihtne Karjääri Entry

Erinevalt advokaadid, kes peavad täitma seitse aastat formaalse hariduse ja läbima baar eksami tava õiguse, võite saada paralegal nii vähe kui paar kuud õpinguid. Lisaks paralegals ei pea osalema tellis-ja uhmris institutsiooni; võite saada. Paralegals koos bakalaureusekraadi õigusteaduse õpingud või seotud kraadi või bakalaureusekraad mistahes valdkonnas ja paralegal sertifikaat ABA heaks kiidetud paralegal programm on kõige töövõimalusi.

intellektuaalse väljakutse

Paralegal töö intellektuaalselt väljakutsuv ja hõlmab erinevaid kõrgetasemelisi oskusi. Kõige edukamad paralegals on probleem solvers ja uuenduslike mõtlejad. Paralegals peab muutuma teema eksperdid oma eriala valdkonnas ja kapten õigusliku korra, teadus, sõnastust ja muid oskusi. Nad peavad kursis pidevalt muutuvate seaduste ja uue õigusliku ja arenguid samas liidestamine advokaadid, vastaspoole kaitsja, müüjad, töötajad, kliendid ja teised. Töö on mitmekesine ning iga päev toob uusi väljakutseid.

Tõusvad Prestige

Paralegals keerulisemaid ja väljakutset pakkuv töö, paralegal prestiiž tõuseb. Paralegals ei ole enam lihtsalt advokaat assistendid; nad eeldades juhtimise rollid ettevõtted, juhirolli advokaadibürood ja ettevõtluse rolli sõltumatu paralegal ettevõtetele. Aastate jooksul on paralegals on ületanud pilt ülistatud juriidiline sekretär saada kinni liikmed juriidilise meeskonna.

Võimalus aidata ülejäänud

Karjääri paralegal pakub ainulaadse võimaluse aidata teisi. Need võimalused on erinevad, sõltuvalt paralegal tegevuse ala. Näiteks vigastuse paralegals abi vigastada hagejad saavad kahju hüvitamist; intellektuaalomandi paralegals abi klientidele patendi ja kaitsta oma unikaalseid ideid ja perekonnaõiguse paralegals abi klientidele konfliktidest tulvil lahutuse ja hooldusõiguse juhtudel. Paralegals avalikes huvides sektori abi vaestele ja ebasoodsas olukorras elanikerühmad juriidilisi küsimusi, mis ulatuvad kaitset perevägivalla abile ettevalmistamise testamentide.

kliendi Kontakt

Kuigi paralegals töötavad järelevalve all advokaat paljud paralegals on otsene kontakt klientidega. Näiteks paralegals intervjuu potentsiaalsetele klientidele, et hinnata nende väidet juhul valmistada klientidele sadestumine ja ristküsitluse kohtualuse, töö klientidega koguda dokumente ja andmeid, klientide abistamiseks ettevalmistamisel avastus vastuseid ja olla kliendi kontaktisik kogu juhul või tehingu. Teatud valdkonnad, nagu lahutuse, lapse hooldusõiguse, ja isikukahju, paralegals “hoia kliendi poolt” läbi raske aeg. Paljude paralegals mitteametliku nõustamist ja tuge nad pakuvad rahutuks kliendid on mõned kõige rahuldust aspekte tööd.

Shifting õigusteenistus struktuur

Minevikus mitu aastat, õigusliku tööstus on näinud radikaalset teed juriidilised teenused tarnitakse. Advokaadid ei ole enam monopoli seadusega. Uued seadused avame uksed paralegals teha laiemat ülesandeid kui kunagi varem, nagu klientide esindamine haldusmenetluses kuulamisi, mis pakuvad teenuseid otse üldsusele (nagu ette õiguslikke vorme või koostamise testamente) ja käivitades virtuaalne paralegal ettevõtted, mis toetus advokaadid kõik valdkonnad. Nagu paljud organisatsioonid ja rühmad suruda anda võrdne juurdepääs õiguskaitsele, et alakoormatud üksikisikute, paralegals teenib olulist rolli hoida kohtukulude kontroll.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *