Mis vahe on CV ja kaaskirja?

Posted on

 Mis vahe on CV ja kaaskirja?


Mis vahe on CV ja kaaskirja? Mõlemad kaaskirja ja CV jagavad ühist eesmärki tõendavad, et teil on õigus oskusi paista hetkel tööga, mida te taotlete.

Siiski on selge vahetegemine struktuuri ja kavatsuste kaks dokumenti. Tööotsijad ei peaks oma kaaskirja ja jätkata täiendava kuid unikaalne paar dokumente. See tähendab, teie kaaskirja peaks olema rohkem kui lihtsalt täpploendeid regurgiteeritakse alates CV.

Paljud tööandjad nõuavad, et CV on esitatud koos ankeeti.

Kaaskiri ei pruugi olla vajalik. Aga, sealhulgas üks, kui te kandideerite aitab oma võimalusi saada valitud intervjuus.

Vahe Jätka ja kaaskirja

Sa ei mõtle oma CV üldise kokkuvõtte oma töökogemust ja teie kaaskirja kui kokkuvõtet oma töö kogemus, kuna see on seotud töökoha poolt.

Jätkamiseks on dokument, mis itemizes töökäik. See kokkuvõte töökohtade olete otsustanud, haridus olete saavutanud, sertifikaadid, oskused ja muu mõõdetav infot oma tausta ja töökogemust.

Kõige tavalisem CV formaat on loetelu oma kontaktandmed, kogemusi lõik, mis sisaldab ametinimetused, asend kirjelduse, kuupäevad tööhõive, hariduse osas ning muud asjakohast teavet.

Tavaliselt CV on kirjutatud kolmanda isiku ja kasutab nii vähe sõnu kui võimalik kokku kogemus. Niisiis, selle asemel, et kirjalikult “Ma järelevalvet suurte ostu meeskond XYZ ettevõte” CV oleks loetelupunktidega mis ütleb: “Järelvalvega 19 inimese ostmine meeskond.”

Võimaluse korral tahad kasutada numbreid oma CV, nagu inimeste arv teil järelevalvet, protsenti müük kasvas, klientide arvu aitas jne

Kaaskiri on kirjutatud, et tõsta esile kvalifikatsiooni teil selle tööga, mida te taotlete. Seda kasutatakse, et anda tööandja lisateavet, miks teil on hea kandidaat sellele ametikohale. Põhiülesanne oma kaaskirja on uhkeldama kuidas oma kvalifikatsiooni teeb sind mängu tööd.

Kaaskiri on kirjutatud kirja formaat sealhulgas tervitusega, mitu lõigetes ja sulgemine. Erinevalt CV, siis tuleks kasutada esimese isiku kirjutada kaaskirja. (See tähendab, et vältida kasutades “I” liiga palju.)

Milline Jätka Sisaldab

Teie CV peaks varustama tööandjaid üksikasjaliku nimekirja oma töökogemust ja haridust. Oskusi ja saavutusi on seotud iga töö olete leidnud neid tuleb kirjeldada piisavalt üksikasjalikult näidata tööandjate kuidas olete lisaväärtust nende konkreetsete rollide.

Sageli jätkub anda teavet täpploenditega; See aitab dokumendi konkreetne ja võimaldab värbajate skaneerida kaudu kiiresti.

Mis kaaskirjata Sisaldab

Kaaskiri on lühike kolm või neli lõikes dokument. Tuleb kirjutatud eeldusel, et tööandjad konsulteerib oma CV sobitada seda avaldust teete kirjas oma kvalifikatsiooni.

Kaaskiri aitab tööandjate tõlgendada oma tausta esindatud CV ning aitab tõestada, kuidas oma varasemate kogemuste saada teid tööd.

Kui te kirjutate kaaskirja tööd, kõigepealt üle töökoha nõuetele, mis on kirjeldatud töö postitamist. Kasutage oma kaaskirja selgitada, kuidas te vastate nendele kriteeriumidele.

Kasutage kaaskirjata edasi Subjektiivne Teave

Jätkamiseks sätestab asjaolud – kes, mida, millal ja kuidas. Seevastu kaaskiri annab võimaluse selgitada, miks te kvalifitseeritud tööd. See dokument lisab natuke värvi ja isikupära ning on mõeldud veenda tööandjaid, et olete hästi sobida positsiooni käepärast.

Kaaskiri on parem auto kui CV edastada rohkem subjektiivne informatsiooni nagu põhjal oma huvi positsiooni, kuidas oma väärtusi motiveerida teil jätkata tööd, või miks kultuuri ettevõte meeldib sulle.

Teie kaaskirjad aitab teil müüa oma kvalifikatsiooni potentsiaalsetele tööandjatele samas oma CV annab üksikasjad varundada andmed lisada oma tähti.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *