Kuidas alustada tööd kodust

Posted on

Lihtne töö kodust arvuti Jobs

Võibolla on kodus töötamine oma unistuste, kuid sa ei ole kindel, kuidas teha seda oma reaalsus. Mõtle plusse ja miinuseid iga läbi objektiivi nõudmistele oma elu, oma oskusi ja soove, siis hakata plaani. Loe läbi need 4 viise isik võib töötada kodus.

Pöörake oma praeguse töökoha viiakse Kaugtöö Positsioon

Esimene võimalus kaaluda, on üks, mis hõlmab vähemalt summa muutus, võttes oma praeguse in-office töö ja muutes selle teletöö seisukoht.

Ja teadus- ja peegeldus on esimesed sammud üleminekul oma praeguse seisukoha kontori töö kodust. Õpi kõike on teada oma firma kaugtöö poliitika siis mõtle, kuidas need võivad (aga ei pruugi), kantakse teie tööd.

Kui te arvate, on hea juhul, järgmine samm on kirjutada teletöö ettepaneku oma boss.

Leida uus töö-at-Home Töö

Nii et kui tundub, et keerates oma praeguse töökoha viiakse teletöö üks on pikk shot, järgmine parim viis alustada tööd kodust on leida uus töökoht. Kui te jääma oma valdkonnas kogemusi, siis tõenäoliselt rohkem raha kui siis, kui sa püüad midagi muud. Siiski, kui oma karjääri ala lihtsalt ei paku palju teletöö võimalusi, peate võib leida välja midagi uut.

Alusta oma Home Business

Oma firma on palju eeliseid. See võib võtta mitmeid vorme – kõike poomise läbi kiviklibu konsultandina tööd sa juba ei (AKA vabakutseline), et alustada uut äri nullist ostes olemasoleva ettevõtte või frantsiis töötamisega otsemüügi, müües oma sõpradele ja perekonnale . Kõik need võimalused on erinevad alustamise kulud, aeg kohustuste ja Payoffs.

Pick Up Extra Cash From Home

Kui sa tõesti ei up terve elu / karjääri muutus, kuid soovite siiski täiendada oma sissetuleku, proovige haltuuratöö kodu. Siin on mitmeid võimalusi, kuidas teha rohkem raha oma vaba aega kodust:

  • Andmesisestaja From Home
  • Online Lisa Kuulutus
  • Lühike Ülesanded (Virtual ja Real World)
  • Online Žüriid
  • Veebileht testimine
  • Teenida raha oma Cell Phone

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *