Plussid ja miinused töötavad valitsus

Posted on

Plussid ja miinused töötavad valitsus

Kui sa arvad valitsus, mida hüppab oma peaga? Paljude jaoks pilte Ameerika Ühendriikide president, Capitol Hill ja Lincoln Memorial võib pähe tulevad. Need on kustumatu pilte American valitsus, kuid nad ei ole täielikult esindavad päev-päevalt funktsioone, kuidas äri Inimesed saab teha. Sest tüüpiline valitsuse töötaja, sagedamini pilte oleks sees boksi, taga prügiauto või maakonna vanglas.

Mõned töökohad võimalda valitsuse töö: politseinikud, tuletõrjujad, sotsiaaltöötajad, jms. Teised, nagu raamatupidajad, arvuti programmeerijad ja personalijuhtimise spetsialistide olemas nii era- kui ka avalikus sektoris. Niisiis, kuidas sa valida, kas töö era-või avalikus sektoris? Nagu iga otsuse, on positiivsed ja negatiivsed kaaluda.

Plussid

Parim aspekte valitsuse töö on:

  • Stabiilsus: Erinevalt erasektorist, kus ettevõtted saavad minema äritegevuse, valitsuse kunagi läheb välja äri. Ametiasutuste või ametikohtade võib sulgeda või morph uusi, kuid seal on alati valitsus töökohti. Töötajad on alati vaja täita ülesandeid ainult valitsus, ja täiendavaid töötajaid on alati vaja neid toetada.
  • Paindlikkus: Enamikul positsioonide, töötajad saavad hõlpsasti säilitada terve töö-ja eraelu tasakaalu. Lisaks teletöö ja alternatiivsete töögraafikud on levinud valitsusasutused. Nõudvate tööde töötajatel teha palju oma äri kontorist eemal, valitsuse organisatsioonid on hakanud pakkudes seadmeid, mis võimaldavad mobiilse tööjõu.
  • Eelised: valitsus kasu peaaegu alati ületada erasektori kasu pakette. Töötajad on sageli suurepäraseid tervishoiu plaanid väiksemate kuludega ja soodne pensionile plaanid. Pikemaajalisel seisaku valitsuse ja erasektori kasu paketid nii süveneda. Ikka, valitsuse kasu jääb parem.
  • Aeg maha: Lahku aega viitvõlad on helde ja juhid kipuvad olema lubatud heakskiitmisel puhkuse ajal. Federal pühad täheldatud. Riigi ja kohalike omavalitsuste vahel on nende lisapuhkust.

miinused

Halvim aspekte valitsuse töö on:

  • Aeglane palgatõusu: Cost-of-elavad kohandused lubatud riigitöötajate harva kursis inflatsioon ning väärib tõstab antakse ainult väike protsent tipptegijad. Suurte palgatõusu, riigitöötajate on konkureerida vabadele ametikohtadele kõrgema palgad. Hoides sama tööd sama organisatsioon ei ole võimalik, kui soovite, et saada üks kõrgemaid palku.
  • Kattega teenimisvõimalusi: valitsus juhtidele makstakse palju vähem kui nende erasektori kolleegidega. Lüüa suur paydays, kõrgetasemelise riigitöötajate hüpata erasektoris.
  • Madal kontroll: Bürokraatia teeb mitte ainult kodanike jaoks raskendada. Samuti laastab riigitöötajate tahavad asju teha kiiresti. Oodata kõik suuremad ja palju väiksemaid otsuseid läbima mingi ametliku kinnitamise protsessi.

Pole tähtis, mida sa teha tahad, siis tõenäoliselt sa ei saa seda teha, et valitsus. Sa lihtsalt vaja veendumaks, et on valmis taluma negatiivseid aspekte vastutasuks positiivsed.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *