Kuidas mainimine üleandmise saatekirjeen

Posted on

Kuidas mainimine üleandmise saatekirjeen

Kui sa tead kedagi firma või keegi tugev seos firma, see võib olla kasulik mainida neid oma kaaskirja kui kandideerite. Võttes esildise aitab teil seista välja tõrjuda, kui olete tööotsinguid.

Viitavad, et sa viidatud keegi on nagu saada tööhõive viide ette. Töökohad juhtide ja värbajate tõenäoliselt võtta lähemalt kandidaadid, kellega nad jagavad vastastikuse kontakti ja mõjuval põhjusel: uuringud on näidanud, et rentides kaudu töötaja viited tulemusi kiiremini, odavamad, tõhusamad tööle kui tuginedes töökohtade sites.

Referral palkab ka kipuvad kuni kiirus kiiremini, sobib paremini ja viibimise firma enam.

Vihje: mainimine Teie viite ja jagatud ühendus oma kaaskirja võib oleneda aidata oma taotluse saada märganud potentsiaalsetele tööandjatele.

Samuti annab rentides manager mõned kontekstis oma töö tausta ning annab täiendavat teavet.

Mis on suunamine kaaskirja?

Esildis kaaskirja mainib vastastikuse ühenduse kui kandideerite. Sa võid olla eelotsuse kolleeg, sõber, töötaja on ettevõtte olete huvitatud, kliendi või tarnija või isegi oma kolledži karjääri kontoris.

Eelised suunatakse

Nimetatud kandidaadid on juhtiv allikas uusi palkab ja paljud tööandjad püüavad aktiivselt viited palkamisel avatud positsioone. 3 Isegi kui ettevõte ei ole ametlik töötaja esildise programmi, viited tavaliselt tervitada kui viis kiirendada rentides protsessi ja turvaline sobilikke kandidaate vabade töökohtade.

Võttes esildise nime mainimine oma kaaskirja aitab rentides manager mõista jagatud ühendus sul on nendega või nende tööandja. Esildis aitab seotud oma kogemusi avatud asendisse ja sõltuvalt sellest, kuidas te teate esitanud isik, võib pakkuda aimu sellest, kui hästi te võite sobi hetkel firma.

Teie kaaskirja ka annab võimaluse lühidalt esile oma hariduse, oskuste ja kvalifikatsiooni tööd. Lisaks viitavad Teie viite, siis on teil võimalus lisada mõned konkreetsed näited, miks sa oled parim kandidaat ja jagada muid üksikasju ei kuulu oma CV.

Kes Küsi viitesündmust

Seal on palju erinevaid viise, kuidas tuleb nimetatud tööd. Ühendust on firma võib uurida, kas teil on huvi uurida uusi võimalusi. Võite avastada, et olete ühendatud koos töötaja LinkedIn. Enne kui kandideerite, vaata, et näha, kes sa tead hetkel organisatsioon.

Märkus: Esildist ei pea olema äri ühendus. Te võite paluda keegi tead on ettevõte või kes on kontakti firma, kui nad soovitaks sul tööd.

Kontrollige üksikute ette ja küsida, kas nad on valmis teile esildise . Isegi kui sa oled kindel, et nad tahaks garanteerida teile, andes potentsiaalsetele esildise heads-up tagab, et nad oleksid võimelised ja valmis pakkuma parimat võimalikku soovitust, arvestades töö nõuetele.

Võite saata kirja või e-kirja suunamist , mis annab isikule aega ja võimalust läbi mõelda, mida nad teha saab, ja kuidas edasi minna. Küsid kirjalikult annab ka teie ühendus out, kui nad ei ole rahul viidates te.

Kuidas mainimine Referral

  • Mainida, kes on esitanud teile. Kui kasutate  esildise oma kaaskirja , rääkimata neist esimeses lõigus. Kaasa üksikute nime ja kirjeldada oma ühendust nendega samuti.
  • CJah isik. Lühidalt, kuidas sa tead isik, ja selgitada, kuidas nad tulid olema tuttav oma töö kvalifikatsiooni ja oskusi.
  • Kirjeldage, miks nad soovitavad teile. Kui isik soovitatav taotleda selle konkreetse seisukoha, võimalust mainida, miks nad kinnitades teile. Milliseid konkreetseid omadusi sinu tehtud neid arvate, et teil oleks hea sobib ettevõtte ja töö? Mida on teil pakkuda ettevõte?

Siin on näide sissejuhatav lõik viitavad, et kandidaat on nimetatud kolleegi:

Näide: Minu kolleeg Amy Smith soovitas, et ma teiega otse umbes müügiesindaja positsiooni ABC, Inc. Amy ja ma teinud tihedat koostööd tööstuse aastaid, ja ta arvas, et firma oleks hea sobib minu stiil ja kogemusi müük. Ta märkis, et kui edukas, auhinnatud müüja, ma oleks suurepärane lisaks meeskond ABC, Inc.

Näpunäiteid viitesündmust Cover Letter

Nimi-kukutades ei tule lihtsalt, et mõned inimesed, eriti kui sa oled juba maadlevad kuidas kirjutada oma saavutusi ja müüa ennast tööle juht. Kuigi see võib olla väljakutse, mida nimetatakse tööd annab teile tõuke konkurentsi üle. Vähemalt see peaks aitama teil saada kaaluda intervjuus. Parimal juhul võiks teile jala ukse, mis võivad kaasa tuua tööpakkumist.

Review näiteid. Kui te ei ole kindel, mida kirjutada, see aitab vaadata näiteid kaaskirjad, kuigi tahad kohandada oma kirjas vastavalt oma konkreetsetele isiklik ja ametialane olukord.

Märkida esildise ette. Ärge unustage lisada lühidalt oma suunamisest ja soovituse kohe oma kaaskirja. See strateegia paneb esildise ees lugeja meeles, andes neile konteksti teavet, mis järgneb.

Tee parim esmamulje. Laienda oma tugevusi ja miks sa oled parim kandidaat sellele ametikohale. Teie kaaskirja pakub võimaluse teha tugev esmamulje, sest see on tõenäoliselt esimene asi rentides manager näeb, võib-olla isegi enne oma CV.

Jagage oma saavutusi. Nimetatakse lühidalt näiteid oma õnnestumiste töökohal tõestada, et sa oled kõige kvalifitseeritud inimene selle töö jaoks.

Hoolikalt korrektuuri oma kirjas. Nagu kõigi ärikirjavahetuses, veenduge, et te korrektuuri oma kaaskirja jaoks õigekirja ja grammatika ja kontrollige, et teave vasteid kõigis dokumentides saadate.

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *