Sport Karjääri ettevalmistamine alguse koolist

Posted on

Sport Karjääri ettevalmistamine alguse koolist

Karjääri sport võib olla võimalus inimestele mitmeid erinevaid taustaga, isegi need, kes ei ole sportlased. Sõltumata rada arvesse spordi karjääri, tugev haridus ja kogemus läbi praktikume ja osalise tööajaga töökohtade vaja.

Mõned kolledžid ja ülikoolid pakuvad spordi juhtimise programmid, kuid oma bakalaureuse uuringud ei pea olema nii spetsiifilised spordi karjääri. Spordimeeskonnad ja liigade vaja äri ja rahanduse asjatundjad, kes aitab hallata operatsioone. Turundus ja avalike suhete spetsialistid on vajalikud, et tekitada huvi ja koolitajate ja füüsilise terapeudid on vaja hoida sportlaste tervislik ja top seisukorras. Isegi õiguse kraadi võib põhjustada karjääri esindavast sportlased või kaitsja frantsiisid ja liigade.

Mõned karjääri hõlmavad koostööd otse spordiklubide, teiste puhul töötavad eraldi ettevõtted, mis toetavad ka sportlased või meeskonnad. Näiteks Füsioteraapiakliinik võib spetsialiseerunud koostööd sportlaste ja vaata mängijad professionaalne, kolledži või keskkooli meeskonnad valdkonnas. Ajakirjanikud on tõenäoliselt tööd kohalike uudiste organisatsioonid, mis hõlmavad spordiklubide.

Õppekavavälised tegevused

Paljud õpilased on huvitatud sportlaskarjääri sporti keskkooli ja kolledži tasandil. Ilmselt on-the-valdkonnas kogemus võib olla väärtuslik ettevalmistamisel tulevaste treenerite, sportlik koolitajad, sportlik direktorid ja teised. Tegelikult meeskonnatöö õppinud spordiga ja pühendumist vaja aitab isikul eelnevalt palju karjääri.

Aga kui sa ei sportlikult kallutatud, on veel palju võimalusi. Sarnaselt teiste osakondade ülikoolilinnakus, sportlik osakonna sageli osalise tööajaga töökohtade kättesaadavad üliõpilastele. Isegi kui see on lihtsalt töö vastates telefonid, see ikka on võimalus saada kogemusi ja luua seoseid valdkonnas, kus soovite töötada.

Spordi infoosakonna tavaliselt vaja õpilasi aidata jälgimise statistika ja kirjalikult pressiteateid. Koolis paberi vajada sport reporter. Mõtle ühegi osakonna ülikoolilinnakus, mis suhtleb kergejõustik, ja seal tõenäoliselt on võimalusi.

Kui sa ikka keskkooli, küsi õpetaja, treener või nõustaja võimaluste kohta, mis on saadaval.

Vihje : Kooliväliste kogemusi aitab teil rohkem teada oma tugevusi, meeldib ja ei meeldi, ja motiivid. Paljuski on nad ehk sama oluline kui oma kooli.

Praktika ja osalise tööajaga

Paljud spordi juhtimise programmid aitavad ühendada õpilasi suurepärase praktikavõimalusi. Õpilased eriala midagi muud kui spordi juhtimise ikka ei leia spordiga seotud praktika abiga või nõustajatel. Kool sportlikud osakonna või sport infoosakonna võib pakkuda praktikakohti erinevaid seisukohti. Professional spordiklubide ja semi-professionaalne spordiklubide ka pakkuda praktikakohti, nagu seda teevad seotud ettevõtete spordi valdkonnas.

Erinevalt praktikume, töökohti ei saa sa kolledži krediidi, kuid nad annavad teile kogemus. Professional spordiklubide sageli vaja osalise tööajaga või hooajaline abi ja kooli sportlik ja sport talitused palgata õpilast osalise tööajaga, isegi kui praktika ei ole kättesaadavad.

Vihje : kas nad töökohti või praktika võimalused võib leida otse tööandjate või spetsiaalne tööotsimise saidid nagu TeamworkOnline.com.

osalemine

Kuigi mitte kõik spordiga seotud töökohtade hõlmavad osalevad nagu sportlane, see on hea alus on ja suurepärane võimalus saada jalg ukse. Päris palju tahes tööga seotud juhendamise või skautlus on ainult reaalselt on olemas keegi, kellel on kogemusi mängides sport. Isegi tööd, mis ei nõua otsest kogemust kui sportlane on lihtsam saada, kui teil on sportlik kogemus, et suuta siduda mõnel tasandil nende keskmes oma valitud eriala.

See ei tähenda, et sa pead olema kõrge kvalifikatsiooniga või väga edukas sportlane. Benchwarmer koos maine tõsist tööd tavade esineb tihti liiki tunnused tööandjate igal elukutse väärtus. Ja soovitusi saad treener, kes hindab oma tööeetika vaatamata puudumine mängides aega võib olla asi, mis saab teid jala ukse tööd või internatuuri.

olulisi andmeid

Mitte ainult sportlased

Paljud karjääris-rahanduse, õiguse, turunduse, tervishoiu ja rohkem-toetust äri spordi.

Poole kohaga töökoht

Kooli sportlik ja sport talitused ühiselt palgata õpilased.

Praktika

Professional spordiklubide ja liigade pakkuda praktikakohti erinevaid valdkondi.

 

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *