Millised on plussid ja miinused Vabakutseline?

Posted on

Millised on plussid ja miinused Vabakutseline?

Kui olete teinud otsuse, et soovid töötada kodus, järgmine küsimus on paljude jaoks:  Kui ma töötan ise või leida teletöö töökoht?

Ausalt, asjaolud väga sageli teha seda otsust meile. Kuid kui sa oled õnn olla kaalumist väärib füüsilisest isikust (või vabakutseline) vastu traditsioonilise tööhõive, kaaluge nende plusse ja miinuseid füüsilisest isikust ettevõtjana.

Plussid

Rohkem vabadust planeerimine ja töö eest

Vabadus valida oma ajakava on üks kõige atraktiivsem kasu vabakutseline. Kuna IRS määratleb sõltumatu töövõtja kui keegi, et ettevõte ei suunata “vahendid ja meetodid”, mille nad töötavad, siis loomulikult on rohkem vabadust oma ajakava. Sõltumatud töövõtjad on tihti antud töö projekti alusel ja tasuda tööde lõpetamist.

Lihtsam leida tööd

Kui ettevõtted palgata vabakutseliste, nad ei tee nii palju pühendumist, kuna need on, kui nad on töötaja palkamiseks, ja nii võivad nad palgata kellegi ühekordne töö ja vähem muljetavaldav CV. Nii vabakutseline saab viis tungida uue liini tööd. Aga töö on tõestada oma võimeid kui te soovite saada rohkem.

Töö-at-Home Positsioonid Rohkem Tõenäoline

Kuigi sõltumatud töövõtjad võivad töötada kontoris, kuna nad ei ole nii tihedalt valvab nagu töötajate nad on tõenäolisem, et olla aluseks kodus. See võib olla kasulik ettevõtte palgata töövõtjad, sest see ei vaja anda bürooruumid neile.

Maksuvabad ärikulude

Füüsilisest isikust saab kirjutada välja mitmeid erinevaid ärikulud oma tulumaksu. Hulgas füüsilisest isikust mahaarvamisi töö-at-home töövõtjad nautida on kontorina mahaarvamise.

Nr Maksud välja võetud Maksed

Kontrollide kohta, mida sõltumatud töövõtjad saavad kliendid on tavaliselt suuremad, kui need oleks nii töötajatele, sest ei sisalda makse võetakse välja. See ei tähenda, et nad ei võlgne maksud, kuid nad saavad rohkem raha ette.

Hüvitis võib olla suurem

Kuna rentides töövõtja võib olla odavam firma, siis võib olla võimalik pakkuda kõrgemat hüvitist. Kuid see ei ole sugugi alati nii.

miinused

Viimane pro eelmise nimekirja tundub olevat vastuolus esimese con selles nimekirjas. Pea meeles, et ettevõtted otsivad alati oma alumine rida, ja nii hüvitise võib varieeruda metsikult sõltuvalt oskusi soovitud ja turul neid oskusi.

Ei pea miinimumpalga saamiseks

Kuna sõltumatu töövõtja tehakse sageli projekti alusel, ei ole mingit garantiid, mida tunnitasu võib olla või kas see on suurem kui miinimumpalk.

kõrgemad maksud

Tööandjad maksavad poole hinnaga töötaja sotsiaalkindlustus ja tervishoid maksud. Contractors maksma kõik need maksud läbi füüsilisest isikust ettevõtjana maksu.

tulumaksu

Tööandjad koguda tulu ja töötasu maksud läbi palga mahaarvamise ja saadab valitsus. Sõltumatu töövõtja peab võtma saates need maksed ja kvartali hinnanguliselt tulumaksu võidakse nõuda.

Kulud Äritegevus

Kuigi see on tore, et kulud töötab äri on maksu maha arvata, see on veel parem kui keegi teine ​​maksab teie Interneti-ühendus, kontoritarbed ja muud ettevõtte vajadustele. Tavaliselt tööandjad maksavad seda tüüpi kulusid.

nr Eelised

Eelised nagu tervisekindlustus, puhkus, pensionile plaanid jne pakutakse töötajatele ainult

Vähem Töö Turvalisus

Ettevõtted palgata sõltumatud töövõtjad sageli, sest neil on lühiajalised projektid või ebaregulaarne töökorraldust. Contractors tööle võib tulla pidu või nälg stints.

Makse sageli tulevad ebaregulaarselt

Nii nagu töö võib olla ebaregulaarne, mistõttu saab makseid. Seda saab teha isikliku eelarve raske.

Arvete ja kogumine Kas töövõtja kohustus

Erinevalt Palk, mis süttib ajakava meetmeid ei võta töötaja, töövõtja peab tavaliselt arve saata maksta. Ja kui arvet ei maksta õigeaegselt, on töövõtja, kes peavad järgima kuni tasumise tagamiseks. Ja mõnel juhul kliendid võivad maksa kunagi üldse, mis tähendab, et see langeb töövõtja võtma õiguslikke meetmeid ega võta seda stiffed.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *