Parim tunnistus programmid, mis toovad kaasa tasustatud töökohti

Posted on

Parim tunnistus programmid, mis toovad kaasa tasustatud töökohti

Paljud kraadi programmid aitab suurendada oma võimalusi leida kõrgelt tasustatud tööd. Kuid paljud neist programmidest on kulukas ja võib võtta aastaid aega.

Alternatiiv Õppekava on sertifikaadi programmis. Tunnistuse programmid on lühiajalised koolitusprogramme, mis sageli võtab vähem aega, et lõpetada, kui kraad,

Märkus: Teil on võimalik teenida sertifikaatide nii vähe aega kui paar months.They ka maksavad üldjuhul vähem raha kui Õppekava.

Tunnistuse programmid aitab teil arendada oskusi ja kogemusi, mis on vajalikud konkreetse job.1 On sertifikaatide töökohta eri tööstusharudele, sealhulgas  tervishoiuhalduse ja  infotehnoloogia  (IT).

Need programmid võivad olla abiks inimestele, kes on hakanud just oma karjääri, samuti inimestele, kes on juba aastaid kogemusi ja soovivad tõsta oma oskusi või otsivad  keskea karjääri muuta . Leida õige programm teile, ja saate oma viis eduka karjääri.

Miks saada sertifikaat?

Seal on palju kasu lõpetamist tunnistuse programm. Kui teil on hakanud oma tööotsimise, täites sertifikaadi programm suurendada oma oskusi ja võimeid, ja teeb teid  paistma tööturul .

Isegi kui sul on juba karjääri, siis võib ikka kasu lõpetamist tunnistuse programm lihvida erioskustega. Näiteks mitmed  IT tunnistuse programmid  aidata inimestel arendada oskusi ja teadmisi alused, mis on vajalikud sisenemist IT-tööstuses. On ka sertifikaatide haldamine, nagu projektijuhtimine sertifikaadid.

Pea meeles, et sertifikaadid ei ole sama erialaseid litsentse ja certification.2 Litsentsid on vajalikud eelkõige töökohtade, nagu õpetamise ja iluravi. Sertifikaadid näitavad, et inimene on saanud oskusi konkreetses valdkonnas. Näiteks leidub raamatupidamises sertifikaadid, mis aitab raamatupidaja tempot tema karjääri. Need sertifikaadid hõlmavad tavaliselt istub eksami. Mõnikord saate sertifikaadi programm, mis aitab teil valmistuda licensure või tunnistuse.

Kuidas leida õige programm teile

Kasutage CareerOneStop sertifitseerimine Finder:  Otsing sertifitseerimine Finder  diplomeerimise nimi, organisatsioon, tööstuse või Amet genereerida nimekirja sertifikaadid, teavet sertifitseerimisasutuse organisatsioon, kuidas saada sertifitseeritud ja eksam üksikasjad.

Küsige Kontaktid:  Kui olete huvitatud, alates karjäärivalikuid, küsida inimestelt, et valdkonnas, milliseid kraadide ja inimesed selles valdkonnas tavaliselt. Seadista  informatiivne intervjuud  küsida need kontaktid soovitada mida sertifikaadid võivad aidata teil oma karjääri. Kui üks teie kontaktid on lõpetanud sertifikaadi programm, saada oma tagasiside nii kooli ja programmi.

Rääkige oma praeguse tööandja:  Kui otsite sertifikaadi programm, mis aitab suurendada oma karjääri, rääkida oma tööandja. Ta võib olla mõned soovitused sertifikaadid, mis võiks suurendada oma CV ja isegi kaasa edutamist. Samuti kontrollitakse, kas teie firma pakkumised maksma (või osaliselt toetust) sertifikaadi programm, kui see on seotud teie praeguse töö.

Kontrolli Kohalikud koolid:  Enamik tunnistuse programmid on välja andnud koolid (kuigi mõned on väljastatud ettevõtted ja muud organisatsioonid). Kui sa tead, millist sertifikaati soovite, kontrollige oma kohaliku kolledžid, kogukonna kolledžeid ja kutsealase tehnilise koolid näha, millised programmid pakuvad. In-riik ja kogukonna kolledžeid sageli kõige kallim tunnistuse programmid.

Leia akrediteeritud School:  Veenduge, et kooli valid on akrediteeritud US Department of Education või Nõukogu Kõrghariduse . Mittetulunduslik koolid ei ole alati akrediteeritud ja nad mõnikord puudub range õppejõudude ja / või kasulik karjääri teenuseid. Lihtsalt, sest koolis tekitab palju reklaami (trükis, Internetis või stendid), ei tähenda, et see on õige kool teile.

Leia programm, mis töötab koos oma ajakava:  Uurida, mida iga programmi kulud, howlong kulub kogu programmi ja mida programm pakub (nt on-the-töö koolitus, kursused, eksamid). Valige programm, mis sobib teie ajakavaga. Näiteks, kui soovite jätkata tööd täistööajaga järgides programmi veenduda programmi ajakava on paindlik.

Kui see on liiga hea, et olla tõsi, see tõenäoliselt on:  Kui leiate sertifikaadi programm, mis tundub liiga lihtne, liiga odav või liiga kiiresti täis, siis see tõenäoliselt on. Kas mõned uuringud, et veenduda programmi akrediteeritud.

Talk to Vilistlased:  Teine võimalus vältida halbu tunnistuse programmid on rääkida vilistlased. Enamik koole tuleks valmis panna teid kursis vilistlased, kes saab vastata teie küsimustele programmi. Küsi nendelt vilistlased, mida programm oli nagu, ja kas see aitas neil turvalist tööd.

Konsulteeri ohvitserid oma kutseühingu või liit:  Küsi sertifikaadid oma valdkonnas, mis aitavad suurendada oma likviidsuse ja küsida pakutavate programmide või heaks kiidetud yourassociation.

10 kõrgelt tasustatud tööd, mis nõuab (või soovitab) tunnistuse

Need on hästi tasustatud töökohti, mis nõuavad sertifikaadi või mille asjakohase sertifikaadi programmid olemas. Enamiku nende positsioonide, sertifikaat aitab keegi alguses oma karjääri saada hea esimese töökoha.

 1. Veebiarendaja

Web arendajad  luua ja disain veebilehed. Nad loovad välimuse saidi ja hakkama veebilehe tulemuslikkuse, kiirus ja võimsus. Web arendajad võiks töötada arvutisüsteemide disaini ettevõtted või turustamisega tegelevad ettevõtted või osakondade või olla  füüsilisest isikust . Kuigi mõned veebiarendajad on Keskeri web design, teised on sertifikaadi veebiarendust asemel.

Palk ja tööhõive Outlook: Vastavalt  Bureau of Labor Statistics , veebiarendajad teenida sissetuleku mediaan $ 69.430 aastas ja näed palju-kiirem keskmine töökohtade kasvu 13% läbi 2028.

 1. Ehitus ja ehitusinspektori

Ehitus  ja ehitusinspektorid kontrollida ehitusplatsidel ja hoonete veenduda, et struktuurid vastavad kõik vajalikud koodid ja eeskirjad. Paljud ehitustegevuses inspektoritel on tõend kohaliku või kogukonna kolledži, kuigi teised on kaheaastase Keskeri asemel.

Palk ja tööhõive Outlook: Vastavalt  Bureau of Labor Statistics , ehitus ja ehitusinspektorid teenida sissetuleku mediaan $ 59,700 aastas ja näed kiirem keskmine töökohtade kasv 7% läbi 2028.

 1. Arhitektuuri- ja kodanikukaitse autorile

Arhitektuurne ja kodanikuühiskonna autorile loob joonised struktuurilisi tunnuseid hoonete või loob kaarte tsiviilehitus projekte (sealhulgas avalikud tööd, sillad ja teed). Enamik koostajad väljaõpet arvuti abil projekteerimine ja koostamine (CADD), masinaehitus joonistus ja muud projekteerimise ning oskusi. See koolitus võib olla sertifikaadi programm, kaheaastase programmi, või isegi nelja-aastase programmi.

Palk ja tööhõive Outlook: Vastavalt  Bureau of Labor Statistics , koostajad teenida sissetuleku mediaan $ 55.550 aastas ja näed vähe või üldse mitte abil töökohtade kasvu 2028.

 1. Industrial Engineering Technician

Industrial tehnikute aidata kaasa tööstuse insenerid vaadata töömeetodite kell tehased ja muud tööstusaladel. Nad aitavad muutma töömeetodite seadmete paigutus ja rohkem, et muuta tehase sujuvamaks. Enamik tööstus tehnikute on kas Keskeri või sertifikaadi kutseõppeasutuse-tehnilise kooli.

Palk ja tööhõive Outlook: Vastavalt  Bureau of Labor Statistics , tööstustehnoloogia tehnikud teenida sissetuleku mediaan $ 55.460 aastas ja näed vähe või üldse mitte abil töökohtade kasvu 2028.

 1. Pipefitter ja torulukksepp

Torulukksepad ja pipefitters  installida ja remont torud kontorites, kodudes, tehased ja muud hooned. Paljud torulukksepad õppida oma tööd läbi sertifikaadi programm ja / või nelja- kuni viieaastane väljaõpe. Mõned riigid nõuavad ka, et torulukksepad ja pipefitters olema litsentseeritud.

Palk ja tööhõive Outlook: Vastavalt  Bureau of Labor Statistics , pipefitters ja torulukksepad teenida sissetuleku mediaan $ 53.920 aastas ja näed palju-kiirem keskmine töökohtade kasvu 14% läbi 2028.

 1. Kohtureporter

Kohus reporter  transcribes, sõna-sõnalt, erinevate kohtumenetluse nagu sadestumine ja uuringutes. Enamik kohus reporteritele töötavad kohtutes või seadusandjad. Paljud kohus reporteritele on vähemalt Tallinna Tehnikakõrgkool sertifikaadi kohus aruandluse kogukonna kolledži või tehnilise instituudi.

Palk ja tööhõive Outlook: Vastavalt Bureau of Labor Statistics, kohus reporteritele teenida sissetuleku mediaan $ 57.150 aastas ja näed kiirem keskmine töökohtade kasv 7% läbi 2028.

 1. Raskeveokite ja Mobiilne mehaanik

Raske ja liikuvate seadmete mehaanika (tuntud ka kui hooldustehnikud) kontrollida ja remont sõidukite ja masinate kasutatakse transport (sealhulgas raudtee transport), põllumajanduse, ehituse ja rohkem. Üha enam tööandjaid tahavad palgata mehaanika, mis on läbinud ühe- kuni kaheaastase sertifikaat programmi diisel tehnoloogia või raskete seadmete mehaanika, kuna mõned viimased masinad on väga keeruline.

Palk ja tööhõive Outlook: Raske ja liikuvate seadmete mehaanika teenida sissetuleku mediaan $ 50.320 aastas ja näed töö kasv 4% ning 2028 – umbes sama kiiresti kui keskmine.

 1. Sheet Metal Worker

Lehtmetalli töötaja konstruktid ja / või Installimisi valmistatud õhukesest lehtmetallist. See töö võib hõlmata mõõtmise ja märkimise mõõtmed lehed, aukude puurimist lehed, kaasas suured lehed või keevitamiseks, poltide, neetimine ja jootmise lehed. Paljud lehtmetallist töötajate õppida oma tööd läbi õppepraktika või sertifikaat programmi tehniline kooli.

Palk ja tööhõive Outlook: Vastavalt  Bureau of Labor Statistics , lehtmetallist töötajate teenida sissetuleku mediaan $ 48.460 aastas ja näed kiirem keskmine töökohtade kasvu 8% kuni 2028.

 1. Kütte, kliimaseadmete ja külmutusseadmed Mechanic ja Installer

 Need mehaanika ja paigaldajad, tuntud ka kui  HVACR tehnikud , töö kütte-, ventilatsiooni- ja jahutusseadmed kodude, kontorite ja muude hoonete. HVACR tehnikud tavaliselt lõpule kraad või sertifikaadi programm kaubanduse või tehnikakool või kogukonna kolledži. Need programmid võib kesta kuus kuud kuni üks aasta.

Palk ja tööhõive Outlook: Vastavalt Bureau of Labor Statistics, HVACR tehnikud teenida sissetuleku mediaan $ 47,610 aastas ja näed palju-kiirem keskmine töökohtade kasvu 13% läbi 2028.

 1. Kirurgilised tehnoloog

Kirurgilised tehnoloogid  aidata tegutsevad tuba haiglates. Nad aitavad valmistada tegutsevad tuba, korraldada seadmed, steriliseerida patsientidel ja abi arstid ajal operatsiooni. Sageli täita sertifikaadi programm kirurgilise tehnoloogia, mis võib kesta mõnest kuust kahe aastani.

Palk ja tööhõive Outlook:  Kirurgilised tehnoloogid  teenida keskmiselt $ 47.300 ja näeme kiirem keskmine töökohtade kasvu 9% läbi 2028.

Rohkem töökohti saad sertifikaadiga

 Muud tööd

 • Hambaarsti assistent
 • Diagnostikameditsiiniseadmega sonographer
 • Kiirabi tehnik
 • Haigla transcriptionist
 • Litsentseeritud praktiline ja kutsehariduse Nurse
 • Medical Assistant
 • Medical and Clinical laboratooriumitehniku
 • Medical kooder
 • Medical transcriptionist
 • Pharmacy Technician
 • röntgeni tehnoloog
 • Veterinaar Assistant

Industrial Jobs

 • Autod Mechanic
 • Arvuti juhib seadet Operaator
 • machinists
 • Telekommunikatsiooniseadmete Installer ja remonditöökoja
 • Tool ja Die Makers
 • Keevitaja ja keevitaja paigaldaja

muud tööd

 • Computer Support Specialist
 • kosmetoloog
 • tuletõrjuja
 • Fitness Trainer ja juhendaja
 • juuksur
 • maniküürija
 • massöör
 • Võrgu-ja Computer Systems Administrator
 • pediküür
 • hangete Clerk
 • Kinnisvaramaakler

Rohkem Haridus ja koolitus Valikud

On ka teisi  kõrgelt tasustatud töökohti saadaval, mis ei nõua nelja-aastase kraadi . Sest mõned neist karjääri võimalusi, kutseõppe või kaheaastase määral võib saada teid, et alustada.

Praktikandid  on üks parimaid alternatiive kaaluda, sest nad ühendavad koolitus tasulised ja tulemus on mandaat või sertifikaat läbimisel.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *