Erinevus interning juures Väikefirma vs Suurettevõte

Posted on

 Erinevus interning juures Väikefirma vs Suurettevõte

Kui suve internatuuri hooajal tabamust, paljud noored kandidaadid peavad otsustama, millise suurusega ettevõte nad tahavad töötada-start-up, keskmise suurusega ettevõte või suurettevõttes. Kuigi praktika on tavaliselt teatud sarnasusi sõltumata ettevõtte suurusest, oma rolli, kogemusi ja võimalusi, võib varieeruda, kui liigute suurema ettevõtte väiksemat. Ei tea, vahe võib olla stressirohke, kui sa üritad otsustada, milline internatuuri on õige.

Kui sa maa internatuuri, sõltumata sellest, kas ettevõte on suur või väike, saad suure praktilise kogemuse, CV ehitaja, koostöövõrgustike võimalusi ja võimaluse tõesti otsustada, kas soovite jätkata selles valdkonnas pärast lõpetamist.

Margitunnistused

Mõned inimesed saavad internatuuri kogemus suurte ettevõtete nagu Fox või NBC , näiteks. Suur brändi nime firma internatuuri oma CV aitab teil maanduda töö juures peer firma pärast lõpetamist.

Big nimed tähtis veelgi valdkondades nagu õigus, ja kui inimressursside personali lugeda CV, silmapaistev firmade nimed paistma. Kui õpid turundus, saate lisada palju rohkem võimu oma CV, kui te teenuses Disney, mitte boutique firma.

Keskmise suurusega avalike suhete firma saab pakkuda suurepärane kogemus erinevatel viisidel ja võib olla nimi kohalikul turul tunnustust, mis aitab teie pärast kolledži väljavaateid. Väikesed ettevõtted on oma eelised, kuid sa ei saa nime tunnustamata kasu. Samuti võite olla raskem aega leida suur nimi mentorite jooksul väiksemaid ettevõtteid ja on vähem juurdepääs tööstuse veteranid, kes olen olnud läbi lihvima ja elas öelda selle kohta.

Selleks ideaalne maailm, siis oleks kasu tekkinud mitme erineva suurusega ettevõtete ja perks, et minna koos iga konkreetset tüüpi internatuuri.

Kell suuremad ettevõtted, tegelikult kindlustada internatuuri saab palju põhjalikumat protsessi. Sa tõenäoliselt kohtuda personaliosakond esimene teada konkreetse taotluse esitamise tähtajad, algusaegadega ja lõpu kuupäev. Sa võid ka anda ettevõtte reklaami kauba, nagu portfellid, pliiatsid ja muud maiuspalad, et viia firma logo.

Sõltuvalt ettevõtte suurusest ja kuidas kindlaks oma internatuuri programm on äriühing võib ravida internid tasuta lõunad, VIP lõunaeine seeria kõlarid, intern segunemine sündmusi ja palju muud. Kell suuremad ettevõtted, seal oli rohkem inimesi ümber, kuid sa ei pruugi olla võimalik kohtuda nendega.

Saanud Töökogemus

Kui intern koos smaller- ja keskmise suurusega ettevõtted, siis ilmselt oleks võimalik rajada tugevamad suhted inimestega, kellega töötada, sest seal on neid vähem ja vähem internid.

Sul võib olla ka rohkem uusi võimalusi aidata teisi erinevate projektide. Tüüpiline ülesandeid saate täita intern-administratiivse töö, teadus, märkmeid ja jälgides koosolekutel, ei ole tingimata erinevad tööd sa teeksid kell suurettevõtted. Ainus erinevus on see, et teil rohkem võimalusi võtta rohkem vastutust ja laiemat ülesandeid.

Kui te kaalute internatuuri koos firma, mis teeb huvitavaid asju, kuid mitte keegi ei ole kuulnud neist, see on okei. Kas internatuuri teha kestva mulje, teha oma parima, et saada kaasatud sisukat tööd, võrgu, ja aidata nii palju erinevaid ülesandeid kui võimalik. Suurematel firma, siis võib ikka suurepärane kogemus, kuid siis võiks ka lõpuks mängides arvutimänge juures tühja laua taga kogu päeva.

Keskkond

Võite avastada, et interning suurema ettevõtte tunne üldine, isikupäratu kogemusi mõnes mõttes. Väiksemad ettevõtted on palju lihtsam aega luua isiklik tunne, ja kuna töötajad ei ole nii suur, siis võib tõesti side ja tundma oma tööd kolleegidele.

Väiksemates ettevõtetes peate tõenäoliselt juurdepääsu töötajaid, kes on üsna kõrgel ettevõte, mis võib seada teid rohkem huvitavat tööd ja mõjusam kontaktid. Seevastu internid on suuremad ettevõtted satuvad koopiate tegemine ja haarata kohvi madalamal tasemel töötajat.

Tänapäeval enamik õpilased intern mitme ettevõtted jooksul oma kolledži karjääri. Kui olete lõpetanud oma internatuuri väiksema firma jätkata internatuuri koos äratuntav brändi nime firma.

Teie varem intern kogemus peaks aitama teil maanduda päris suur nimi. Millel on mõlemad need võimalused tasakaalu viia oma CV ja teile kasulik kogemus kahe erineva suurusega ettevõtted. Loodetavasti aasta lõpuks oma praktika, on teil paremini tunda suurus ja tüüp firma soovite töötada pärast kooli.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *