Kuidas leida kodus töötavaid töökohti, mis praegu palkavad

Posted on

Kuidas leida kodus töötavaid töökohti, mis praegu palkavad

Kuna 2020. aasta pandeemia ulatus laieneb, koolid ja ettevõtted sulgevad uksed kogu riigis, on paljud töötajad (ja nende tööandjad) uurimas, kuidas kasutada tehnoloogiat kodust töö tegemiseks.

See pole muidugi kõigi jaoks võimalik – kui teid on vallandatud teeninduse või praktilise töö eest restoranis, külalislahkuses, tootmises või muudes tööstusharudes, võite muretseda, kuidas ots otsaga kokku puutuda kohtuma. See kehtib eriti nende inimeste kohta, kellel on kodus koolilapsi.

Kui suuremad ettevõtted, näiteks Amazon, Walmart ja Target, palkavad nüüd tuhandeid uusi töötajaid ja suurendavad palka, siis inimesed, kes peavad oma laste eest hoolitsema, ei saa neid võimalusi ära kasutada.

Oluline : Hea uudis on aga see, et töökohti kodust on nüüd palju – ja tõenäoliselt on teil oskused, mida saaksite endale selleks palgata.

Tegelikult teatas FlexJobsi kaugtöö uurimus , et “viimase viie aasta jooksul kasvas see 44% ja viimase 10 aasta jooksul 91%.”

Siit saate teada, kuidas leida kodus töötamise võimalusi, mis täiendavad teie sissetulekuid, kui pandeemia ise välja mängib.

Kes palkab?

Värbamise üks põnevamaid suundumusi on olnud see, et paljude tööstusharude ettevõtted on oma tegevust ümber korraldanud, et kaasata ka kaugtööjõud. See kehtib eriti tervishoiu, IT, klienditeeninduse, raamatupidamise, müügi ja hariduse / koolituse valdkonnas.

Kuna veebitehnoloogiad on muutunud robustsemaks, on nüüd ka tugeva administratiivse võimekusega inimestel võimalus nendes kaug-arvuti- või administraatorirollides kodus töötada.

Töö kodust tööturul on tõeliselt „midagi kõigile”. Mõned parimatest kaugtööna töödest hõlmavad kõnekeskuse ja arvuti töökohti, andmesisestuse, kodeerimise ja transkriptsiooni, klienditeeninduse, turundusrollide ja juhendamise / õpetamise töökohti.

Näpunäide . Vaadake neid siseringi näpunäiteid parimate kaugtöökohtade leidmiseks ja näpunäiteid, kuidas leida oma esimene töö kodust, et saada rohkem teavet töövõimaluste kohta kodus.

Ole valmis tööotsinguks

Värskendage oma LinkedIn profiili ja oma CV . LinkedIn on vapustav tööriist kodust töö otsimiseks. Samuti võimaldab see teil suhelda laialdaselt tööandjatega, kes soovivad spetsiaalselt palgata virtuaalset tööjõudu. Uuendage oma CV seal, keskendudes selle kohandamisele, et mainida oskusi, mida kaugtöötajad kõrgelt hindavad.

Märkus . Kaugtöö kandidaatidelt kõige väärtuslikumate oskuste hulka kuuluvad head klaviatuuritalendid, teadmised arvutitarkvara kohta, paindlikkus ja korraldus. Töökuulutus on teie parim allikas otsustamiseks, milliseid märksõnafraase oma CV-s kasutada.

Täiendage oma tehnilisi oskusi . Kaugtöötajate üks üldine nõue on, et neil on head arvutioskused, näiteks Microsoft Office’i kasutamine, e-posti haldamine, andmesisestus, digitaalse kalendri haldamine, videokonverentsid ja kiirsõnumid.

Tasuta või odavaid arvutiklasse pakuvad pakkujad, sealhulgas LinkedIn Learning, Udemy ja Microsoft 365 Fundamentals.

Otsige kaugtöölaudu

On veebipõhiseid töölaudu, mis keskenduvad täielikult kodust töötamise võimaluste loetlemisele. Mõned, näiteks FlexJobs, vajavad liitumist, kuid teised saavad seda tasuta kasutada.

FlexJobs

FlexJobs ei paku mitte ainult hoolikalt kureeritud loendeid kaugetest ja paindlikest töökohtadest, vaid pakub ka teavet värbamisettevõtete, oskuste testide ja muude tööotsimisressursside kohta. (Maksumus: 14,95 dollarit kuus koos juhuslike 50% -liste tellimuspakkumistega.)

WeWorkRemotely

WeWorkRemotely pakub ajakohaseid loendeid kodust töö tegemiseks sellistes valdkondades nagu Dev. Ops. ja Sysadmin, toodete ja UX-i kujundamine, programmeerimine, administreerimine ning äri- ja juhtimisteenused. (Maksumus: tasuta.)

Kaugjuhtimispult

Remote teenib oma kasumit, nõudes tööandjatelt, et nad loetleksid oma saidil olevad töökohad. See pakub otsest tööotsimismootorit; Sisestage lihtsalt huvipakkuv ametinimetus, et näha, mis seal väljas on. (Maksumus: tasuta.)

Rottide mäss

Rat Race Rebellion pakub “kodutööde” ja “külgpeade” loendeid. Klõpsake lihtsalt teid huvitaval tööl ja teid suunatakse edasi rentiva ettevõtte veebipõhisele töökuulutusele. (Maksumus: tasuta.)

Üles

Nagu Fiverr , on Upwork ka vabakutseliste, näiteks kirjanike, fotograafide, toimetajate, graafikute ja veebidisainerite jaoks populaarne sõiduk, et leida kontserte. Samuti pakub see vabakutselistele võimalusi töötamiseks kodust tehnika ja arhitektuuri, andmetöötluse ja analüüsi, juriidilise, tõlke-, haldustugi, klienditeeninduse ja tehnilise toe, müügi ja turunduse ning raamatupidamise alal.

Otsi üldisi töölaudu

Glassoorsil on nimekiri ettevõtetest, kes palkavad praegu täielikult kaugtöökohti. Kodust pärit tööd reklaamitakse ka parimatel töökohtade saitidel, näiteks Monster, Tõepoolest ja CareerBuilder – avatud ametikohtade leidmiseks otsige termineid nagu “kauge” ja “virtuaalne”.

Näpunäide : tõepoolest on lisatud otsingufilter, nii et tööotsijad saavad hõlpsalt leida rolle, mis on tuvastatud kaugel. Kirjetele juurdepääsu saamiseks klõpsake otsingutulemite lehe ülaosas nuppu „Kaugjuhtimispult”.

Parimad kasutatavad otsinguterminid

Mis seal väljas on, sisestage otsinguaknasse sellised märksõnafraasid nagu „töö kodus”, „töö kodus”, „töö kodust”, „kaugjuhtimine”, „kaugtöö ja” võrgus. Võite otsingut kitsendada, sisestades ka teile huvipakkuva ametinimetuse (näide: „kaughalduse abiline”).

Näpunäide . Nende saitide kasutamisel peate võib-olla pingutama, et teada saada, kas reklaamitav töö on tegelikult kodust töö roll. Lugege hoolikalt iga ametijuhendit.

Kasutage LinkedIni töökohti

Veel üks suurepärane ressurss on LinkedIni tasuta tööotsija . Sisestage väljale „Tööpakkumised” oma ametinimetus ja väljale „Asukoht” sõna „Remote”. Lihtsaks kandideerimiseks järgige töökuulutuses toodud juhiseid.

Samuti otsige LinkedIni, kasutades selliseid hashtage nagu #hiring nüüd, #remote, #remotejobs ja #remotework. Värskeimate postituste ülevaatamiseks saate jälgida hashtage.

Külastage ettevõtte veebisaite

Pärast seda, kui nad said teada, et virtuaalse tööjõu olemasolu aitab neil palju raha kokku hoida, on mõned ettevõtted rakendanud kodus töötamiseks aktiivseid värbamisprogramme. FlexJobs pakub väärtuslikku nimekirja sajast kõige kaugematest ettevõtetest; nende hulka kuuluvad Appen, Lionbridge, VIPKID, Williams-Sonoma, UnitedHealth Group, Aetna ja Amazon. FlexJobsil on ka nimekiri 20 täiesti kaugel asuvast ettevõttest, kes praegu palkavad.

Kui on mõni ettevõte, kus olete eriti huvitatud töötamisest, näiteks Amazon, peaksite tutvuma ka selle ettevõtte veebisaidi jaotisega „palkamine” või „töökohad”.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *