Key Kvaliteedid Hea Praktika

Posted on

Key Kvaliteedid Hea Praktika
Leida hea praktika on see, mida enamik õpilasi püüdma; aga kuidas sa tead, kui oma internatuuri on suur üks, kui te ei ole kindel, millist tüüpi kogemus on see, et sa tahad, või kui te ei ole tõendanud eesmärgid teada, mida te loodate saavutada?

Eesmärgid

Suur internatuuri annab teadmisi ja oskusi vaja saada edukas konkreetse karjääri valdkonnas. Kõige hämmastav internatuuri kogemusi on need, mis valmistab õpilasi töö loodavad nad teha pärast ülikooli lõpetamist. Tööandjad otsivad töötajaid, kes on kogemusi vaja alustada läbi uue välja. Ka tööandjad tervitada uusi töötajaid, kes on juba kokkupuude valdkonnas ja mõista, millist tööd nad teevad, kui nad on palgatud. Tööandjad kulutada palju aega ja raha koolitamisel uute töötajate ja nad teavad, et nad võivad kaotada palju seekord rentides keegi eelnevaid teadmisi ja kogemusi.

Tähtsus Interns Being teamed Mentor

Internid, kes on teamed mentor ettevõtte siseselt on tõenäoliselt need, kes kõige paremini õppida organisatsiooni kultuuri ja mida ta võtab, et olla tunnustatud ettevõtte juhtkond ja lõpuks saada edukamaks tööd.

Lisaks teadmiste ja oskuste tööandjate otsida uusi kandidaate, üksikisikud, kes saavad koos ja mõista organisatsiooni kultuur on tihti top kandidaati iga täistööajaga töökohta, et avada. Sageli tööandjad arvavad, et nad saavad õpetada põhitõdesid algtaseme tööd, kuid nad ei saa teha uusi töötaja sobituvad kultuuri, mis on juba loodud.

Hüvitis ei pruugi peegeldav Great Praktika

Kuigi enamik internid eelistaks saada makstud, asjaolu, et internatuuri makstakse alati ei kvalifitseeru see on hea praktika. Seal on palju hämmastav tasumata praktikakohtade mittetulundussektori maailma, et pakkuda suurepärane kogemus ja kokkupuude valdkonnas.

Kuigi Tööministeeriumi poolt Praktika suunised on rangemaks nõudes mittetulunduslik ettevõtted maksavad oma internid, et teie internatuuri makstakse ei tee seda paremini kui teised praktikume, kus töötasu ei ole võimalik. Kui olete kehtestada saada tööd mittetulundussektori maailma, reaalse maailma kogemus võib olla vajalik, et saada tööle täistööajaga kuigi võimalus saada makstud õppida seda tüüpi keskkondades on haruldased. Sellisel juhul on oluline, et õpilastel selgitada nende isiklikud eesmärgid enne kui nad teevad otsuse, et nad aktsepteerivad ainult makstud internatuuri.

Võimalus teha Professional Ühendused

Praktika, mis pakuvad võimalusi, et rahuldada suure hulga spetsialistide praegu töötavad valdkonnas on neid kogemusi, mis annavad õpilastele võimaluse teha olulisi tööalaseid sidemeid, mis võib kesta terve elu.

Kuna võrgustike peetakse # 1 tööotsingu strateegia võimalus kohtuda professionaalsete nii väljaspool organisatsiooni, kuhu interning võib olla kõige väärtuslikum, kui alustate oma tööotsimise nagu te lähemale lõpetamist. Võtke võimalus arutada oma tuleviku eesmärke spetsialiste valdkonnas loodab sealhulgas neid oma isikliku võrgu.

Lisasoodustused ja Perks

Praktika, mis pakuvad head palka, toetused ja perks on tihti unistus internatuuri, et igaüks püüab. Seal on palju organisatsioone, et maksta internid üsna hästi lisaks pakkudes neile palju kasu, et täistööajaga töötajad on sealhulgas tervise ja hambaravi. Mõned organisatsioonid pakuvad erinevaid perks, nagu kontserdipiletid, võrgustike vastuvõttude, jõusaal liikmemaksud, pluss palju muud. Organisatsioon, mis pakub seda tüüpi kasu oma internid pakub suurt kasu oma praeguste töötajate.

Luues internatuuri ja üksikute karjääri eesmärgid, on sul võimalik leida õige internatuuri teile. Üks inimene täiuslik internatuuri ei ole tavaliselt sama teiste isikute, kes on oma komplekt isiklikke eesmärke ja ootusi.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *