Vormindamisnõuanded Teie Curriculum Vitae (CV)

Posted on

Vormindamisnõuanded Teie Curriculum Vitae (CV)

Kas teil on vaja kirjutada elulookirjeldus? Elulookirjeldus, üldtuntud kui CV, on alternatiiviks kirjalikult elulookirjelduse kandideerida. CV-sid kasutatakse enamasti akadeemiliste, teadus ja meditsiin – rääkimata enamiku töökohti väljaspool Ameerika Ühendriigid.

Kuigi CV on tavaliselt ainult lehe või kaks pikkus, elulookirjeldust üksikasjalikumat ning seetõttu enam, mis sisaldavad sageli rohkem informatsiooni õppeedukuse kui CV. CV-sid erineda sõltuvalt teie valdkonnas ja kogemusi, kuid on mitmeid üldisi formaat ja stiili juhised saab jälgida loomisel CV. On ka teatud lõigud enamik inimesi lisada oma CV.

Kui te kavatsete kasutada paberkandjal oma CV, siis kindlasti printida kõrge kvaliteediga CV paberile. Kui paber on parema kvaliteediga aitab kujutada oma professionaalsust.

Vaadake, kuidas vormindada oma elulookirjeldus ja mida lisada. Review CV nõuandeid ja kasuta formaati näiteks malli oma CV.

Curriculum Vitae Formaat Näide

Teie kontaktandmed
Nimi
Aadress
Telefon
Mobiiltelefon
E

Valikuline Isikuandmed
See teave ei sisaldu US CVd. See võib nõuda ka teistes riikides.
Sünniaeg
Sünnikoht
Kodakondsus
Visa staatus
Sugu
Perekonnaseis
Abikaasa nimi
Lapsed

Tööhõive Ajalugu
Loetelu kronoloogilises järjekorras, sisaldavad positsiooni üksikasjad ja kuupäev.
Tööandjad
akadeemiliste ametikohtade
teadus- ja koolitustegevuse

Haridus
Kaasa kuupäevad, suurtootjate ja üksikasjad kraadi, koolituse ja sertifitseerimise.
Doktorijärgne koolitus
Graduate School
University
High School (Sõltuvalt riigist)

Kutsekvalifikatsioonide
Sertifikaadid ja akrediteeringud

Arvuti oskused

Auhinnad

väljaanded

Raamatud

Professional Memberships

Huvid

Curriculum Vitae vormindamine Quick Tips

CV pikkus: Kuigi jätkub üldiselt üks lehekülge pikk, kõige CVd on vähemalt kaks lehekülge pikk ja sageli palju kauem.

Font valik ja Font Size: Ei ole vaja kasutada ehitud fonte, mida on raske lugeda; Times New Roman, Arial, Calibri või fonte nagu need on parimad. Teie font suurus peaks olema vahemikus 10 ja 12 punkti, kuigi oma nimi ja punktide pealkirjad võivad olla veidi suurem ja / või paksus kirjas.

Formaat: Kuid te otsustate korraldada osa oma CV, olla kindel, et hoida iga sektsiooni ühtne. Näiteks kui paned nime ühe organisatsiooni kaldkirjas, iga organisatsiooni nimi peab olema kaldkirjas. Kui kaasate lause või kaks oma saavutusi teatud asendis, osadus, jne, teha täpploendiks iga saavutus. See hoiab teie CV korraldatud ja kergesti loetav.

Täpsus: Kindlasti muuta oma CV enne saatmist. Kontrolli õigekirja, grammatika aegades, ettevõtete nimede ja inimesed jne

Mida lisada oma CV

Mitte kõik CVd välja samasugune. Võite valida, kas lisada ainult mõned neist lõigud, sest teised ei kehti oma tausta või oma valdkonnas. Kaasa mis tundub sobiv oma ala eriala.

Märkus : Teie CV peaks erinevad stiili ja sisu põhinevad positsiooni ja organisatsiooni te kasutate.

Kontakt: ülaosas oma CV, oma nimi ja kontaktandmed (aadress, telefoninumber, e-posti aadress jne). Väljaspool Ameerika Ühendriike, hulgaliselt elulookirjeldusi kaasata rohkem isikuandmeid, nagu sugu, sünniaeg, perekonnaseis, ja isegi laste nimed. Kui te kasutate töö väljaspool Ameerika Ühendriigid, ei ole vaja lisada, et teavet.

Haridus: See võib hõlmata kolledži ja õpinguteks. Kaasa koolis käinud, kuupäev uuringus ja aste saanud.

Autasustatud Julgelt nimekirja oma dekaani nimekirja tabeliseis, osakondade auhinnad, stipendiumid, stipendiumide ja liikmete igal kiitusega ühendused.

Lõputöö / Doktoritöö: Kaasa või väitekirja pealkiri. Sa võid ka lühike lause või kaks oma paberi ja / või nime oma nõuandja.

Research Kogemus: Nimekiri tahes teadustöö kogemus teil on ja kust töötas, millal ja kellega. Kaasa väljaanded tulenevad teie teadusuuringud.

Töökogemus: Nimekiri töökogemus, sealhulgas mitte-akadeemilise töö, mida te tunnete on seotud. Nimekiri tööandja, positsiooni ja kuupäev tööhõive. Kaasa lühike loetelu oma kohustusi ja / või saavutusi.

Õpetamise kogemus: Nimekiri tahes õpetama olete leidnud. Kaasa koolis, muidugi nimi ja semester. Sa võid ka muid asjakohaseid juhendamine või rühma juhtimise kogemus.

Oskused: Nimekiri tahes asjakohaseid oskusi, mida ei ole veel siiani mainitud, nagu keeleoskus, arvuti, administratiivsed oskused jne

Väljaanded ja Ettekanded: Loetelu väljaanded olete kirjutanud, koostööna valminud või aidanud. Kaasa kõik vajalikud biograafilised andmed. Sa peaksid ka sellist tükki te praegu töötate. Kaasa paberid esitatud konverentsidel ja / või ühendused: nimekiri nimi paber, konverentsi nime ja asukoha, kuupäeva.

Professional liige: Nimekiri tahes erialaliidud, kuhu te kuulute. Kui teil on juhatuse liige Association, loetleda oma pealkiri.

KOOLIVÄLINE: Lisada kõik vabatahtlikud või teenuse tööd olete teinud, samuti klubid ja organisatsioonid, kuhu on kuulunud. Võite ka sellist välismaal õppimise kogemusi siin, kui te ei ole seda juba mainis neid.

Mõeldes läbi oma CV

Kindlasti CV Kas õige valik: Sõltuvalt töö avamise ja oma töö ajalugu, CV võib olla või mitte olla parim viis, et oma oskusi ja kogemusi. Näiteks, kui teie kogemus mahub ühele lehele, CV võib olla parem valik.

Vaadake Näide Curriculum Vitae Enne kirjutamine: Kui sa oled hakanud oma CV nullist, arvustused elulookirjeldus proovi esimese ja kasutada malli struktureerida oma kirjalikult. Kindlasti isikupärastada CV kajastada oma ainulaadne kogemus ja kvalifikatsioon.

Kirjutage Custom Curriculum Vitae iga töö avamine : Jah, see võtab rohkem aega kui lihtsalt saates üldised CV – kuid see on seda väärt. Sisestage kohandatud CV rõhutades oskusi ja töökogemust, et sind ideaalne sobib rolli, ja saate parandada oma võimalusi saada intervjuu.

Elulugu Näide

EMILY WILLIAMS
42 Oak Drive, Center City, Indiana, 46278
Telefon: 555-555-5555
Mobiiltelefon: 555-666-6666
email@email.com

HARIDUS

Ph.D. , Ajalugu, University of Center City 2018
Dissertatsioon: “Reisimine West: ajalugu Railroad, 1850-1900”
Doktoritöö Advisors: William James (esimene lugeja), Tatiana Ayole (teine lugeja)

MA , ajalugu, University of Center City 2015
Dissertatsioon: “The Golden Spike: roll Raudtee tööstusrevolutsiooniga”
Doktoritöö Advisor: John Murray

BA American Studies, Rogers College, 2010
lõpetanud summa cum laude

Tunnustused

Parim doktoritöö Award, University of Center City 2018
Vastuvõetud auhinna parima dissertatsiooni humanitaarteadused. Kolm auhinda antakse igal aastal doktorikraadi lõpetanute humanitaar füüsikale, ja sotsiaalse ja käitumisteadused.

James Doe Award, University of Center City, 2017
Arvestades, et aspirandina, kes teenis kõrgeima GPA oma kooli.

Phi Beta Kappa kutsus Junior Aasta Rogers College, 2009

Dean nimekirjas, Rogers College, 2007-2010

VÄLJAANDED

“Rolli raudtee arendamisse Philadelphia, 1840-1860.” Journal of American History and Technology. Vol. 71, nr. 8 (Spring 2018): 88-101.

“Book Review: Michael Weston reisides läbi Philadelphia.” Philadelphia Ajalugu Teataja. Vol. 71, no 2 (sügisel 2017): 121-123.

ÕPPETÖÖ

Juhendaja, University of Center City, 2016-2018

  •  American History 1865-Present
  •  Ajalugu of Technology

Assistent, University of Center City, 2014-2016

  • Maailma ajalugu
  • Popkultuur Ameerikas

Konverentsi ettekannete

“The Rise of the Easton Raudtee-ettevõte.” History of America konverentsil. Philadelphia, PA 2018.

“Raudtee Ameerika kirjandus.” American Railroad Ajalugu konverents. Trenton, NJ, 2017.

Professionaalne teenindus

President, University of Center City Graduate Student Association, 20XX
konverentsi korraldaja, Graduate Ajalugu konverents, University of Center City, 20XX

COMMUNITY SERVICE

Kaaskorraldaja, Center City Hooldab, University of Center City Outreach Program, 20XX

PROFESSIONAL kuuluvust

American Ajaloolased Organisatsioon
Organisatsioon Ameerika Technology

keeled

Inglise keeles: emakeelse
Hispaania: Fluent, Advanced lugemine ja kirjutamine
Mandarin: Algaja kõlar

ARVUTI OSKUSED

Microsoft Office, WordPress, Google Analytics, Sotsiaalmeedia

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *