Suhtlemisoskus Loetelu müüjaid

Posted on

 Suhtlemisoskus Loetelu müüjaid

Teades, kuidas tõhusalt suhelda on miinimumnõue müük. Kui te ei saa rääkida inimestega ja saada neid avada ja jagada teavet, sa lähed võitlema müüa neile midagi. Hinnake oma suhtlemisoskust järgmistes valdkondades näha, kus sa excelling ja kus sa pead natuke rohkem tööd.

Pidada ettevalmistatud kõne

Esitades eelnevalt kirjutatud esitlus tõhusalt on vajalik osa müügiprotsessi. Kas sa annad valmis esitlus ilma kõlav jäik ja ebaloomulik? Kas sa käepide küsimustele kaotamata voolu? Kas sa lisada tegureid, mis on olulised konkreetse väljavaade?

Improviseerides esitlusdokumendis

Enamikul juhtudel on teil müügipakendi valmis minema, kuid mis siis, kui te vastate väljavaade ootamatult ja ta tahab rääkida kohe? Kas sa annad ühtne versioon oma sammuga ilma teie koostatud materjalid? At võrgustike või tööstuses sündmused, saate rääkida, mida te teete ahvatlev viisil? Pead improviseerida ja veenduge, et saate tõhusalt saada oma sõnumi kohapeal.

Rääkimine Tõhusalt Strangers

Kui te olete cold calling või koosoleku uusi väljavaateid, teil on ehitada kohe seost enda ja võõras teine ​​ots telefoni teel või isiklikult. Kas teile huvi keegi jooksul vaid paar sekundit ja teevad need küsida rohkem? Kas hakkate hoone rapport kohe nii väljavaade sind usaldada piisavalt panna? Kas sa sujuvalt saada väljavaade telefoni? Kas sa sulgeda saada kohtumise?

Teha loba

Enamik müük esitlusi ja praktiliselt kõik messide ja sündmustega on seotud teatud small talk, enne kui pikali reaalne tegevus. Kas sa vestelda mugavalt peaaegu võõrad? Kas teete ise sümpaatne? Kas te kasutate juhuslik vestlus alustada olulise ja hoone rapport väljavaated?

Käitlemise Õnnetu Kliendid

Ideaalses maailmas, õnnetu kliendid alati helistada kuni klienditeeninduse või toe probleemid leiaksid lahenduse. Aga selles maailmas, paljud kliendid eelistavad kutsuda oma müüja – ta on üks nad teavad paremini ja ühe nad usaldavad asju parandada. Kas sa kahjutuks vihane klient? Kas oskate selgitada keeruline probleem ilma et see häiriks kliendi edasise? Kas te vabandust hästi vigu (sinu või kellegi teise)?

Joonis inimesi

Teabe kogumine on oluline osa nii saamise väljavaade ja avastanud kasu, mis teeb nende silmad põlema. Kas sa julgustada inimesi rääkida? Kas sa logima ilma näilisest nagu ülekuulaja? Kas te teete inimesed mugav jagamise isikuandmeid teiega?

Leading kohtumine

Kui sa üritad keeruline müügil mitme otsustajatele, siis ilmselt lõpuks rääkides neile kõigile korraga. B2B müügi sageli kaasatud gruppide ostuprotsessi, isegi kui seal on ainult üks juht otsustaja. Kas te räägite tõhusalt rühma? Kas olete kursis koosoleku teele ilma rikkuva keegi? Kas te teete oma publikule tunne maksad tähelepanu igale neist?

Konverents

Läbirääkimised on suur osa müüki. Iga väljavaade tahab võimalikult palju, ja sa pead leidma tee, kuidas jõuda kokkuleppele, mis jätab kõik õnnelikud. Kas sa tulla hea kompromiss? Kas oskate öelda, millal seista ja millal anda? Kas te jalutuskäigu kaugusel läbirääkimiste kui väljavaade on põhjendamatu?

Suhtlemine Töökaaslased

Selle müüja, pead hästi oma mehe müüjaid, oma müügijuht, ja töötajad teistes osakondades. Kas sa saad koos inimestega, kes on väga erineva isiksused? Kas olete kursis avatud sideliinid teiste osakondade? Kas sa käepide konfliktid töökohal ning tuua neid rahumeelset lahendust?

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *