Mis raamatupidaja tegema? Palk, vajalikud oskused, & More

Posted on

Mis raamatupidaja tegema? Palk, vajalikud oskused, & More

Raamatupidajate täpsuse tagamiseks finantsaruannete üksikisikud, ettevõtted ja organisatsioonid. Nad veenduge, et seadused ja menetluste järgimine ja maksud on õige ja õigeaegselt makstud. Audiitorid koostavad dokumentatsiooni ja selgitab oma tähelepanekutest üksikisikud või ettevõtte või organisatsiooni juhtimise.

On olemas mitut tüüpi raamatupidajad. Juhtimine audiitorid koostavad teavet, mida kasutatakse sisemiselt poolt nende tööandjad. Audiitortegevuse kes töötavad raamatupidamisettevõtte või füüsilisest isikust auditeerivad ja valmistada rahalist dokumentatsiooni ja tulumaksu vormid klientidele. Valitsus raamatupidajad töötavad valitsusasutused raamatupidamisdokumentide. Samuti kontrollida ettevõtteid, organisatsioone ja üksikisikuid, mis kuuluvad valitsuse määrus ja maksustamine.

Raamatupidaja kohustused ja vastutus

Tüüpilised tööülesanded raamatupidajad peavad olema võimelised täitma järgmised:

 • Valmistage eelarved
 • Sisesta tehingute ja sobitada kontojääki
 • Valmistage täpne töö paberid, sõiduplaanid ja võrdlusi auditi eesmärgil
 • Saada arvete kontode
 • Rakendada maksetingimused kontodega
 • Hoia kursis riiklike ja kohalike maksude ühtlustamine
 • Töö välisaudiitorite
 • Salvestage maksete ja väljamaksete

Raamatupidajate täita mitmesuguseid ülesandeid sõltuvalt nende tööandja ja erilist tähelepanu oma töö. Kas töötavad ettevõtted, üksikisikud või valitsusasutused, raamatupidajad peavad suutma esitada õigusliku rahalise dokumendid, nagu need, mis riigiettevõtted tuleb avalikustada investoritele. Juhul üksikute klientidega, see võib olla midagi nii põhi-kui-aastase tulumaksu vormid.

Raamatupidajate tööpäeva jooksul ettevõtjad peavad olema võimelised analüüsima sisemine rahaliste dokumentide veenduge osakonnad täidavad seadust, ja teha eelarve soovitusi.

raamatupidaja palk

Palgad raamatupidajad võib olla väga erinev sõltuvalt tööandja. Mõned suured ettevõtted võivad maksta kõrgemat palka ja sõltumatute raamatupidajate kellel on pikaajaline klientide nimekirja ka teenida rohkem.

 • Mediaan aastapalk: $ 69.350 ($ 33.34 / tund)
 • Top 10% aastapalgast: $ 122.220 ($ 58.75 / tund)
 • Bottom 10% aastapalgast: $ 43.020 ($ 20.68 / tund)

Allikas: USA Bureau of Labor Statistics, 2017

Haridus, koolitus, ja sertifitseerimine

Minimaalne nõutav haridustase muutunud raamatupidaja on bakalaureusekraad. Paljud raamatupidajad jätkab kõrgema kraadi ja sertifikaadid, et muuta end turustatavate.

 • Haridus: Bakalaureuse kraad raamatupidamise või seotud õppesuunal on vaja alustada karjääri raamatupidajana. Mõned tööandjad eelistavad töö kandidaadid, kes on magistri kraad raamatupidamise või maksustamise või MBA kontsentratsioon raamatupidamises.
 • Sertifikaat: Et oleks võimalik esitada dokumente USA Securities and Exchange Commission, raamatupidajad peavad muutuma vannutatud audiitor (CPA). Üksikute riikide anda licensure vastavalt oma eeskirjadele. Pärast teenivad kolledžist, raamatupidajad peavad läbima  ühtsed CPA eksami .

Raamatupidaja oskused ja pädevused

Lisaks formaalsele haridusele ja litsentsi, pehme oskusi vaja olla raamatupidaja sisaldama:

 • Klienditeenindus oskused: Paljud raamatupidajad kulutavad palju aega klientidega töötamise, hinnates nende vajadustele ja aitavad neil rahanduse või maksud. See nõuab rääkimine ja kuulamine, mis on osa klienditeenindust.
 • Analüütiline mõtlemine: Raamatupidajate vaja, et oleks võimalik tuvastada trende või probleeme, kui vaatame rahanduse üksikisikutele või ettevõtetele.
 • Probleemi lahendamine: Töö raamatupidajana sageli kaasneb aidata klientidel lahendada konkreetseid rahalisi probleeme. Paljudel juhtudel, raamatupidajad avastada probleeme ja vajavad soovitada lahendusi, kui see juhtub.
 • Microsoft Office oskus: Raamatupidajate veedad palju aega töötavad standard kasutatava rakendustarkvara ettevõtete, eriti Microsoft Excel või muu tabelarvutustarkvaraga.
 • Hästi organiseeritud: jälgimine ja analüüsimine rahanduse nõuab kõrge organiseerituse tase, et kursis tulud ja kulud, kuna nad arenevad.

töö Outlook

Vastavalt USA Bureau of Labor Statistics , töökohtade kasvu raamatupidajatele prognoositakse 10 protsenti kümnendi lõpeb 2026. See on parem kui 7 protsenti kasvu prognoositakse kõikide erialade. Töö väljavaated selles valdkonnas sageli on seotud tervise majanduses, kuid raamatupidajad alati vaja rohkem ettevõtted minna avaliku ja maksu koodid muutunud keerulisemaks.

Töökeskkonna

Ettevõtetel keskkondades võib varieeruda, kuid enamik raamatupidajad töötavad kas suuremat firmat, mis vajab oma teenuseid või nad töötavad sõltumatult teenindavad üksikisikutele ja väikeettevõtetele. Mõned sõltumatud raamatupidajad võib töötada välja kontorina.

töögraafik

Töögraafikud tavaliselt järgida tavalist tööaega. Suurim erand on deklareerimise ajal, mil paljud raamatupidajad töötavad laiendatud tundi, et kohtuda klientidega enne esitamise tähtaega.

Kuidas saada tööd

UURING
bakalaureusekraad Raamatupidamine miinimumini.

GET CPA
Ilma muutub vannutatud audiitor, töö väljavaated võib olla piiratud.

Omandada kogemusi
Parim viis usalduse ja kasum klientide kaudu teeb head tööd.

Võrreldes Sarnased Jobs

Karjääris sarnane raamatupidaja koos keskmise aastapalk, on järgmised:

 • Eelarve analüütik: $ 75.240
 • Kulude prognoosija: $ 63.110
 • Finantsanalüütik: $ 84.300
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *