Kuidas käsitleda Job Otsi pandeemia ajal

Posted on

Kuidas käsitleda Job Otsi pandeemia ajal

Kui olete kaotanud oma töökoha tõttu COVID-19 või olid keset tööd hunt kui koronaviirus hitt, ärge sattuge paanikasse-ja ei loobu tööotsinguid.

Kuigi see võib vaidlustada, on olemas viise saab edukalt tööd otsida pandeemia ajal. Mõned tööstusharud kärbivad, kuid teised on tööle.

Märkus : Mõned organisatsioonid on vaja rohkem töötajaid kui varem ja nad võivad vajada, et saada neid pardal kiiresti.

Otsi Tõepoolest jaoks “kiiresti tööle” ja oma asukoha vaatamiseks kohest avasid. See annab teile tunde, milliseid töökohti on nõudlus oma asukoht.

Allpool on mõned näpunäited tööotsinguid pandeemia ajal.

Kontrolli oma eelised

Enne kui hakkate otsima tööd, olla kindel, et sa koguda mis tahes töökoha kaotus kasu, mis sa õigus. Kontrolli oma personaliosakond või juht üksikasju, mis on saadaval.

Tähtis : Te võite saada töötushüvitist. Kui olete kaotanud oma töökoha tõttu COVID-19, laiendatud töötuskindlustuse võivad olla saadaval.

Föderaalvalitsus, valitsused ja mõned tööandjad pakuvad täiendavat töötuse hüvitist mõjutatud töötajat. Standard riiklikku abiraha on juba olemas.

Enamikus riikides saab taotleda kasu online. Kontrolli oma riigi töötuse kontoris veebilehel abikõlblikkuse ja kasu suunised.

Get valmis Töö Otsi

Uuenda oma CV ja LinkedIn profiili. Kui te ei ole pidanud tööd otsima, samas võtab aega, et uuendada oma CV ja LinkedIn. Kindlasti näpistama oma CV töö jaoks soovite iga kord, kui kohaldatakse.

Kirjutada kaaskirja. Samuti võtab aega, et kirjutada kaaskirja iga kord, kui kandideerite. See aitab teie taotlus saada märganud. Ei kirjalikult üks võib haiget oma võimalusi saada tööle. CareerBuilder teatab, et 10% küsitletud tööandjatest tles välja arvatud kaaskiri oli kohe tegeleda kaitselüliti.

Olema teadlik tööturul

Mitte iga elukutse ja tööstuse mõjutab samamoodi. The Washington Post teatab, et esimeses vallandamisi seotud koronaviirus tabas tööturul eelmisel nädalal.

Ettevõtted südames, toitlustamine, külalislahkuse ja ürituse planeerimisel on olnud eriti rängalt, kui ka need, mille peakorter asub piirkondades, mis kogenud esimese juhtudel, näiteks Washingtoni osariigis. Teiselt poolt, tervishoiu valdkonnas on rentides, nagu on toidupoed ja puhastusteenused.

Tähtis : Töötajad ei tohiks eeldada, et nende tööstus ei rentides.

Kuid tööstusharudes nagu online shopping ja kohaletoimetamise on paisus ja olulisi teenuseid nagu tervishoid ja ladustamine rentides kiiresti rahuldada nõudlust. Mõned töökohad õitseb, ning tööandjad on aktiivselt tööle kandidaadid tööhõive.

Amazon on rentides 100000 uue täis-ja osalise tööajaga ametikohtadel üle USA oma täitmise keskused ja jaotusvõrgule nõudluse rahuldamiseks inimesed tuginedes oma teenust.

Walmart on rentides 150000 uue kaastöötajad tööle kauplustes, klubid, jaotuskeskused ja täitmise keskused. Need rollid on ajutine, kuid võib teisendada püsiva rolle aja jooksul.

Ettevõte rakendab ka uue protsessi expedite rentides võtmerolle, nagu kassapidajad ja stockers. Tüüpiline kahenädalase taotluse tsükli vähendatakse 24-tunnine protsessi.

Töö Otsi Online

Ajal traditsiooniline tööotsing, see võib olla oluline tööotsimise ja võrgu isiklikult samuti online. Praeguses olukorras, aga tahad keskenduda otsimine ja tööle kandideerimisel Internetis peal töö saite, sotsiaalse meedia ja otse firma veebilehed.

Leidke ja jälgida uute töökuulutusi kiiresti ja lihtsalt:

  • Võttes aega, et korraldada oma tööotsimise. See muudab protsessi sujuvamaks.
  • Seadistamine töö teateid, nii et teil on teavitatakse uutest postituste niipea, kui need on loetletud.
  • Kasutades Räsimärkide kiirendada oma tööotsimise.

Mõtle Work from home Valikud

Seoses üldise ebakindluse pandeemia, võite leida ennast olukorras, kus sa absoluutselt ei saa töötada väljaspool kodu. Ehk äkki on väikelastele kodus, sest nende koolidest on suletud lõputult.

Või äkki sa ise on aluseks tervise probleemid, mis sind väga vastuvõtlikud infektsioonidele peaks jätad oma maja.

Hea uudis on see, et kui sul on internetiühendus, teil on võime otsida ja maa töö kodust töökohta, mis vähemalt täiendada oma tulu (ja sõltuvalt oma professionaalse skillset, siis võib isegi leida töö- kodust tööd, mis on sama tulus nagu oma vana töökoha).

Otsi Top Töö saidid

Alustamine kirjutades märksõna fraasid nagu “kodus”, “vabakutseline” või “telecommute” ühte top töö sites.

Otsi Kaug ja Gig Töö saidid

Samuti kontrollida veebisaite, mis nimekirja kaarik töökohti ja niši saidid nagu FlexJobs et keskenduma kõrvalistele positsioone. FlexJobs on nimekiri 20 täis eemalt ettevõtted, mis on rentides nüüd, samuti loetelu top 100 ettevõtted puldiga töökohti.

Ole valmis pakkuma lahendused

See on keeruline aeg tööandjate kui ka töötajate. Kui te ei näidata rentides manager, et sul, mida ta võtab, et aidata ettevõtte edu, saate suurendada oma võimalusi saada tööle.

Mõtle probleemid, et ettevõtted seisavad ja selgitada, kuidas saate neid lahendada. Kas te kohaldatakse puhta avalikes kohtades või kirjutada koodi, kuidas saada tööle on näidata potentsiaalsetele tööandjatele, et teil on oskusi, mida nad vajavad. Dekodeerida tööd nimekirjade koostamise ja rõhutada oma kõige väärtuslikum kvalifikatsiooni oma kaaskirja, profiilis osa oma CV ning tööintervjuul.

Kui te ei tee oma tööd kodust, siis võib olla parem võimalus kui kunagi saada tööle juhi tähelepanu. Paljud ettevõtted ja professionaalsed teenused ettevõtted, eriti tech ruumi, neile töötajatele tööd kodus. mütsi abil palju vaatajaid olete palju postkastidest-ja mõned neist kuuluvad rentides juhid. Kui teil on kogemusi kaugtöö, see oleks hea mainida oma CV.

Olge valmis Ace Intervjuu

Ole kindel, et sa valmis video intervjuud. Praktika intervjueerides kaudu kaamera. Kui olete kunagi küsitletud Skype’i vahendusel või Zoom, seal on natuke õppimiskõver.

Tutvun tehnoloogia ja teha praktikas intervjuu enne rääkida rentides manager. Pöörake tähelepanu valgustus- ja tausta samuti kuidas intervjuu riided ilmub kaamera.

Aega veeta Networking

Pea meeles, et võrgustike ei nõua koosolekuruumid isiklikult. Ajastul LinkedIn, Facebook ja teiste rühmade sotsiaalsed võrgustikud, sa ei pea olema võimalik raputada kellegi käsi teha hea mulje.

Tähtis : Nüüd on eriti hea aeg harjutada üks tähtsamaid tõekspidamiste võrgustike: kui sa tahad inimesi aidata teil hiljem valmis, et aidata neil praegu.

Kirjutage LinkedIn soovitusi endised kolleegid. Vaadake sõbrad avatud positsioonid teie ettevõte. Paku korrektuuri sõbra CV ja kaaskirja. See annab sulle rahulolu, ja see aitab tugevdada oma võrk tulevikus.

Täiustada oma oskusi

Teil võib olla rohkem aega, ja kui te seda teete, siis on võimalus, et täiustada oma oskusi. Seal on palju võimalusi tööd oma skillset online, sealhulgas LinkedIn Learning, Coursera ja paljud teised saidid, kus saab õppida uusi oskusi.

Ole kannatlik ja Kind

Koroonaviirus on mõjutanud mitu tahku igapäevaelu lisaks töökohal. Kui te ei kuule tagasi töökohti nii kiiresti kui soovite, olla kannatlik ja lahke rentides juhtide ja teie võrguühendust. Igaühel on küsimusi lahendada ja teeb parima nad saavad ajal raske aeg.

Rentides protsessi võib olla pikem ja erinev sellest, mida sa oled harjunud, kuid saate seal. Kui te seda teete, võtta aega, et tänada kõiki, kes aitasid oma tööotsimise.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *