Top 10 Work-At-Home Tööpakkumised õpetajatele

Posted on

Top 10 Work-At-Home Tööpakkumised õpetajatele

Kui te saate kuni kella 5 pendeldama tööle pärast viibib kuni poole ööni teed klassiruumis prep tööd, mis võimaldab teil töötada oma pidžaama kõlab päris darn hea. Samuti võib tunduda ebatõenäoline,-ilmselt ei saa õpetada alates mugavalt oma kodus, eks? Kaugtöö töökohad on atraktiivne töötajate igasuguseid ameteid, kuid õpetajatele eriti võimalusi ehitada karjääri digitaalse juhendamise tugevamaks ja mitmekesisem igal aastal.

Tänu tehnoloogia, see on täiesti võimalik ühendada oma armastuse hariduse täiskohaga töö-at-home elustiili. See kehtib eriti juhul, kui olete nõus segu rollid ehitada endale karjääri, näiteks segamise haridus- nõustamine mõned online õpetamise jne

Kui sa mõtled teha suur muutus; sa oled endine õpetaja või pensionil või otsite tööd väljaspool traditsioonilist klassiruumis, üks või mitu neist 10 töö-at-home töökohti õpetajate võib sobiv.

Online Õpetaja

Õpetajatele, kes ikka armastan tööd, kuid soovivad töötada kodus, online õpetamise pakub võimalusi igal keskenduda. Mõned virtuaalse õpetajad keskenduvad kodu-kooli õpilast, näiteks, samas kui teised võivad keskenduda täiskasvanud õppijate või ettevõtte koolitusprogramme.

Teave virtuaalse õpetamise palgad versus in-auditoorse töö palgad on raske saada, kuid otsustades töökuulutustes ja üksikettekanded, K-12 õpetajat peaks olema valmis võtma maksma lõigatud õpetada kodus. Siiski, kui olete kaalub liikuda asukohta madalama elukallidusega või kavatsete täiendada oma õpetamise palga teise fookuse või kaks, see kaarik võiks olla teie jaoks.

Online Tutor

Kas teie eriala on ESL, infotehnoloogia, või SAT prep, online juhendamine võib olla tulus viis elatist teenida kodust või pad oma palga oma päev tööd. Technologies nagu Skype ja muud videokonverentsid tarkvara on teinud lihtsamaks kui kunagi varem imiteerida in-isik juhendamine istungil ja lõigatud pendeldama.

Online abiprofessor / Instructor

Tenured kontserti on raske tulla nendel päevadel, kuid üks pea keskhariduse järgseks haridustöötajad on, et virtuaalse professor / juhendaja töökohti on tõenäoliselt jätkuvalt. Suhteliselt madal palk adjunktprofessorit on palju lihtsam kõhuga kui saate õpetada alates mugavalt oma kodus.

Kirjutamine Coach

Ühes 2016 PayScale aruande 44 protsenti juhtidest märkis, et kirjutamise oskused olid kõvasti oskusi kõige puudub uus grads. Ka sina saad aidata suundumuse töötades õpilastega ja äriklientidele värskendada neid oskusi. Sarnaselt juhendamine, kirjalikult treenimine kontserti on saanud tehnoloogiate nagu videokonverentsid, mistõttu on lihtsam kui kunagi varem suhelda õpilast eemalt.

õppekava Developer

Chegg kirjeldab õppekava arendajad nii: “Kui klassis olid teater, õppekava arendaja oleks näitekirjanik, kes loob lugu ja kirjutab dialoogi.” Kui olete kulutanud palju aega klassiruumis õpetamise oma materjale, sa tead, mida toimib ja mis mitte. Pane see teadmisi ära kasutada, ja ehitada teine karjääri õppekava arendaja. Major töö lauad on alati nimekirjad õppekava arendajad. Mõned, nagu Tõepoolest, lasen teil filtreerida kodu-põhine võimalusi.

Õppematerjalid Provider

Kui sul on juba oma õppematerjalid, honed aastat katse-eksituse klassiruumis, siis miks mitte jagada, et teadmisi ja teha oma raske töö tasub end ära ja jälle, samal ajal? Õpetajad Pay Õpetajad võimaldab teil jagada oma tunnikavad, tegevusi klassiruumis sisekujundus ja rohkem-ja teenida raha saada.

Sa ilmselt ei rikkaks saidilt, aga sa võiksid teha paar ekstra sada kuus, mis on mugav, kui käivitamine pärast klassiruumis karjäär – mõned müüjad tunduvad teha üsna hästi.

“Ma praegu teha palju müügi õppevahendeid, kui ma oleks, kui ma jätkuvalt õpetamine,” kirjutab Rachel Lynette on Edutopia . “Vastavalt TpT, top müüja on teinud üle $ 2 miljonit, 164 õpetajat on teeninud üle $ 50.000, ja veel tuhandeid tuua paarsada dollarit kuus, mida saab teha suur erinevus, kui olete elavad õpetaja palk.”

Hariduse Writer / Editor

Educational Publishing on loomulik seisund õpetajad, kes lahkuvad klassiruumis. Vabakutseline kirjanik / toimetajad üldiselt käsu tunnipalk $ 15-75, sõltuvalt intensiivsuse fookus, sügavus teadusuuringute vajalik, ja tase kirjalikult / aruandluse teha.

Aga kui vabakutselise elu ei meeldi, ei lähe läbi võimalust töötab firmas. Järjest enam tööandjaid kõikides tööstusharudes on omaks paindlik ajakava, sealhulgas täistööajaga teletöö rollid ja lepingu ülesandeid. Kui olete valmis tegema mõned ettevaatlik tööotsinguid, võite leida sobivaim haridus- kirjanik / toimetaja töö, mis võimaldab teil töötada kodus.

Test lööja

Educational Testing Service (ETS) on alati otsinud online ja kohapeal test väravakütid TOEFL, GRE ja muud testid. See on tavaliselt osalise tööajaga töö ja tsükliline, kui vajadus varieerub jooksul aastas.

Blogger / Writer

Nagu varem mainitud, tahke kirjutamisoskust hinnatakse. Kui te olete valmis midagi täiesti uut, võite panna oma võimeid kasutada blogija või kirjanik, keskendudes haridusasutuste teemasid-või teema lähedal ja oma südame, mille kohta sul on palju teadmisi. Alustamiseks selles valdkonnas, valmistada alustada pitching enne lülitit ja jäta klassiruumis hea. Täistööajaga kirjalikult karjääri on ehitatud ühendused, ja sa pead üles ehitada oma võrku enne kui saad.

Haridusnõustaja

See on määrdunud väike saladus tööelu et konsultandid sageli teenida rohkem kui töötajate pakuvad sarnaseid kogemusi. Kui teil on ettevõtlikkust, saad ehitada äri coaching õpetajad ja administraatorid.

Pange tähele, et seda tööd ei ole täielikult kodu-põhine, kui vajate tõenäoliselt konsulteerida kliente otse. Kuid on oma ülemus kaasas suurt paindlikkust (nagu ka vastutuse). Kui see kõlab nagu midagi, mis sind huvitab, Angela Watson pakub hea krunt ambitsioonikaid hariduse konsultandid tema saidi nurgakivi Õpetajad .

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *