Samm-sammult Guide Edukad Töö Otsi

Posted on

Samm-sammult Guide Edukad Töö Otsi

Sest enamik meist, tööotsimise ei ole kunagi kerge, kas see on teie esimene või viies kord otsivad uut töökohta. Kui tunnete ülekoormatud või ei tea, kust alustada – ärge muretsege. Töö otsimine on nii kunst ja teadus, mis nõuab aega, planeerimisel, ettevalmistamisel ja palju ajupotentsiaali.

Tõde on, tööotsimise võib olla väsitav ja heidutav kogemus. Siiski, kui te lähenemine seda süstemaatiliselt, protsess on oluliselt paremini hallatavaks, ja sul on palju edu saada pakkumisi sa väärid.

Järgige neid samme kiirkursus, kuidas leida tööd.

Looge strateegia teie üleminek

Kui tegemist on leida tööd, kõik algab kuskil, kas olete just lõpetanud kooli, te plaanite astuda parema võimaluse või karjääri muuta, olete vallandatud, või olete vallandatud. Sõltumata teie asjaoludel planeerida oma lähenemine ja hoolitseda, et käsitleda võimalikke takistusi, kuni ees.

Kui olete Lahkuv

Kui teil on rahalisi vahendeid, et seda teha, ei lahkuda enne, kui olete sõlminud uue positsiooni (ja valmistada sobiva selgituse oma tagasiastumisest, kui tõenäoliselt küsitakse intervjuu käigus). Lisaks tahad teha kindel, et aja kooskõlastamine oma tagasiastumisest ja selle alguskuupäev uue töökoha.

Kui olete vallandatud või koondatud

Kui teil on vallandatud või koondatud, vältida ühendab ettevõte, mis laseb sul minna võimalike tööandjate, kui olete veendunud, et juht annab hõõguv viide. See tõenäoliselt ainult juhul, kui teil on koondatud tõttu eelarvekärbete või ettevõtete ümberkorraldamine.

Isegi selles varajases staadiumis, alustada käsitöö vastus ühele kõige keerulisem intervjuu küsimustele: Miks sa vallandati?

Ole valmis jagama oma lugu

Ükskõik, miks sa liikuma, saada oma lugu sirge nüüd ja õppida seda peast. Jutustada oma tausta nii, et mõjuvaid ja veenev, et olete valmis selgitama oma põhjuseid uue töökoha leidmiseks, kuidas see on seotud oma erialase eesmärke, ja miks sa oled kõige sobivam tahes positsiooni.

Määrata Mis töö, mida soovite ning on kõlblikud

Enne kui hakkate otsima tööd, siis on aru saada, millisel positsioonil sa tahad. On konkreetne ametinimetus meeles, ja siis teha mõned uuringud, et määrata märksõnu saate kasutada siis, kui tööd otsima hakata.

Kui hakkate tööotsinguid, ametijuhendis kohustusi ja nõudeid ütlen teile rohkem kui pealkiri üksi, pealkirjad ja rollid kipuvad erinevad ettevõtted. See võib olla ka kasulik harjutus kirjutada proovi ametijuhend tuuakse teie ideaalne positsioon.

Kuigi see on vastuvõetav kehtivad mitmetele “jõuda” positsioone, ei raiska oma aega otsides või pöördudes töökohti, et olete selgelt kvalifitseerimata. Nuputada ette, kuidas sa lähed, et otsustada, millised tööd taotleda, siis aktiivselt hoida neid parameetreid silmas, kui olete tööotsinguid.

Määrake oma isiklikku ja tööalast prioriteedid

Määrake prioriteedid enne kui alustate oma tööotsimise. Esiteks, teha nimekirja “must-rikaste” nagu asukohast firma ja oma töölesõit aega, soovitud palgapiirid ja kasu valik ja muid tegureid, mis on “mitteüleantav” teile.

Seejärel teha nimekirja “kena-to-rikaste.” Näiteks, te otsite konkreetset tüüpi ettevõte kultuuri? Kas eelistate töötada loodud ettevõtte, või start-up või väike äri?

Kas soovite töötada suur või väike meeskond?

Küsib ise seda tüüpi küsimustele (ja kirjalikult ette oma vastused) enne, kui hakkate otsima tööd aitab teil teha selge ja kindel otsus, kui sul on tööpakkumine.

Puhastada oma online-kohalolek

See on tähtsam kui kunagi varem värskendada oma sotsiaalse meedia käsud ja keelud, kui tegemist on tööotsinguid. Tööandjad võib Googling oma nimi ja otsin sind Facebook, Instagram, Twitter ja Snapchat.

Üldiselt on soovitatav hoida kõik sotsiaalse meedia profiilid privaatseks kui võimalik samal ajal olete tööotsinguid. Ainsaks erandiks on aga LinkedIn. Teie LinkedIn profiil peab sisaldama professionaalne juht maha ja up-to-date oma viimaste kogemuste ja kvalifikatsiooni. Võtke aega, et kirjutada kütkestav kokkuvõte, mis saagi tähelepanu rentimiseks juhid.

Valmista oma CV ja kaaskirja

Sul peaks olema “master” versiooni oma CV lõpule, vormindatud ja korrektuuri Enne töö otsimine.

Sul on võimalik näpistama seda, kui te tööotsimise rõhutada ja esile erinevaid kogemusi või kvalifikatsiooni põhineb eripära erinevates asendites te taotlete.

Vihje: Nimeta neid top CV näiteid lähtepunktiks kirjutada või värskendada oma CV.

Kuigi kaaskiri on raskem valmistada, nagu see peaks olema isikustatud iga töö, mida kohaldatakse läbi mida lisada kaaskiri ja nuputada, mida saab kirjutada ette, ja mida sa pead kohandada kui sa Tuleb alustada töökohti.

Jõuda Viited Nüüd

Enamik töökohti teil taotleda teil vaja anda 3-4 professionaalne viited, kes võivad tunnistada oma kvalifikatsiooni. Sa ei taha olla rüselus nende inimesteni jõudmiseks, või mis veel hullem, on küsitleja püüda neid üllatusena. Selle asemel võtke neid ette ja andke neile teada, et soovid neid kasutada kui viidet.

Avastage (ja laiendada) Teie Network

Networking võib olla tõeliselt tõhus viis leida tööd, kui seda tehakse õigesti.

Teie “võrk” võib sisaldada endised kolleegid, juhid, kliendid, vilistlased oma alma materi, sõbrad või sõprade sõbrad, pereliikmed, naabrid, või keegi “ühenduse” sa kuulud.

Kuigi päriselus ühendused on võti, sirvida oma Facebook sõbrad ja LinkedIn kontaktid näha, kui leiad, kes töötavad oma tööstuse või ettevõte soovite olla huvitatud töötamisest.

Kui te tunnete, et olete kaotanud oma võrku, võtta aega, et seda laiendada. Kuna siis on tõenäolisem, et tuleb tööle, kui teil on seoses ettevõtte siseselt sa kohaldatavad, pühendades tund või kaks laiendada see võib olla palju väärtuslikum kui kasutades sel ajal taotleda juhuslikult töökohta.

Saate laiendada oma võrku nii Internetis, lisades sõbrad ja ühendused, ja offline käima tööstuse nagu konverentsid või messidele või läheb karjääri võrgustike üritustel.

Alusta otsimine ja tööle kandideerimisel

Nii et olete seisukohta tutvustas soovite, ja võti otsida sõnu saate kasutada seda leida. Sa puhastada oma online-kohalolek. Teie viited on rivistatud ja lootes kuulda tööandjatele. Teie CV on valmis ja olete kirjutanud mõned materjali integreeruda kaaskirja saad kohandada, kui leiad mõned potentsiaalsed töökohtade võimalusi. Nüüd on aeg leida ja rakendada neid töökohti.

Seal on palju kohti otsida töökohta. Sites nagu Monster.com, Indeed.com, Dice.com ja CareerBuilder.com on ühed parimad ja sagedamini kasutatav töökohtade sites. LinkedIn võib olla ka suurepärane koht otsida töökohta, mis võib näidata, kui teil on mingeid ühendusi ettevõtted, mis on rentides.

Craigslistissa on tahke võimalus samuti, eriti kui asute linnade asukoht, kuigi search all “Jobs” ja mitte “Gigs” kui sa otsid lühiajalise või ajutine töö. Kui elate väiksem või rohkem alevi, on tõenäoline, oma kohalikus ajalehes ka loetleda töövõimalusi ümbritsevas kogukonnas.

Lisaks niši saite, mis list teatud tüüpi töökohti on veel üks suur ressurss. Seal on palju liike tööstus-spetsiifiliste töökohtade sites out there; lihtsalt Google “[oma tööstuse] töökuulutused”, et alustada.

Lõpuks, kui sa tead, mida soovite töötada teatud firma, otsida töökohta otse oma veebilehel. Teil võib olla teha mõned kaevamine, kuid enamik ettevõtteid nimekirja töökohtade kohta “Karjäär” või “Võimalused” leht, mida saab leida jalus veebilehel.

Pea meeles, et enamik Töötaotluste nendel päevadel on online rakendused, nii et sa pead esitama digitaalse versiooni oma kaaskirja ja CV. Kindlasti kasutada töö (ja ametialane) e-posti aadressi käsitlevat kirjavahetust oma tööotsimise.

Seada eesmärke ja Get organiseeritud

Töö otsimine on väsitav protsess, ja see on lihtne läbipõlemise. Määra mõistlik, saavutatavad eesmärgid ise. Näiteks võite eesmärk kohaldatakse kümme töökohta nädalas. Siis kindlasti tühistada aega täita neid eesmärke. Sa oleks võinud teha teatud ohverdusi, nagu püsti ekstra tund varem või kasutades oma lõunapausi tööd otsima.

Korraldage oma tööotsimise edusamme ja tähele, millised tööd te rakendada, ja kui, siis võite jälgida vastavalt.

Get Ready intervjuu

Järgmine samm maandumine tööd on ILMITSI oma intervjuus. Teil võib olla mitu vooru intervjuud, tavaliselt alustades telefoni intervjuu, siis järgneb in-isik intervjuusid. Te ei tohiks kunagi riskida intervjuu “lihtsalt winging seda.” Võtke intervjuu ettevalmistus tõsiselt ning olla kindel, et:

  • Lugege hoolikalt ametijuhend, keskendudes vastutuse ja nõuded. Olge valmis selgitama, kus konkreetsed näited, kuidas te sobivad nõuded ja kuidas saab täita kohustusi.
  • Teadus firma, sealhulgas nende missioon ja toimunud või märkimisväärseid saavutusi, või muutused strateegia või positsioneerimine.
  • Praktika vastates intervjuu küsimustele konkreetse soovitud asukohta ja tööstuses.

Valmistu Telefon Intervjuu

Sest telefoni intervjuus, tühistada vähemalt 45 minutit vaikust, katkematu aega. Kas oma CV ja kaaskirja trükitud või arvutis avatud viide. Kindlasti võtab kõne kusagil suurepärase rakkude teenust. Kui teil on üks, lauatelefoni eelistada optimaalse helikvaliteedi.

Valmistuge In-isik Intervjuu

Sest in-isik intervjuu, saabuvad 10 minutit varem trükitud kaaskiri ja CV. Kindlasti kleit muljet ning väljendada viisakas ja professionaalne entusiastlikud positsiooni ja ettevõtte.

Võtke aega, et Ütle Tänu

Kindlasti võtab aega järelmeetmete pärast intervjuu aitäh tähele või e-kirja, korrates oma huvi töö ja ettevõte.

Hindamine Tööpakkumised

Mis tööpakkumisi küljest nüüd on aeg, et hinnata oma võimalusi. Vaata tagasi oma algse “must-have” ja “kena-to-olla” nimekirja ja vaata, kus pakkumised sobivad. Kindlasti leiavad praktilisi tegureid, nagu palk, eelised, puhkuse ajal, ärikultuuri, oma töölesõit ja suhtumine ja isikud, keda sa oleks töötamisel.

Kui sa oled ummikus, teha nimekirja plusse ja miinuseid – ja kindlasti kuulata oma soolestiku, et valida parim töö teile.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *