Kuidas muuta internatuur Into Töö

Posted on

Kuidas muuta internatuur Into Töö

Paljud tööandjad, kes pakuvad praktikakohti teha kui viis proovida ja värvata uusi täistööajaga töötajat. Kuigi praktika on nii õpilastel omandada kogemusi ja õppida rohkem konkreetse karjääri valdkonnas huvi, nad on ka viis, kuidas organisatsioonid proovida üksikisikute ja otsustada, kui hästi nad mahuvad üldist organisatsiooni kultuuri. Paljud tööandjad kasutavad oma internatuuri programmide Koekenttä jaoks rentides protsessi ja suudavad säästa raha töötajate leidmisel, üritades välja võimalike uute töötajate enne ulatub tegelik tööpakkumist.

Kui olete huvitatud, keerates internatuur viiakse täiskohaga töö pärast lõpetamist, mida saab kasutada mõningaid spetsiifilisi tehnikaid, et suurendada oma võimalusi saada tööle.

Head muljet jätma

Intern see on sinu kohustus näidata oma juhendaja ja teiste organisatsiooni sees, et teil on, mida ta võtab, nii isiklikult ja professionaalselt, et sobituda ärikultuuri. Võttes aega, et õppida organisatsiooni missiooni ja mida see väärtustab oma töötajate võib anda olulist teavet selle kohta, kuidas ettevõte tuvastab ja määratleb edu.

Arendada erialase eesmärke

Selgitada oma ametialaste eesmärkide ja leida rahuldust internatuuri, mis vastab teie ootustele on kasulikum oma oskuste arendamiseks ja tulevase karjääri püüdlusi kui nõustuda vaid tahes internatuuri, mis on saadaval. Praktika eesmärk on valmistada taotlejate tulevikus tööhõive ja karjääri, ja leida internatuuri, mis aitavad teil täita oma ametialaste eesmärkide saavutamiseks ka aidata teil oleks konkurentsivõimelisem kandidaat oma tulevikku tööotsimise.

Arendada tugev seos oma juhendajale

Ole kindel, et hoida oma juhendajale kursis oma töö ja saavutused, mida kontrollides sageli ja hoolitsedes te ootustele. Kui olete kindlaks oma töö kohustusi ja saate aru oma juhendaja ootused, kõvasti tööd, et näidata oma isiklikku initsiatiivi ja oma võimet tööd nii iseseisvalt kui ka osana meeskonnast. Erialase ühendused intern teile edumaa arendamine professionaalne võrgustik.

Arendada välja tugev tööeetika

Loomine valmisolekut saada tööd üldse kulusid, säilitades samas positiivne suhtumine annab tööandja usalduse, et te saada väärtuslikku meeskonna liige, kui palgatud töötajana.

Täielik Sihtotstarbeline projekte õigeaegselt

Kui näete vaide tähtaeg projektipõhiselt te töötate, veenduge, et teavitada oma juhendaja ja küsida mis tahes sisendi ta / ta võib anda või küsida laiendus saada projekti lõpetatud. Ole kindel, et te pakute mõjuva põhjuseta projekti hilinemise nagu teiste ettenägematuid probleeme või muu töö prioriteedid, et tuleb käsitleda enne saada eriprojekti lõpule õigeaegselt.

Järgige alati Company Reeglid ja kehtestatud suunistele

Saades osa ärikultuuri hõlmab õppimine kehtestatud riietus ettevõtte. See tähendab ka õppimise ajal eraldatud ja mis oodata kehtestatud lõunaeine ja vaheaegu. Võtke aega, et õppida reegleid ja suuniseid oodatakse organisatsiooni enne hüpped ja teha tõsiseid vigu. Samuti kontrollitakse firma poliitika isiklikke e-kirju, telefonikõnesid ja interneti kasutamise vältimiseks ebamugav ja piinlik olukordades.

Pöörduge sisend Juhendaja ja kolleegid oma töö Performance

Suhtlemine tööandjate oma töö tulemuslikkust annab võimaluse saate parandada ja teha vajalikud muudatused käigus oma internatuuri. See sisend võib olla määrava tähtsusega, mis aitab teil parandada oma töö tulemuste täpsustamisele juhendaja ootused. Probleemid on sageli võimalik vältida, kui ootused on avalikult edastatud ja kõik on samal lehel.

Tegeleda Lihtne, korduvaid liigutusi Entusiasm

Tööandja sind usaldada täitma rohkem raskeid ülesandeid, kui nad tunnustavad oma võimele väikesed asjad. Küsid täiendavaid ja väljakutset pakkuv töö võetakse positiivsemalt tööandja poolt, kui olete nõustunud vastutust rohkem tüütu ülesandeid, mis on vaja teha tööd igapäevaselt.

Nimetage küsimused ei ole praegu tegeldakse Organisatsioon

Võite pakkuda oma ülevaate probleeme tuvastada ja arutada, kuidas te võite seda probleemi lahendada või täita seda vajadust ettevõtte siseselt. Tööandjad otsivad inimesi, kes ei mõtle karbist ja leida lahendusi praegustele probleemidele, et juhtkond ei pruugi olla veel identifitseeritud või adresseeritud. Olge valmis pakkuma lahendusi, mis te arvate, tööpõhimõtteid konkreetse probleemi lahendamisele või olukorda.

Arendada Rapport töökaaslastega

Tööandjad otsivad inimesed, kes saavad töötada meeskonnas keskkond ja kes on eriti tugevad küljed, mis lisab üldisele saavutusi rühma.

Näita algatus

Illustreerimaks oma huvi uute teadmiste ja oskuste asjakohane positsioon suurendada tööandja usalduse oma valmisolekut ja initsiatiivi teha head tööd. Näitan entusiasmi ja pakkumise osaleda õpikodasid või seminare tõstavad oma arusaamist äri ja teeb hea mulje oma juhendaja.

Küsi lisatööpaketid

Kui sul ei ole piisavalt tööd teha, siis tutvu oma juhendajale, et näha, kas seal on mingit lisatööd, mida saab teha. Kui ei, siis vaadake, kas saate aidata teisi saada oma töö lõpetanud, mis võib ka õpetada uusi oskusi protsessi.

Liitu Professional Association

Osalemine kutseliidud annab õpilastele suurepärase võimaluse kohtuda inimestega praegu töötavad valdkonnas. Läbi kutseliitude õpilast ka teada, mida erialakirjanduses inimesed valdkonnas loevad samuti umbes algtaseme töökohta, mis võivad olla hetkel saadaval teiste organisatsioonidega.

Express oma Huvi töötavad firmas

Väljendades huvi firma, siis lased firma teada, mis teie arvates korralduse koht, mis soovid tööd. Kuigi seal ei pruugi olla hetkepositsioonilt saadaval, lastes oma juhendajale teada, et sa oleksid huvitatud töötavad firmas, siis on tõenäolisem, et võtta ühendust kord positsiooni avab.

Networking on umbes suhe hoone. Kui teil tekib tugev võrkude rühm, siis arendada paremat tunnet, mida ta võtab, et olla edukas ja õppida, kuidas luua võrgustik, mis võib aidata teil Täites oma karjääri eesmärgid. Võttes mentor, kellega sa kinni aitab teha internatuuri kogemus palju vähem stressi.

Mentor annab ka kellegagi õppida ja koht saada oma küsimustele vastused. Otsima professionaalne juhendaja sa usaldad ja ärge kartke küsida, et isik küsimustele ja soovitusi selle kohta, kuidas saab parandada oma tulemuslikkust ja suurendada oma praeguse taseme teadmisi ja oskusi. Võite küsida, mida ta võtab, et liikuda valdkonnas, nii organisatsiooni ja konkreetse majandusharu. Kui luua tugev võrgustik ja saada kogemusi oma valdkonnas, siis ka see on võimalus aidata uute spetsialistid, kes on huvitatud murdes valdkonnas.

Professionaalne suhted teil arendada ajal internatuuri kogemus on ka osa oma ametialast võrgustikku inimesi, kes suudavad tõendada, et oma teadmisi ja võime teha head tööd. Teie tulevik suhteid oma võrku tuleb hoida ja jätkus veel kaua pärast oma internatuuri on lõppenud hoida elus ja terve.

Väljenda oma tunnustust

Kui teil täita oma internatuuri, lühikese aitäh on alati teretulnud ja jätab hea mulje tööandjaga. Kui tagastate kolledžisse, kindlasti sidet oma juhendaja ja kolleegidega ja võtab aega, et küsida võimalike vabade töökohtade nad prognoosida tulevikus.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *