Kuidas valmistuda Käitumist Tööintervjuu

Kuidas valmistuda Käitumist Tööintervjuu

Mis on käitumuslik intervjuu? Kandidaadid tööhõive küsivad sageli, mida vahe on tavalise tööintervjuu ja käitumuslike intervjuu. Mida teha, et saada valmis kui tööandja läheb küsida käitumuslike põhineb intervjuu küsimustele?

Ei ole vahet tegeliku vormi tööintervjuu. Sa ikka kohtuda intervjueerija ja vastata intervjuu küsimustele. Erinevus on selles, milliseid intervjuu küsimustele, mida küsitakse.

Vaadake teavet vahe käitumuslike ja traditsiooniliste tööintervjuul, näited küsimustele ja kuidas käitumusliku intervjuu.

Mis on Käitumist Tööintervjuu?

Käitumist küsitlust on intervjueerides põhineb avastanud, kuidas intervjueeritav tegutses tööhõivega seotud olukordades. Loogika on see, et kuidas sa käitusid minevikus ennustada, kuidas käitub tulevikus, st varasemate tulemuste ennustab tulevikku jõudlust.

traditsiooniline Intervjuud

Traditsioonilises intervjuu, siis palutakse mitmeid küsimusi, mis on tavaliselt lihtne vastuseid nagu “Millised on teie tugevad ja nõrgad küljed?” või “Mis suuri väljakutseid ja probleeme olete kokku puutunud? Kuidas sa hakkama neid?” või “Kirjeldage tüüpiline töönädala.”

Käitumismudeli intervjuus tööandja on otsustanud, milliseid oskusi on vaja, kelle ta tööle ja küsib küsimusi, et selgitada välja, kas kandidaat on need oskused. Selle asemel, et küsida, kuidas sa käituksid nad küsivad, kuidas sa käituma. Küsitleja tahavad teada, kuidas te käideldakse olukorras asemel, mida sa võiksid teha ka tulevikus.

Küsimused kippuvad

Käitumist intervjuu küsimustele saab teravam, rohkem katsetamine ja täpsem kui traditsiooniline intervjuu küsimustele:

 • Anna näide kord, kui sa kasutada loogika, et lahendada probleem.
 • Too näide eesmärk jõudsite ja ütle mulle, kuidas sa saavutada seda.
 • Kirjeldage otsuse tegite, mis oli ebapopulaarne ja kuidas käsitseda rakendamisel.
 • Kas olete läinud üle ja kaugemale Call of Duty? Kui jah, siis kuidas?
 • Mida te teete, kui teie ajakava on katkestatud? Too näide, kuidas te hakkama.
 • Kas teil on olnud veenda meeskonna tööd projekti nad ei elevil? Kuidas sa seda tegid?
 • Kas olete käideldakse keerulisi olukordi töökaaslane? Kuidas?
 • Ütle mulle, kuidas sa töötas tõhusalt surve all.
 • Rohkem käitumuslike intervjuu küsimustele.

Järelkontroll küsimustele ka üksikasjalikult. Teil võidakse paluda, mida sa tegid, mida sa ütlesid, kuidas reageeris või kuidas sa tundsid ajal olukorda jagasite rentides manager.

ettevalmistamine

Milline on parim viis valmistuda? On oluline meeles pidada, et sa ei tea, millist tüüpi intervjuu toimub kuni te istute intervjuu tuba. Niisiis, valmistada vastused traditsioonilise intervjuu küsimustele.

Seejärel sest sa ei tea täpselt, millises olukorras siis küsitakse, kas see on käitumuslik intervjuu, värskendada oma mälu ja kaaluda mõned eriolukorrad olete tegelenud või projektide olete töötanud. Sul võib olla võimalik kasutada neid aidata raami vastuseid.

Vihje : Valmista lugusid, mis illustreerivad korda, kui olete edukalt lahendada probleeme või läbi meeldejäävalt.

Lugusid on kasulik, et aidata teil vastata otstarbekalt käitumismudeli intervjuu. Võite uurida STAR intervjuu vastuse tehnikat, mis pakub võimalust vastamise käitumuslike intervjuu küsimustele.

Lõpuks vaadake ametijuhendis, kui teil on, või töö postitad või reklaami. Sul võib olla võimalik, et saada aru, mida oskuste ja käitumise eripärade tööandja otsivad lugedes ametijuhendis ja positsiooni nõuetele.

Intervjuu käigus

Vestluse ajal, kui te ei ole kindel, kuidas vastata küsimusele, küsib selgitusi. Siis kindlasti ka neid punkte oma vastuse:

 • Eriolukorraga
 • Ülesanded, mida on vaja teha
 • Tegevus, mida võttis
 • Tulemused, st mis juhtus

Oluline on meeles pidada, et ei ole õigeid ega valesid vastuseid. Küsitleja on lihtsalt üritab mõista, kuidas käitus antud olukorras. Kuidas te reageerite otsustab, kas on olemas sobivad vahel oma oskusi ja positsiooni firma püüab täita.

Nii, kuula hoolikalt, selge ja üksikasjalik, kui te reageerite ja mis kõige tähtsam, kui aus olla. Kui teie vastused ei ole, mida intervjueerija otsib, see seisukoht ei pruugi olla parim töö teile.

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *