10 parimat osalise tööajaga seenioridele

Posted on

Best osalise tööajaga seenioridele

Kas sa pead tegema, soovivad täiendada oma tulu või lihtsalt loodan, et jääda aktiivseks pensionieas, osalise tööajaga töö on levinud pensionäre. Mõned osalise tööajaga töö on parem vanemate töötajate kui teised. Olgem ausad: kuitahes sobib olete, siis tahaks ilmselt eelistavad lahkuda füüsiliselt raske asju nooremate töötajate, kes ei ole nii mures visata selja jne

Hea uudis on see, et seal on osalise tööajaga töökohtade sobiks igale maitsele, professionaalne taust ja oskuste kogumi. Kas soovite töötada vabas õhus või mugavalt oma kodus kontoris, üks neist kontserti võiks sobida teile.

konsultant

Kui sa armastad oma karjääri, kuid soovi kulutada veidi vähem aega seda teha, nõustamine võib olla täiuslik teile. Pöörake oma teadmisi, võrgu ja kogemusi ära ja töötavad osalise tööajaga oma vana tööandja või muude ettevõtted oma valdkonnas.

Keskmine palk nõustamine on kogu kaart ja sõltub suuresti valdkonnas sa pensionile. Seada oma määra, alustada jagades oma hüvitise töötundide. See on ka hea mõte vaadata teiste konsultandid oma valdkonnas, et teada saada, kuidas nad peaksid oma kompensatsiooni; on see tunnitasu alusel, per-projekti alusel, või nad eelistavad töötada honorar?

juhendaja

Pensionär õpetaja on hariduslik taust ja kogemused, mis aitavad õpilastel õppida raske teemasid, tuues välja nende klassid ja valmistub eksamiteks nagu SAT, muu hulgas verstapostid. Lisaks õpetamisele, on ka teisi paindliku töögraafiku valikuid endised õpetajad.

Isegi kui sa ei ole sertifitseeritud õpetaja, siis võib olla võimalik anda juhendamine õpilased oma valdkonnas, kas see neid õpetades matemaatika oskusi või redigeerides kirjalikult. Keskmine palk on erinev, sõltuvalt tase juhendamine (keskkooli, kolledži, jne) ja juhendaja tase ametliku koolituse. Enamik juhendamine programmid on standard tunnitasu määrad.

Athletic Coach

Kas soovite jagada oma armastust spordi uue põlvkonna lootustandev sportlased? Coaching võib olla teie jaoks. Maksa üldiselt ei ole kõrge – paar tuhat ühe hooaja – aga kui sa vajad veidi raha ja tahavad töötada välitingimustes, kaarik nagu sportlik treener võib olla täiuslik teile. Enamik töökohti treenimine õpilane-sportlased on teil vaja läbida taustakontroll, et tagada õpilaste turvalisust.

maksu ettevalmistaja

Kui teil on raamatupidamise taust ja eelistavad ees-laadida töö esimese osa aastast, tuludeklaratsioonide koostamise võiks osalise tööajaga otsite. Maksu koostajad tavaliselt töötavad pikki tunde läbi maksu hooaja, mis kestab kuni aprill 15 või nii. Siis nende graafikuid helgemaks ülejäänud aasta.

Maksa selle rolli sõltub teie kogemusi ja kas te töötate väike firma või suur riiklik organisatsioon. Pensionär raamatupidajad võiksite minna vabakutseline, kes töötavad sõltumatult maksu firma.

raamatupidaja

Raamatupidajad peavad olema mugav kasutada raamatupidamistarkvara programmid nagu QuickBooks samuti Microsoft Excel. Nad peavad ka teravat silma detail ja suhtlemisoskus suhelda nõuded klientidele / töötajat.

Paljud raamatupidajad töötada vabakutselise, võttes segu väikeste ja suurte klientidega. Teie tasandil ametliku koolituse ja kogemuste dikteerib kui palju saab tasu raamatupidamisteenused.

Medical Arveldaja / kooder

Medical billers ja coders tõlkida tervishoiu teenuseid diagnostika koodid kasutamiseks meditsiiniliste arvete. Samuti valmistab, saata ja jälgida raviarvete patsientidele ja kindlustusseltsid. Pange tähele, et see töö nõuab sertifitseerimine, mõned tööandjad eelistavad kandidaate Keskeri või standardiseeritud koolituse käigus.

Pay varieerub kogemusi ja ettevõtte suurusest olete töötanud. Samuti võib olla mõjutatud patsiendi tüübist; tavaliselt arstipraksise keskendunud geriaatriapatsientide on rohkem menetlusi ja seega rohkem arvete koodid praakima.

Klienditeenindaja

Klienditeenindus töökohti on alati tööle, ja mõned neist võimaldavad teil töötada kodus. Kui olete hea suhtlemine telefoni teel või chat tarkvara ja ei pahanda vigade inimestega, kui nad ei ole oma parima, see roll võib teile töötada osalise tööajaga oma kontorina. Inimese koolitust võib olla vajalik, ja palga sõltub ettevõtte. Enamik klienditeeninduse töökohti maksma tunnitasu.

Virtual Assistant

Kui sa olid juhiabi oma täistööajaga töö karjääri ja sa oled rahul tehnoloogia, virtuaalne assistent rolli aitab teil tõlkida oma oskusi uude osalise tööajaga tööd. Virtual assistent töökohti ei nõua tingimata kraadi, kuid nad ei vaja kindlaid kirjutamisoskust ja mugavus tarkvara programmid nagu Microsoft Office. Enamik ettevõtteid on vaja teil oma arvutit (kuigi mõned võivad pakkuda üks) ja kiire Interneti-ühendus. Sa tavaliselt saavad kulutuste hüvitamiseks oma Interneti-teenuse.

Lemmikloomahoidja / Koer Walker

Kui oled koera omanik ja kasutatud töötada täistööajaga, sa mäletad, kui raske oli veenduda oma lemmiklooma sai oma igapäevast treeningut. Koer jalutajad võtta päevane vahetus, et kontoritöötajad ei pea rassi koju, kui tööpäev on läbi. Kui kassid on rohkem oma kiirust või olete võrdsete võimaluste loomade armastaja, lemmikloomade istungi ajal kliente minna puhkusele on suurepärane võimalus panna veidi ekstra raha taskus. Apps nagu Rover ja Wag oleks lihtne alustada.

Blogimine / Sotsiaalmeedia

Võibolla ülim töö kodust tööd, blogimine on mingit ametlikku koolitust – sa lihtsalt vaja kuidagi sõnade ja piisavalt mugavust tehnoloogia õppida, kuidas kasutada erinevaid sisuhalduse süsteeme.

Kui sa tõesti tech-Savvy, võib teil olla võimalik sisse lülitada, et viiakse tööd käitlemise ettevõtte sotsiaalse meedia kontod. Kuigi see on töö, mis kipub viltu noorem on sotsiaalse meedia rolle, kus rohkem kogenud hääl on eelistatud.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *