Lihtne Online Tööd, mis nõuavad vähe või üldse mitte kogemusi

Posted on

Lihtne Online Tööd, mis nõuavad vähe või üldse mitte kogemusi

Mitte igaüks, kes tahab tööd kodus otsib pikaajalist karjääri võimalusi. Vahel sa lihtsalt tahad midagi suhteliselt lihtne, kus saab teha mõned ekstra raha kiiresti. Kui see on teie eesmärk, järgmised online töökohti võivad huvi.

Online taotlemise protsess on lihtne ja arusaadav väga vähe vaja kandidaate. Mõned võimalused saab alustada samal päeval, et sa taotlema. Nad nõuavad ka väga vähe pühendumist ja saab üldjuhul teha oma ajakava.

Pange tähele, et need töökohad ei maksa palju ja nad ei kavatse anda viide oma CV. Sa võid seetõttu on vaja rohkem kui ühe online töökohtade teha oma soovitud tulu. Samuti, nagu te sorteeri muid võimalusi, teada, kuidas ära tunda ja vältida töö-at-home petuskeemid.

Micro Töö

Mikro töö on tavaliselt väike online ülesande jaoks saate võrdselt väikese tasu, tavaliselt paar senti või dollarit. Mõnikord nimetatakse neid lühikese ülesandeid.

Need tööd teha sisselogimist ettevõtte kodulehel ja valides ülesandeid, mõnikord lihtsalt lingile. Amazoni Mehhaaniline Turk, Clickworker ja ySense pakkuda seda tüüpi ülesandeid.

Jobs võib leida ka võrguteenuse turgudel. Siin töötajate pakkuda väiksemad, tavaliselt mingi tasu, ja ostjad sirvida turul leida inimesi, pakkudes teenuseid, mida nad vajavad.

Töövõimalusi hulka rahvahange projektide, mis on sarnane andmesisestuse, kus ettevõtted tegelevad armee virtuaalne töötajal täita väike osa suuremast projektist. Töötajad saavad kasutada ka tasu programmid ja uuringud, mis on võib-olla algse töö-at-home mikro-töökohti.

Kuna tasu on nii väike ja võtab selle ülesande täitmine nii vähe aega, mille eesmärk on teha nii palju ülesandeid kui võimalik. Kuid te peaks aru palgapoliitika, nagu paljud neist ettevõtetest on vähemalt väljamakse, mis tähendab, et kui te teenida $ 8.55 teeme 20 mikro töökohti, siis võib olla, et oodata, kuni olete teeninud nii palju kui $ 50 tegelikult saada oma raha.

Online kohtunikuks

Advokaadid valmistub kohtuprotsessi sageli luua mõnitama žürii saada tagasisidet üksikisikute sarnased neile, kes võib lõpuks istuda žürii. Kuna see võib olla kulukas on in-isik mõnitama žürii, odavam Internetis vandemeeste on loogiline alternatiiv. Nad võivad kuulata audio ja vaadake video esitlused, või lugeda materjali ja vastata küsimustele.

Kuna advokaadid otsivad inimesi, kes vastavad andmed võimalike päriselu vandemeeste online žürii ettevõtted küsida täpsustavaid küsimusi kandidaate. Pange tähele, et sa peaksid kunagi avaldada oma sotsiaalkindlustuse number või krediitkaardi või pangakonto andmed. Ettevõtted tavaliselt maksma $ 10 kuni $ 60 online vandemeeste. Nagu enamik online žürii ettevõtted ei vaja palju vandemeeste sisselogimisel mitu ettevõtet annab teile parema võimaluse saada peale võtta “žürii tollimaksu.”

Et saada online kohtunikuks, peate registreerida mitu žürii ettevõtted, mis hõlmab täites ulatuslik küsimustiku. Teil on vaja ka täita teatud kvalifikatsiooni, mis varieeruvad maakonniti.

Andmesisestus

Online andmesisestuse on kasvav töö-at-home valdkonnas. Uus tehnoloogia muudab lihtsamaks ettevõtted palgata sõltumatud töövõtjad, et töö andmesisestuse projekte.

Andmesisestuse operaatorid võivad pääseda ettevõtte infrastruktuuri eemalt või kasutada crowdsourcing tehnoloogiaid. Andmete sisestamisel võib sisaldada valdkondades nagu põhilised üldine transkriptsiooni; Kuid enamik transkriptsiooni ülesanded nõuavad täiendavaid kogemusi.

Ettevõtted, kes rendi andmesisestuse töötajate hulka Axion Data Services, Sigtrack ja tugi Ninja.

Veebileht või Application Testing

Kui teil on arvamusi, mis toimib ja mis mitte veebis, võite olla sobivad tööd kaugemates kasutatavuse testimine. Kasutaja testijad valida ka kuni lisatööd ülevaatamist veebilehed või mobiilsed rakendused, mis võivad veel olla arengut. Sa ei pea olema väga kursis internetis, sest mõned arendajad tahavad algaja vaatevinklist.

Kasutatavus testijad palutakse teha katsed, mis põhineb nende demograafiliste profiilid, nagu haridus, web teadmisi, vanus ja sotsiaalmeedia kasutamine. Need on siis antud küsimusi aadress või ülesandeid täitma, nagu registreerudes veebilehel ning andes tagasisidet online. Läbivaatamine võtab tavaliselt umbes 15 kuni 20 minutit ja teenib tavaliselt umbes $ 10. Pärast läbivaatamist, testijad ei maksta kuni klient aktsepteerib nende tagasisidet. Töö saab tagasi lükata ja tasumata tehnilisi probleeme, väheste detailidega või muude küsimuste kliendi määrab.

Need positsioonid on peamiselt leitud ühtegi ettevõte kaasatud pood, läbiviimise äritehingute elektrooniliselt Internetis. Näideteks Amazon, eBay ja Paypal.

Otsi Hindaja

Otsingumootori hindajate uurida internet otsingutulemuste ja anda tagasisidet, kas nad on täpsed, asjakohased ja rämpsposti tasuta. Selleks hindaja peab olema kursis praeguse kultuuri ja internet ja omavad head suhtlemisoskust. Mõnikord kolledžist on vajalik või eelistatud, kuid vahetu kogemus ei ole kohustuslik. See konkreetne töö-at-home võimalus eeldab mõningaid kogemusi, kuid maksab rohkem palka.

Need töökohad on sageli kakskeelne üksikisikute, kuigi seal on mõned ainult inglise keeles positsioone. Töö otsing hindamise läheb paljud nimed, nagu otsing hindaja, internet hindaja, reklaami kvaliteedi hindaja või Interneti kohtunik.

Ettevõtted, mis pakuvad seda tüüpi tööd hõlmavad Google, Lisa Tehnilised, Lionbridge ja tööjõu Logiq.

korrektori

Kui teil on silma määrimine kirjavigu või kirjavigu, siis võib olla sobivad hästi korrektorina. Kuid see töö võib nõuda võttes korrektuur kursuse või mõne eelneva kogemuse või siis võib-olla katse enne saada tööle.

Virtual Assistant

Nagu virtuaalne assistent, siis tehakse ülesandeks tööd, mis on sarnane kontori assistent. Kuigi saab tööd kodus, siis tuleb hästi organiseeritud, tõhus ja töökindel. Ülesanded sisaldavad tavaliselt esitamise ja arvestuse pidamise, sõiduplaani kohtumisi ja üritusi ning vastates telefonid.

Paljud ettevõtted palgata virtuaalne assistendid. Näiteks Servcorp, mis asutati aastal 1978 Sydney, Austraalia, pakub virtuaalne kontorid ja teenuseid kogu maailmas. See pakub tööjaamad, koosolekuruumid, töökaaslased, tehnoloogia ja midagi muud vaja, et toetada oma äri. Timeetc on teine ​​ettevõte, mis pakub virtuaalne assistendid, et aidata klientidel saavutada oma eesmärke. Ettevõte pakub tasuta prooviperiood, lastes virtuaalne assistent täidab üks esialgne ülesanne.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *