Õiguslik karjäär: Kuidas saada Paralegal

Posted on

Õiguslik karjäär: Kuidas saada Paralegal

Paralegal või juriidiline assistent, on isik on juriste, kes teostab teatud ülesandeid, mis tavaliselt läbi advokaat, tuleks paralegal ei esine. Nendeks uurimisel faktid seotud juhtumi, intervjueerides klientide ja tunnistajate koostamine juriidiliste dokumentide ja täidab õigusliku teadustöö. Paralegals ei saa anda juriidilist nõu ja alati töö järelevalve all advokaat ja on oluline juriste, kuna nad aitavad advokaadid enamikus aspekte juhul teadus- ja ettevalmistust.

Terminid “paralegal” ja “juriidiline assistent” kasutatakse vahetatavad, kuid aeglaselt muutumas tööstuses. Asjaajajad viitavad nüüd rohkem sekretäriteenused rolle, samas paralegals täita rohkem ülesandeid otseselt seotud õigusega.

Kes peaks olema SeeParalegal

Huvilistel õigusliku karjääri, kuid kes ei ole kindel, et nad tahavad minna õigusteadust õppima on head kandidaadid saada paralegals. On ka mõned konkreetsed oskused, et paralegals peaks olema, sealhulgas suhtlemisoskus, teadus- ja uurimistöö oskusi ja multitegumtöö oskusi. Need on oskused, mis on õpetanud ametliku paralegal haridusprogramme, kuid see aitab kui sa juba omavad neid mingil määral.

Bureau of Labor Statistics väidab, et töö väljavaated paralegal elukutse kasvab umbes 17% 2012. ja 2022. mis on kiirem kui keskmine protsent kasvu. Kui olete huvitatud karjääri, mis kasvab kiiremini kui keskmine või kui teil olema vajalikud oskused ja on huvitatud American õigussüsteemi karjääri paralegal võib olla teie jaoks.

Kuidas saada Paralegal

Vastavalt National Federation of SeeParalegal Associations, on mitmeid viise, kuidas saada paralegal. On tunnistuse programmid, kaheaastase programmi ja nelja-aastase programmi, mis kõik on sisuliselt ja mis liinil soovite minna sõltub teie praegust rolli ja haridusasutuste staatus ja mida teie lõpuks eesmärgid.

Tuginedes praegu tööturul, on soovitatav, et paralegals on nelja-aastase kraadi vähemalt 24 krediiti õigusliku eriala kursused. On ka pärast bakalaureusekraadi sertifikaadid, mis võimaldab neid koos nelja-aastase kraadi teistes valdkondades teenida vajalikud krediiti ja sertifitseerimine saada tööd kui paralegal. Top-tier advokaadibürood üldiselt nagu nende paralegals omada nelja-aastase kraadi sertifikaadi peal, et kui soovite minna sellel liinil.

NFPA on soovitatud õppekava paralegal programmid, kuid mitte kõik programmid neid standardeid järgida. On palju online ressursse, mis aitavad huvitatud õpilased leida õige formaalse hariduse programmi nende jaoks. On ka võimalus American Bar Association heaks programm, mis NFPA soovitab. Need programmid on kas täidetud või ületatud standardid paralegals seatud ABA.

Kui olete saanud mingi formaalse hariduse, seal on ka täiendõppe mis viib paralegal sertifitseerimise. See erineb pärast bakalaureusekraadi sertifitseerimine, mis oli juba mainitud. Paralegal sertifitseerimise nõuab, et paralegal on vähemalt üks aasta kogemus ja seejärel läbima ametliku uurimismenetluse.

Olles jurist

Otsus saada paralegal ei tähenda, et te ei saa saada advokaat sätestatakse rida. See on sageli soovitatav, et inimesed, kes on huvitatud seadus, kuid mitte otsustavalt, et nad tahavad minna õigusteadust õppima töö paralegal saada kogemusi juriidilise valdkonnas ja näha, kas nad nagu teevad seda sorti tööd. Law School on nii väga raske ja väga kallis, nii et kui te ei ole kindel, kas see on õige samm teie jaoks, töö leidmisel paralegal on kulutõhusam investeeringuid, kui te otsustate. Samuti võimaldab teil näha tingimused, et advokaadid töötavad, mis tõenäoliselt ka aidata teil teha oma otsuse.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *