Näpunäiteid Hangete Teie lahkumine

Posted on

Näpunäiteid Hangete Teie lahkumine

Mis fraasi  pakkumismenetluse oma tagasiastumisest  tähendab? Pakkumismenetlus oma tagasiastumisest on ametlik viis öelda oma boss, et sa lahkud oma tööd jätkata uue võimaluse. See on tegu, teatades oma tööandja, et olete ametist lahkuv tööhõive siirdudes pingutama.

Kui astuda, see tähendab, et teil on üks, kes otsustas lõpetada suhe oma tööandjaga. Tagasiastumise on tavaliselt vabatahtlikku lahkumist töö on osa töötaja, vastandina süütamise, koondamishüvitist või muu tööandja algatatud lõpetamise.

Kuid mõnel juhul firma pakub töötaja võimalus astuda asemel vallandatakse või kelle töö lõpetatud põhjus.

Mis on Pakkumuse Teie lahkumine?

Kui pakkumismenetlus oma tagasiastumisest, siis annavad tavaliselt kirjalik või suuline teave, et te lahkub ametist. On tavaks anda oma tööandja vähemalt kaks nädalat ette, kui võimalik, nii et neil on aega, et leida oma asendamine. Tagasiastumise kirjas on ametliku kirja, mis näitab, et te lahkute oma praeguse asukoha ja täpsustades, kui teie viimane päev on.

Kuidas pakkumus tagasiastumine

Kui te nõtkelt pakkumiste oma tagasiastumisest, siis avab ukse sile, sõbralik lahkuminek oma tööandja. Valmis õige, siis jätan tööhõive heades suhetes oma tööandja.

On erinevaid viise, kuidas pakkumiste oma tagasiastumisest, sõltuvalt asjaoludest. Võite lahkuda isiklikult (viisakas viis seda teha, kui te ei tööta distantsilt), helistada loobuda või saata e-kirja oma boss ütles sa lõpetatakse teie organisatsioonist. Kõige formaalselt tagasiastumist on pakkuda oma tööandja ametlik tagasiastumise kirjas, mis sisaldab teie pealkiri, osakonna ja lahkuv ametnik kuupäeva.

Enne kui lõpetan, konsulteerige oma organisatsiooni tööhõivepoliitika suuniseid vormistamise oma tagasiastumisest. Enamikel juhtudel, siis peaks andma vähemalt kaks nädalat ette toetuse seisukohti ja vähemalt kuus elukutsetest. Kui te hõlmatud töölepingu kontrollige üksikasju ja väikeses kirjas, mida sa pead tegema, et lõpetada see jääb vastab. Sul võib olla kohustatud jääma teatud aja jooksul, sõltuvalt töö või lepingu üksikasju.

Mõnikord ei pruugi anda täielikku kahe nädala – või isegi üldse – teate.

Dokumenteerida oma lahkumist

Kui astuda, seda peetakse parimate tavade dokumenteerida oma kavatsusest kirjalikult nii on ametlik kirjalik tõend. Hoidke see lihtne ja lakooniline. Märkus teie ette viimasel päeval tööhõive ja väljendada tänulikkust võimalusi teil on olnud samas oma praeguse rolli, kui see on asjakohane.

Täiendav teave selle kohta, miks olete otsustanud lahkuda ei pea kirja, ja see võib olla asjakohane arutada oma põhjused isiklikult oma juhendajale või personaliosakonda.

Vaadake dopinguproov tagasiastumise kirjas 

Siin on näide kirja saate inspiratsiooni – see kiri välja trükkida. Sest meilitsi kirjad, kustutage kõik andmed enne “Kallis saaja.”

Teie nimi
Teie Aadress
Teie City, State Postiindeks
oma telefoninumbri
Sinu e-post

Kohting tüdruku või poisiga

Kiri Saaja Täisnimi
Pealkiri
Organisatsioon
Aadress
City, State Postiindeks

Lugupeetud Pr Terry:

Kirjutan teile teatada, et ma olen Lahkuv minu positsiooni Art Director ABC Productions. Minu viimane päev on 19. aprillil, kaks nädalat alates tänasest.

Ma olen tänulik, mil ma olen olnud ABC Company – Olen õppinud nii palju juhtiv meeskond ja kuidas leida tasakaal loovuse klientide vajadustele. Ma kindlasti ei unusta kunagi meie hilisõhtuid saada ABC Company projekti üle finišijoone. Teie toetus oli hindamatu selle projekti ja nii paljud teised kogu aasta jooksul.

Palun andke mulle teada, kuidas ma saan aidata leevendada seda üleminekuperioodi, juhtivad otsida mu asendamine pakkuma märkmeid praegused projektid.

Soovin teile ja kõigile ABC Company kõike head.

Lugupidamisega

Logi oma nime paberkandjal 

Teie sisestatud nimi

Plaani sujuv üleminek

See on hea maitse üles kirjutada oma halduri ja edaspidine väljavahetamine staatuse iga oma praegused projektid. Sõltuvalt suhteid oma tööandja, võite pakkuda abi leida ja / või koolitusega isik pärivad oma tööd. Samuti on mõistlik kohtuda oma personaliosakond luua väljumise intervjuu. See annab võimaluse vaadata töösuhte dokumentide ja mõista tagajärgi oma kasu (näiteks tervise katvuse, 401k staatus ja omandi üleandmise ajakava, konts makstud aega (PTO) ja haige aeg jne) keset oma üleminekut.

Vältida kiusatust lõhkamise tööandja või avalikult kritiseerida personali ja ettevõtte poliitika. Tulevased tööandjad võivad teha päringuid oma ametiaja hetkel organisatsiooni ja töökaaslaste võib samaga, kui sa olid kriitilised või vasakule halb tingimustel.

What About töötushüvitised Kui Sa Maha?

Töötajad, kes loobuvad töö on sageli ei vasta töötushüvitiste, kuigi töötajate Lahkuv surveavalduste või vaenuliku töökeskkonna võivad olla abikõlblikud. Kontrolli oma riigi töötuse kontoris ja nõu tööjõu nõustaja kui teil on küsimusi mõjud tagasiastumist.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *