Top Jobs for Business programmid Majors

Posted on

 Top 10 Jobs for Business Majors


Äri peamiste arendada palju väärtuslikke oskusi ja teadmiste valdkondi, mis võimaldavad neil teha olulise panuse ettevõtte ja mitte mittetulunduslikke maailmad. Nad võivad mõelda numbrid. Business äriühingutest saab kvantifitseerida andmekogumit, hinnata rahaliste otsuste mõju, ning kasutada arvud varundada oma ettepanekud.

Tudengid, kes suurt äri õppida kirjutada selgelt ja kokkuvõtlikult samas käsitöö juhtumi analüüsid ja muu äritegevuse paberid oma klassi. Professorid on sageli vaja neid täita projektide rühmade, et nad õpivad väljakutseid ja meeskonnatöö väärtustamine ja täpsustades nende esitlemise ja juhtimisoskusi.

Oskused Business Majors Kas

Anatoomilised ettevõtete probleeme ja soovitades lahendusi abi äri peamiste suurendada oma kriitilise mõtlemise ja analüüsivõime. Nad õpivad kasutama infotehnoloogia vahendeid koguda, korraldada ja esindavad andmed esitlusi ja paberid.

Omandatud teadmiste põhiaineid nagu turundus, juhtimine, inimressursid ja raamatupidamise valmistada äri peamiste viia teistele töökohal.

Klasside nagu äriõiguse ja ärieetika, õpilased juriidiliste ja eetiliste perspektiivi maailma nende ümber. Lisaks äri õpilased globaalne perspektiiv ja tunnustust mitmekesisuse väärtust uurides äritavasid teiste kultuuridega.

Top 10 Jobs for Business Majors

Teie isiklike väärtuste, oskuste ja huvide mõjutab teie lõplik valik karjääri, kuid allpool on mõned alternatiivid kaaluda lähete kaudu otsustusprotsessi.

1. raamatupidaja

Raamatupidajate aidata organisatsioonidel rahastada oma tegevust, järgima valitsuse määrused, säästa raha, ja maksimeerida oma kasumit. Nad kasutusele võtta majandusalased teadmised ja oskused õppinud kolledžis teha mõistlikke otsuseid umbes organisatsiooni ressursse. Raamatupidajate esindaks ja äriteabe, mida kasutavad kolleegidega tõhusamalt tegutseda ning investoritel teha mõistlikke otsuseid oma investeeringute kohta.

Raamatupidajate auditite ja nõustamis- ja maksude planeerimise teenuseid. Sageli liikuda juhtivatel kohtadel jooksul rahanduse jagamine oma organisatsiooni või kliendi organisatsioonidega. Kõik liiki äri, valitsusvälised mittetulunduslikud ja haridusasutused värbama teenused raamatupidajad.

Palk: Vastavalt Bureau of Labor Statistics  (BLS), keskmine aastane sissetulek raamatupidajatele mai 2018 oli $ 70.500. Madalaim 10% teenitud vähem kui $ 43.650 ja kõrgeim 10% teenitud rohkem kui $ 122.840.

Töö Outlook: Tööhõive raamatupidajate ja audiitorite prognooside kohaselt kasvab 10% vahel 2016 ja 2026-kiiremini kui keskmine kõikide ametite.

2. juhtimiskonsultant

Juhtimiskonsultandid või juhtimise analüütikud teostada protsessi klientidele, mitte erinevalt puhul kasutatav analüüsimetoodika paljud klassid äri peamised äriühingud. Need kehtivad analüüsi-ja probleemide lahendamise oskusi nende projektide ja kasutada meeskonnatöö ja esinemisoskus kasvatatud oma uuringute kaudu. Consultants on eksperdid on teabe kogumine, organiseerimine, ja komponeerimise aruanded oma järeldused.

Analüütikud on kogenud kasutajatele tehnoloogia kui nad töötlevad ja andmete esitamiseks oma klientide jaoks. Nad värbavad arvutustabelite, andmebaaside ja esitlemise vahendid nii tihti rakendatud nende klassi projektid nagu äri peamised äriühingud.

Palk: Vastavalt BLS , mediaan aastane sissetulek haldamise analüütikud mai 2018 oli $ 83.610. Madalaim 10% teenitud vähem kui $ 48.360 ja kõrgeim 10% teenitud rohkem kui $ 152.760.

Töö Outlook: tööhõive juhtimise analüütikud prognooside kohaselt kasvab 14% vahel 2016 ja 2026-kiiremini kui keskmine kõikide ametite.

3. sotsiaalmeedia juht

Sotsiaalne meedia juhid kasutavad tech Savvy ja teadmisi turunduse side omandatud äri peamiste koordineerida nende tööandja juuresolekul saitidel nagu Facebook, LinkedIn, Pinterest, Twitter, Instagram ja Tumblr. Nad suurendavad ettevõtte tegevust, luua brändi identiteet ja saada sõna teada oma organisatsiooni. Sotsiaalne meedia juhid töötada strateegilisi plaane, aitab arendada sisu ja mõju mõõtmiseks online kampaaniaid.

Sotsiaalne meedia juhid koondama personali koguda teavet lugusid, mida saab panna sotsiaalse meedia. Nagu äri peamiste nad peavad olema meeskonna mängijat ja on finesse inimestega meelitama koostöö kui neil ei ole formaalse võimu üle kolleegidega.

Palk: Vastavalt PayScale , sotsiaalse meedia juhid teenivad palk on $ 49.340.

Töö Outlook: On suur nõudlus sotsiaalmeedia juhid, mida tõendab 35038 postitatud tööpakkumiste Tõepoolest ajal see artikkel ilmus.

4. Financial Analyst

Äri peamiste õppida hinnata tugevaid ja nõrku külgi ettevõtete ja analüüsida suundumusi erinevates tööstusharudes. Finantsanalüütikud ära nende oskusi hinnata ettevõtete, tööstusharude ja nendega seotud investeeringuid klientide või nende emaettevõtja. Nad tõlgendavad finantsaruannetes arvutada suhtarve ja muid mõõdikuid ja kirjutada aruandeid soovitusi investeeringute ja jaotamise ettevõtte ressursse.

Finantsanalüütikud kasu kursuste raamatupidamine, rahandus, majandus, ja matemaatika, mis on traditsiooniliselt osa ettevõtte suur.

Palk: Vastavalt BLS , mediaan aastane sissetulek finantsanalüütikud mai 2018 oli $ 85.660. Madalaim 10% teenitud vähem kui $ 52.540 ja kõrgeim 10% teenitud rohkem kui $ 167.420.

Töö Outlook: Tööhõive finantsanalüütikud prognooside kohaselt kasvab 11% vahel 2016 ja 2026-kiiremini kui keskmine kõikide ametite.

5. aktuaar

Äri peamiste tugeva kvantitatiivse orientatsioon nende tausta võib saada võtmeisikud kindlustussektoris töötades aktuaarina. Aktuaaride arvutada tõenäosus riskantne sündmusi, nagu surm, vigastus, õnnetused, tulekahjud ja haigusi, kui kindlustusseltsid oleks kohustatud maksma välja nõuded. Nad kasutavad teadmisi raamatupidamise, rahanduse ja majanduse ja teostada keerukaid analüüse stsenaariume selle demograafilise profiile.

Aktuaaride, nagu äri peamiste, kasutada tabeleid, andmebaase ja statistilise tarkvara läbi nende analüüside. Lisaks peavad nad on tugevad kirjutamine, esitlemine ja veenev oskusi, et tagada toetus kolleegidelt oma ettepanekud.

Palk: Vastavalt BLS , mediaan aastane sissetulek aktuaaride mai 2018 oli $ 102.880. Madalaim 10% teenitud vähem kui $ 61.140 ja kõrgeim 10% teenitud rohkem kui $ 186.110.

Töö Outlook: Tööhõive Aktuaaride prognooside kohaselt kasvab 22% vahel 2016 ja 2026-palju kiiremini kui keskmine kasvumäär kõikide erialade.

6. kolledži esindaja

Palk: äri peamiste kes on huvitatud töötamisest kolledži keskkond peaks kaaluma asendis ülestunnistusi kontoris valikuna. Sisseastujale töötajad toetuda tugevale kommunikatsioon, esitlemise ja veenev oskusi äri suur jõuda potentsiaalsetele üliõpilastele.

Nad arendavad turundusplaanide strateegiliselt edendada kolledži ja julgustada rakendusi. Sisseastujale personal nagu äri peamiste peab koostööd teiste meeskonnaliikmetega projektide ja pakkuda programme.

Kolledži vastuvõtutingimused roll on sisuliselt müük positsiooni kolledži, nii äri peamiste tugeva aluse müügi ja turunduse ja lahkuv isik on tõenäoliselt edukas selles niši.

Vastavalt Glassdoor , vastuvõtutingimused esindajad teenida sissetuleku mediaan $ 46.148.

Töö Outlook: On rohkelt avad kolledži esindajad, koos 2701 tööpakkumisi Tõepoolest ajal see artikkel ilmus.

7. Business õpetaja

Palk: Hariv keskkooli õpilastele ärimaailmas on võimalus äri peamiste kes ka lõpule õpetajahariduse nõuetele.

Äri peamiste vaja laiapõhjalist omandatud teadmisi turunduse, juhtimise, rahanduse ja raamatupidamise teostada selle rolli tõhusalt. Tugev verbaalne suhtlemine ja suhtlemisoskus on vaja kaasata õpilasi.

Planeerimine ja esitades stimuleeriva õppetunnid on edu võti õpetajana. Business äriühingutest saab lähtuda laia juhendmaterjalid lähenemisviise, et nad on tekkinud samas täites oma kraadi.

Vastavalt BLS , mediaan aastane sissetulek keskkooli õpetajad mai 2018 oli $ 60.320. Madalaim 10% teenitud vähem kui $ 39.740 ja kõrgeim 10% teenitud rohkem kui $ 97.500.

Töö Outlook: tööhõive kõrge kooli õpetajad prognooside kohaselt kasvab 8% vahel 2016 ja 2026-umbes sama keskmine kasvumäär kõikide erialade.

8. Business Reporter

Trüki-, tele- ja elektroonilise meedia kõik pakuvad ulatuslikku katvust sündmusi ja arenguid äri ja finantssektor. Äri peamiste õppida analüüsida ettevõtete ja tööstusharude ja koostada kirjalikke kokkuvõtteid oma järeldused, nagu reporterid. Nad arendada side ja esitlemise oskused selgelt väljendada sisu kohta ärimaailmas.

Nii et kui teil on lummatud äri, kuid pigem sellest teavitada kui käitumine äri, ettevõtluse aruandluse võib olla teie jaoks.

Palk: Vastavalt BLS , mediaan aastane sissetulek reporterite mai 2018 oli $ 41.260. Madalaim 10% teenitud vähem kui $ 23.490 ja kõrgeim 10% teenitud rohkem kui $ 100.930.

Töö Outlook: Tööhõive reportereid tervikuna Prognooside kohaselt väheneb 9% vahel 2016 ja 2026, mis on palju madalam kui keskmine kasvumäär kõikide erialade. Kuid leviku saade ja online meedias seoses majanduse ja ettevõtluse arengut peaks andma paremaid võimalusi neile spetsialiseerunud äri aruandluse.

9. Ettevõtte Attorney

Advokaadid, kes tegelikkuses ettevõtte või äriõiguse kasu laialdased teadmised majandusüksuste ja tavad omandatud äri peamised äriühingud. Äri suur arendab tugeva aluse aladel äriõiguse nagu pankroti, väärtpaberite, lepingud, ühinemised, kogud, äri pärimisasjade ja settimist. Uurimistöö, kirjutamise ja esinemisoskus väljatöötatud äri peamiste aidata ettevõtte juristide teostada oma tööd.

Äri peamiste tahke akadeemiline arvestust ja LSAT hinded võivad saada heakskiit Elite õiguse koolides.

Palk: Vastavalt BLS , mediaan aastapalgast juristidele oli $ 120.910 mai 2018. madalaim 10% teenitud vähem kui $ 58.220 ja kõrgeim 10% teenitud rohkem kui $ 208,000.

Töö Outlook: Tööhõive advokaatide prognooside kohaselt kasvab 8% vahel 2016 ja 2026-umbes sama keskmine kasvumäär kõikide erialade.

10. Healthcare Administrator

Administraatorid tervishoiusektoris peab olema teadmisi raamatupidamise, eelarvestamise, inimressursid, turunduse, juhtimise, ettevõtluse alused, eetika ja infotehnoloogia kõik teemad, mis on kaetud äri õppekava. Lisaks meeskonnatöö, kommunikatsiooni, analüütiline ja esinemisoskust äri suur on ka kriitiline edu tervishoiuteenuse administraator.

Paljud äri peamiste huvitatud valdkonnas läheb üle minna töö  tervishoiu juhtimine .

Palk: Vastavalt BLS , mediaan aastapalgast meditsiini- ja tervishoid juhid oli $ 99.730 mai 2018. madalaim 10% teenitud vähem kui $ 58.680 ja kõrgeim 10% teenitud rohkem kui $ 182.600.

Töö Outlook: tööhõive meditsiiniliste ja tervishoid juhid prognooside kohaselt kasvab 20% vahel 2016 ja 2026-palju kiiremini kui keskmine kasvumäär kõikide erialade.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *