Kuidas saada stjuardess

Posted on

 Kuidas saada stjuardess

Pikka aega avalikkusele mõte stjuuardessid, kui nimetatakse stjuardessid, kui pelgalt “ettekandjad taevas.” Kuigi on tõsi, nad teenivad ja müüa karastusjooke lendude reisijatega, samuti kipuvad oma mugavuse, seal on palju rohkem seda karjääri.

Stjuardess esmane ülesanne on hoida lennufirma reisijate ja meeskonna ohutu. Ta reageerib mis tahes hädaolukordade mis toimuvad lennukite ja tagab kõigile järgmiselt Federal Aviation Administration (FAA) eeskirjadele. 

Lugege koolitus ja sertifitseerimine stjuuardessid on vaja saada. Siis võtab  stjuuard viktoriin  teada saada, kas see karjäär on hea sobi teile.

Kokkuvõte sellest, mis sa pead tegema enne saate töötada stjuardess

  1. Get palgatud lennufirma olla stjuardess
  2. Täielik lennufirma pakutud ametliku koolitusprogrammi (3 kuni 6 nädalat)
  3. Saa FAA pädevustunnistusi

Get palgatud Lennufirma

Paljudel ametid, vajalik koolitus on enne saate tööd, kuid mitte stjuuardessid. Kui soovite saada stjuardess, treeningu tulevad pärast lennufirma palkab sind. Ettevõte, üle 3-6 nädala jooksul esitada kogu ettevalmistamisel pead tegema oma tööd.

Airlines nõuda tööotsijate olema vähemalt keskkooli või samaväärsuse (GED) diplom. Paljud siiski ainult palgata kandidaate, kes on lõpetanud kolledži, sageli koos assotsieerunud või bakalaureuse kraadi Hospitality, kommunikatsioon, turism ja avalike suhete. 

Tööandjad eelistavad ka töökohtade kandidaate, kellel on töökogemus seotud tööd. Kui soovite saada stjuardess, kaaluma saada kogemusi töötades hotellis või kuurordis või restoran.

Stjuuardessid peavad vastama väga spetsiifilised füüsikalised nõuded samuti. Et saada vastu võetud lennufirma stjuardess koolitusprogrammi, siis peab olema vähemalt 18 aastat vana, suurepärased füüsilise tervise ja pikk piisavalt, et jõuda õhuliini pagasi prügikastidesse. Teie nägemus peab olema parandatav vähemalt 20/40. Teie kaal võib olla ka probleem. Kuigi lennufirmad ei ütle nad ei palgata kellegi, kes on ülekaalulised, täpsustavad nad, et üks pikkuse ja kaalu peab olema proportsioonis. 

Järgnevalt on spetsifikatsioone töökuulutuste eest stjuuardessid (Indeed.com):

  • “Püsida pikka aega järjest piiratud puhkeaja”
  • “Võimelised läbima kümne aasta taustakontroll, töölevõtmise-eelse narkootikumide katse ja kriminaalse tausta registrite kontrollimine”
  • “Võime hakkama mitmesuguseid olukordi samas pidevas kontaktis avalikkusega”
  • “Vastutustundlik pakkudes sõbralikku keskkonda lennufirma kliendid ajal lennu”
  • “Võime tõhusalt turustada ja müüa pardal tooteid ja luua täiendav tulu klientidele”
  • “Peab olema kaks aastat kogemusi klienditeeninduse, külalislahkuse ja / või müügi / kaubandus tööstus”
  • “Peab esitama professionaalne pilt; ei pruugi olla nähtav tätoveeringud, näo, mitu või ülemiste kõrva augustamine, või äärmise juuste värv või stiil”

Täielik Lennufirma-Pakub stjuuard koolitusprogramm

Kui lennufirma palkab sind, firma annab ametliku koolituse oma lennu koolituskeskus. Kolme kuni kuus nädalat sa veedad seal loodavad saada auditoorset lennu normid, tööülesanded ja ettevõtte tegevuse.

Koos teiste uusi palkab õpid kuidas hädaolukordade, sealhulgas evakueerimisel lennukis ja tegutsevad erakorralise seadmed nagu evakueerimise slaidid, hapniku maskid ja ujuvvahendid. Nagu te lõpu lähedal oma klassiruumi juhendamine, siis võtab praktikas lennud.

Saa pädevustunnistusi

Pärast olete tööandja poolt sponsoreeritud koolitus direktor Operations lennufirma rakendatakse teie  pädevustunnistusi Federal Aviation Administration (FAA). Kui agentuur kinnitab oma rekord, siis on õigus töötada lendu.

Eraldi pädevustunnistusi on vajalik iga õhusõiduki tüüp. Lisaks stjuuardessid peavad saama iga-aastase koolituse hoida nende sertifitseerimist up-to-date.

Teie esimesed aastad stjuardess

Oma koolituse täielik ja oma tunnistuse küljest võite arvata peagi joana üle kogu maailma ja teenida elatist samal ajal. Mitte nii kiiresti. Kuigi seal on mõned võimalused töötada, sa ei pea regulaarselt veel, ja see on aega, enne kui saad lennata mõned rohkem soovitav marsruute. 

Uus stjuuardessid kulutada vähemalt ühe aasta, ja võib-olla kuni seitse aastat, sellest, mida on tuntud lennunduses “reservi staatust.” Mida see tähendab? Olles “reservi staatuse” on nagu kõne. Sa pead hoida oma üleöö kott pakitud, sest pead aru töötada jalamaid, kui olete kutsutud asendama puuduvad meeskonnaliikmed või lisanduvad lennud. Lõpuks on sul võimalik pakkuda igakuiste ülesandeid, kuid see on ainult tööstaaži.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *