Kuidas toimida Töö tagasilükkamine ja edasi liikuda

Posted on

 Kuidas toimida Töö tagasilükkamine ja edasi liikuda

Keegi meeldib tagasi lükata tööd. Kas teil oli oma südames seatud saada tööle või olid isegi ei tea, sa tahtsid kaarik, see ikka nõelamise teada, et olete olnud keeratud.

See võib olla eriti raske toime tulla tööotsingu tagasilükkamise, kui see juhtub ikka ja jälle – kuid see pole haruldane kogemus tööotsijatele. Pea meeles, et paljudel juhtudel on ehk sadu kandidaate ühe töökoht. Isegi kui sa oled väga kvalifitseeritud, siis loogiline, et saad tagasi sagedamini kui saad tööd.

Vihje: protsess leida sobivaim töö teile on palju nagu tutvumine: nagu öeldakse, sa pead suudlema palju konni, enne kui leida oma prints või printsess.

Et olla edukas oma pikaajaliseks eesmärgiks leida, et unistus võimalust ja saada tööle, mida on vaja teada, et tulla toime on keeratud. Muidu on lihtne lasta hetkeline tagasilöök muutuda suur karjääri päevapõhise.

Kuidas edasi minna Pärast Töö tagasilükkamine

Liikudes edasi pärast ei saa tööpakkumine võib jaotada kolme ossa:

  • Kuidas üle tagasilükkamise
  • Analüüsides oma kandidatuuri
  • Liikudes oma tööotsimise

Kuidas Üle tagasilükkamine

Esimene samm saada üle tagasilükkamine potentsiaalne tööandja eeldab jagavad pettumust, pettumust ja viha, mis kaasneb saamata. Talk sõbrale või pereliikmele ja jagada oma tundeid konfidentsiaalselt.

Vihje: Õhutamist võib olla väga kasulik vahend üürile minna negatiivne ja liigub edasi.

Lihtsalt olla kindel, et sa valida oma toetajaid hästi. Ideaalne inimene jagada on keegi, kes ei saanud tulevikus boss või kaastöötaja. Isegi kui teie tunded on mõistetav, sa ei taha neid teha halba muljet keegi, kes võib hiljem hindama oma kandidatuuri teist töökohta. Pereliikmed on hea valik, samuti vanu sõpru, kes olen olnud teiega läbi headel kui halbadel aegadel.

Ja mida iganes sa teed, vastupanu tung öelda midagi negatiivset rentides manager. Sa ei tea kunagi, kas te võiksite organisatsiooni puhul tulevikus uuesti. Vahel on raske täpselt teada, miks kandidaat lükati, ja see võiks olla, et sa olid ülekvalifitseeritud. Kui see on nii, tööandja võib tagasi tulla hiljem parema tööpakkumise.

Jällegi, see on oluline mõista, et kõige otsingud on üsna konkurentsivõimeline, ja paljud andekad kandidaatide sageli tagasi, kuna pingeline töö turul. On üsna tõenäoline, et tööandja ei ole tegelikult jäeti teid, vaid pigem nägin teist kandidaadiks (võibolla isegi veidi) paremini sobib. Kuna tööle otsused on tavaliselt subjektiivne, see on täiesti võimalik, et teise värbaja võib valinud teid.

Samuti pidage meeles, et võibolla rentides manager oli õigus, ja see töö ei olnud kõige sobivam teile ja te ei oleks välja töötatud või olnud õnnelik rolli. Sel juhul firma tegi sulle teene ei rentides teile.

Analüüsides oma kandidatuuri

Võtke aega, et mõelda oma lähenemisviisi rentides protsessi näha, kas on midagi, mida võiks täiustada tulevikus. Vaadake oma CV, kaaskirja, mida selgus intervjuu käigus, ja teie järelmeetmete pärast intervjuud.

Arvestades seda, mida sa õppinud töökoha nõuetele ja seotud inimeste, küsi endalt, kas sa oleks võinud teha midagi teistmoodi, et esitada ennast paremini valgust ja mis pani sind tunduda sobiks töö.

Kuigi ei ole tüüpiline, mõnikord tööandja jagavad tagasisidet oma kandidatuuri. Kui see nii ei ole, ja et teil on tekkinud rapport kellegagi organisatsiooni, proovige läheneb neile taotluse konstruktiivset kriitikat.

Hoidke oma tööotsimise Moving Forward

Kandidaadid sageli hoog oma otsingut oodates kuulda, kui nad maale töö, eriti kui nad arvavad, et nad löödud tööintervjuu. Ärge sellesse lõksu langeda. See pole kunagi hea mõte lõpetada otsivad kuni olete pakkunud ja aktsepteeritud tööpakkumine.

Kuni te midagi kirjalikult, jätkata oma otsingut. Leida teisi võimalusi ja saada positiivset vastust küsitlejad, pehmendab lööki, kui te tagasi lükata. Samuti võite leida paremaid pakkumisi, olenemata sellest, kas sa maa selle konkreetse töö.

Niisiis, hoida kohaldamisel, võrgustike ja töötab oma pikaajalise karjääri plaan. Parimal juhul on teil veelgi atraktiivsemaks kandidaati te kaalute. Halvimal juhul, sa ei pea alustama nullist uhiuus otsing.

olulisi andmeid

Töö Otsi tagasilükkamine kõigil juhtuda. See, mida sa teed Järgmine mis loeb: Kasuta seda võimalust täiustada oma intervjueerides oskusi ja analüüsida oma lähenemist.

Julgelt Vent – Aga valida õige Support System: ei ütle midagi negatiivset rentides manager või keegi, kes võiks aru tööandja.

Ärge kaotage oma hoo: Isegi kui asjad lootustandev ühe tööandja, ei lõpe oma tööotsimise kuni teil on pakkumise poolt.

Pea meeles, et palkamine Manager võivad teha sulle teene: Töö võiks tõepoolest olla halb sobi teile … või sa võiksid saada kõne hiljem parema positsiooni samal ettevõte.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *