Nõu, kuidas saada õpetajaks

Posted on

 Nõu, kuidas saada õpetajaks

Õpetajad aitavad nende õpilased õpivad ja rakendada kontseptsioone mitmesuguseid teemasid, sealhulgas matemaatika, ühiskonnaõpetus, kunst, muusika, keel kunsti ja teaduse. Nad töötavad avaliku ja erasektori koolides aidata lastel omandada oskusi, mis võimaldavad neil lahendada probleeme ja arendada kriitilise mõtlemise protsesse.

Kas teil on, mida ta võtab, et olla õpetaja? Kui te suurte hariduses, siis lõpetab kõva oskusi, mida vajate, et juhendada lapsi, kuid töö õpetaja on keeruline. See nõuab oskusi ja omadusi sa ei õppida koolis. Need on tuntud kui pehme oskusi. Kas olete sündinud nendega või sa pead töötama kuhugi teel.

Et olla tõhus õpetaja seas oma omadused peavad olema loovust ja tundlikkust laste vajadustele. Sul peab olema ka kõrgema organisatsiooni, kuulamist ja verbaalne suhtlemine oskusi. Lisaks vajate võime motiveerida lapsi ja nemad ja nende vanemad peavad sind leida usaldusväärne ja kannatlik.

Hinnata, kas teil on need pehmed oskused, või kui te olete valmis tegema ühiseid jõupingutusi, et arendada neid. Kui teil olema tunnused vaja edu selles valdkonnas, on aeg edasi liikuda ja nuputada, mida sa pead tegema, et täita haridus nõuded saada õpetajaks.

Hariduse Õpetajad

Milline tee võtate õpetamise karjääri sõltub mitmest tegurist. Nende hulka kuuluvad kas soovite õpetada avalikus või erakooli, kus soovite töötada, mida hinne soovite, kas soovite õpetada eripedagoogika üliõpilased ja ainevaldkonnas, milles soovite spetsialiseeruda, kui neid on. Haridustase, mida varem saavutatud, nimelt kas sul on juba bakalaureuse kraadi, ka midagi muuta.

  • Avalik või Erakool?  Avalik koolis töötavad õpetajad kõikjal Ameerika Ühendriikides peab olema vähemalt bakalaureusekraad. Erakooli õpetajad vajavad sageli üks samuti. Tavaliselt kulub neli aastat, et teenida üks.
  • Kust te soovite töötada?  Riigi kus soovite töötada võiks määrata oma nõuded, eriti kui sa ei taha saada kraad hariduse ja selle asemel suur teises subject.Traditionally, üks oli saada bakalaureusekraadi haridus saada litsentseeritud igal riik . Enamik riike, nüüd on natuke paindlikum ja on muutnud oma litsentsimise nõuded, et võimaldada kraadi teistes peamised äriühingud. Need, kes lähevad seda teed siiski vaja täita õpetajakoolituse kursuste.
  • Mis hindamistase Kas soovite õpetada? Sa registreeruda koolitusprogrammi konkreetselt teie eelistatud klassis: Alushariduse (tavaliselt meelepuudega Hinne 3) Põhiharidust (Lasteaed läbi Hinne 6) või keskharidus (astmed 7 kuni 12) .Elementary kooliõpetajad katta laia vahemikus teema klassiruumis, ja nende koolituse peegeldab seda. Kuigi kolledžis, nad õpivad, kuidas õpetada palju teemasid, sealhulgas keele kunst, matemaatika, teaduse, kunsti ja muusikat. Need, kes on treeninud karjääri keskharidus keskenduda ühekordne.
  • Kas soovite Õpeta Regulaarne või Eripedagoogika Õpilased? Kui soovite töötada koos õpilastega, kes on erivajadustega, siis peab saama erikoolitust. See on sageli pikem kui ettevalmistusi regulaarse hariduse õpetajatele.

Lisaks registreerimisega klassid, mis hõlmavad meetodid aineõppe või puhul ambitsioonikaid algklassiõpetajat mitmed teemad, õpilased õpetajakoolituse õppekavad tuleb võtta ka professionaalse kursuste. Nad võivad sisaldada klasside pealkirju nagu koolipsühholoogia, Ameerika haridussüsteemi Haridustehnoloogia ja haridusfilosoofia.

Field haridus on osa iga õpetaja koolitusprogrammi. Sa võid teada seda “üliõpilase õpetamiseks.” Selle praktiline õpikogemus sa veedad aega klassiruumid töötavad järelevalve all kogenud õpetaja.

Valides õpetajakoolituse õppekava otsima ühe, mis on akrediteeritud kas riikliku nõukogu akrediteerimine Õpetajahariduse (NCATE) või Õpetajahariduse Akrediteerimise Nõukogu. Seejuures aitab tagada, et programm valmistab teil täita oma riigi litsentsimise nõudeid.

Kuigi te ei pea magistrikraadi saada oma koolitusluba, peate võib ühe seda säilitama. Mõned riigid nõuavad, et te teenite oma kraad kindlaksmääratud aja jooksul. On kahte tüüpi master-taseme haridus programmid. Üks on mõeldud sertifitseeritud õpetajad, kes soovivad või vajavad edasijõudnud. Teist tüüpi programm on suunatud suunas õpilasi, kes ei ole sertifitseeritud õpetajad, kuid on bakalaureuse kraadi teistes peamised äriühingud.

Sattudes õpetajakoolituse õppekava

Tavaliselt sisestada bakalaureuse tasemel õpetajakoolituse programmi pärast käivad kolledžis kaks aastat. Enamik koole hariduse eeldavad, et õpilased kohaldatakse nende programmide ajal üliõpilane aastas, pärast lõpetamist teiste kolledži kursuste. Mõned samuti sätestada, et õpilased valida teine ​​suur. Keskharidus suurtootjate sageli dual peamised hariduse ja teema nad kavatsevad õpetada.

Sissepääs nõuded kraadiõppe programmid erinevad sõltuvalt sellest, kas nende õpilased on sertifitseeritud õpetajad või kes ei ole mingeid kogemusi. Nad võivad sisaldada minimaalne hinne punkt keskmiselt bakalaureuse vabade kunstide kursuste, viide tähti, isikliku avalduse ja intervjuu.

Kuidas saada Litsentseeritud

Kui soovite õpetada avalikus koolis kõikjal Ameerika Ühendriikides, peate litsentsi, mida mõnikord nimetatakse sertifitseerimine. Võttes üks ei ole selline tingimus tööhõive kõige erakoolid, aga.

Individuaalne olekud määravad litsentsimise nõudeid, kuid sageli kuuluvad lisaks bakalaureusekraadi, associated põhioskused eksami. Mõned riigid hallata oma eksami, kuid paljud kasutavad PRAXIS, mille Educational Testing Service (ETS) haldab.

Kuigi sa ei pea magistrikraadi saada litsentseeritud mõned riigid nõuavad ühe säilitada licensure. Võimalik, et peate võtma täiendõppes kursis professionaalse arengu.

Litsentsimisnõuded kogu riigis erinevad, nii et peate uurima üksikute riigi nõuetele. Kentucky Ülikooli College of Education säilitab riigi poolt riigi juhend õpetaja sertifitseerimine .

Tihti vastastikkuse riikide vahel nii et kui te vastama tegevusloa nõudeid üks, siis tavaliselt on võimalik saada litsentseeritud teises. Jällegi, kontrollige oma riigi Department of Education.

Kuidas Teie esimene Õpetamine Töö: Mis teeb teile konkurentsivõimelise Võimalik

Enne seda teame, siis on valmis otsima oma esimese õpetamise tööd. Kas sa ei tea, mida omadused tööandjate tahavad õpetaja? Et anda teile idee, siin on kirjeldused leitud töökuulutuste erinevatest allikatest:

  • “Näitab teadmisi eakohaseid õpikäsitustest, oskused, teadmised, huvid ja kultuuripärandi”
  • “In-sügavus teadmistel ja oskusi, mis on seotud konkreetse sisu ala”
  • “Võime tõhusalt kasutada tehnoloogiat on kasulik vahend”
  • “Näitas võimet säilitada ohutu õpikeskkonna kaudu hästi juhitud klassiruumid”
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *