Kuidas valida õige tervitus oma kaaskirja

Posted on

Kuidas valida õige tervitus oma kaaskirja


Mis on kaaskirja tervitus? Tervitus on tervitus lisate alguses kaaskirja kirjutada kandideerida. Kui olete kirjalikult kaaskirja või saates e-kirja kandideerida, siis on oluline, et see sisaldab sobivat tervitus alguses kaaskirja või sõnum. Oma tervituse, siis toon oma kirja, mis peaks olema professionaalne ja asjakohane.

Miks Cover Letter Tervitused Tähtis?

Tervitus on esimene asi näeb saaja kui nad loevad oma kaaskirja. Seetõttu on oluline, et te edasi asjakohane tuntus ja lugupidamist. Näiteks juhuslik tervitused, nagu “Tere” ja “Hi” saate teha oma kirjas tundub ebaprofessionaalne.

“Kellele see võib hõlmata” võib olla liiga isikupäratu ja teha rentides manager uskuda, et sa ei hooli piisavalt, et teada saada, keda sa tuleks käsitleda.

Kui sul on Kontaktisik

Järgnev on nimekiri kirja tervitus näited, mis sobivad kaaskirjad ja muud tööga seotud kirjavahetus, kui sul on nimi kontakt.

 • Lugupeetud hr Jones
 • Lugupeetud Pr Brown
 • Lugupeetud Riley Doe
 • Lugupeetud dr Haven
 • Lugupeetud professor Lawrence

kirjavahemärgistus

Järgige tervitus kooloniga või koma ja seejärel alustada esimese lõigu oma kirjas järgmine rida. Näiteks:

Lugupeetud hr Smith:

Esimese lõigu kirja.

Kui Sa ei ole Kontaktisik

Paljud ettevõtted ei loetleda kontaktisiku kui nad tööpakkumisi, sest neil on meeskond personali töölevõtmiseks sorteeri kaaskirjad jätkub enne nende edastamist rentides manager vastava osakonna. Nad eelistavad lahkuda palkamine juht anonüümseks kuni ta kontaktid teid intervjuu.

Organisatsioon võib ka ei taha avalikustada, kes rentides sõim on vältida e-kirju ja telefonikõnesid taotlejad, eriti kui nad aimata saanud suur hulk taotlusi potentsiaalsetelt töö kandidaate. Niisiis, ärge muretsege, kui te ei leia keegi tegeleda oma kirjas. See edastatakse õige osakond ja saaja.

Kui sul ei ole kontaktisiku ettevõtte, kas jätta ära tervitus oma kaaskirja ja alustada esimese lõigu Teie kirja või veel parem, kasutada üldist tervitus.

Kui kasutate üldine tervitus, ära suure algustähega.

Näited Üldised Salutations

 • Lugupeetud Hiring Manager
 • Keda see võiks huvitada
 • Lugupeetud personalijuht
 • Lugupeetud härra või proua
 • Lugupeetud Firma nimi värbaja

kirjavahemärgistus

Järgige tervitus kooloniga või koma enne algust oma esimese lõigu kohta järgmine rida. Näiteks:

Lugupeetud Hiring Manager,
esimene lõik kirjas.

Millal kasutada “Kallis” in kaaskirjata

See on otstarbekas kasutada “Kallis” enamikul juhtudel, näiteks siis, kui potentsiaalne tööandja on keegi tead hästi, või nad on äri tuttav. Järgige allolevaid juhiseid, et valida õige tervitus:

 • Sest inimesi, keda tunnete hästi – või on eesnimi alustel – kasutada oma eesnime ainult. For äri tuttav või sidusettevõtte kasutada oma ees- kui te neid kohanud rohkem kui üks kord ja adresseeritud neile oma eesnimi.
 • Potentsiaalsete tööandjate, kasutage hr, pr või dr (kui te ei ole öeldud teisiti). Isegi kui sa tead naist on abielus, siis on ohutum kasutada “Ms”, mitte “proua”, kuna viimane võib olla solvav teatud tingimustel.
 • Kui te pole kindel sobiva tervituse, mängida see on ohutu ja kasutada Mr./Ms./Dr. [Perenimi] või Mr./Ms./Dr. [eesnimi Perekonnanimi].

Kui saaja nimi on sooliselt neutraalne (st Taylor Brown) ja te ei ole kindel, siis võib öelda, “Kallis Taylor Brown.” Parem variant on aga otsida “Taylor Brown” LinkedIn. Tõenäoliselt on nende profiilipildil selgitada nende soost.

LinkedIn on ka suurepärane vahend, et teada saada, kes rentides manager on.

Otsi ettevõtte te kasutate ja üks või kaks märksõna, mis kirjeldavad inimese tööle ametikohale. Kerige nimekirja kuni leiad isiku sobib kriteeriumid. Ja presto! Sa oled äris.

Millal kasutada “Kellele see võib hõlmata” in kaaskirjata

Kasutage Kellele see võib hõlmata ka kaaskirja tervitus ainult siis, kui sa ei leia välja konkreetse isiku, kellele te kirjutate. Sa peaksid muidugi igati leida kontakti nimi konkreetses osakonnas, kus olete huvitatud. Tehes päringu koos firma unadvertised avad, seda tervitust võib olla kõige sobivam.

Millal kasutada “Tere” ja “Hi”

Reserveerida need vabaaja tervitusi isiklik e-posti ja hoiduda neid oma kaaskirja, kui te pole väga tuttav saaja. Selline tervitused on lihtsalt liiga mitteametlik – mitte kõige professionaalne võimalus alustada vestlust, kui otsite leida tööd.

“Tere” on asjakohane ainult kirjavahetuses. Tuleb kasutatakse peamiselt inimesed te teate hästi, kuid võib kasutada väga juhuslik asjaoludest.

“Hi” on asjakohane ainult juhuslik kirjavahetusest inimestega, keda sa tunned hästi. Näiteks, kui sa kontrollida sisse lähedane sõber, et teada saada, kui nad on kuulnud avamine töö nende ettevõte.

Kuidas kirjutada kaaskirja Tervitus

Standard ärikirjavahetuses vormingu nõuab, et pärast pakkudes oma kontaktandmed ja kuupäeva oma kirjas, siis pead kirjutama oma kontaktisiku nimi, ettevõtte nimi ja ettevõtte aadress.

Formaalne tervitus / tervitus tuleb järgmisena: “Kallis [kontaktisiku nimi].” Kui teil on kontaktisik kirja eest, kindlasti ka oma isikliku pealkiri ja nimi tervitus (st “Lugupeetud Franklin”). Kui te pole kindel, lugeja sugu, lihtsalt väljendada oma täisnimi ja vältida isiklike pealkiri (st “Kallis Jamie Smith”). Jäta üks tühi rida pärast tervitus.

Tähtis : Te peaksite alati igati leida kontakti nime kasutada oma kirjas. See jätab hea mulje rentides manager, kui olete võtnud aega, et kasutada oma nime, eriti kui teil on vaja tööd vähe leida.
Kui see teave ei ole sätestatud ka töökuulutuses ja sa ei leia seda ettevõtte kodulehel, siis on hea mõte helistada firma, küsi edastatakse nende personaliosakond (kui nad on), selgitada, et siis kandideerite seal, ja küsida nime oma rentides manager. Kui sa ei leia kontaktisiku või kui te ei ole kindel, kes loeb oma kaaskirja saad kasutada üldist tervitus (st “Kallis Hiring Manager”).

Kokkuvõtvad Teie kiri

Teie kirja tervitus on potentsiaali, et parandada oma võimalusi saada intervjuus. Et suurendada oma kandidatuuri, veenduge, et teie kaaskirja väidab professionaalne välimus ja pakub asjakohast teavet, sealhulgas oma kvalifikatsiooni positsiooni. Vali sobiv sulgemise ja alati tänada lugeja oma aega ja tähelepanu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *