General tänukirja Proovid ja kirjutamine Tips

Posted on

General tänukirja Proovid ja kirjutamine Tips

Tänukirjad, lahkelt ja siiralt kirjutatud on oluline ärimaailmas. Kas endine boss on andnud teile viide, ärikontakte on soovitatav nende tööandja, kolleeg on aidanud teid projekti või potentsiaalne uus boss just intervjuu teid positsiooni, on oluline võtta aega tänan kõiki, kes aitab oma karjääri või tööd otsida.

Tänukirjad on suurepärane võimalus väljendada oma tunnustust inimeste abi. Kuid nad võivad samuti aidata teil mitmel viisil. Tänukirja aitab teil säilitada kontakti kellegagi oma võrku. See võib aidata teil meenutada rentides manager, miks te ei sobi praegu positsiooni. See võib näidata ka oma juhendajale, et olete professionaalne ja viisakas.

Veenduge, et teate nii, mida öelda oma kirjas, ja ka seda, kas saata teadmiseks e-posti, kirja või kaardi. Öeldes õige kasutades õiget formaati muljet oma saaja, ja teha teda tunnevad teretulnud.

Saatke vs Paper vs. Notecard Tänan Yous

Kuidas saata oma tänukirja sõltub paljudest teguritest. Saatke on päris palju standard äri side nendel päevadel. Kui kiire järelkontrolli on oluline – näiteks kui soovite väljendada tänulikkust võimaluse tööintervjuu enne rentides otsuse tegemise päevast – email on tee minna.

Prindi tänukirjad saab toimuda mitteametlik, käsitsi kirjutatud märkus või ametlik, tipitud kirja. Kuidas sa kirjutad kirja peaks näitama oma arusaamist firma ja inimene on tänades. Kui te teate, et teil aega relee tänu posti teel, kirjalik aitäh näitab, et olete võtnud lisatööd, et näidata oma tunnustust.

Veel traditsiooniline ettevõtted eelistavad sageli kas trükitud kirja või käsitsi kirjutatud märkusega. Siiski, kui soovite tõesti isikupärastada sõnum tänu (näiteks kui te tänades kaastöötaja kellega olete töötanud aastaid), kaaluge käsitsi kaardi.

Mida Kaasa tänukirja

Ükskõik mis moodustavad kasutate saata aitäh tähele, seal on teatud osad siis tuleb alati lisada.

Aadress isiku asjakohaselt. Alguses kirja, tegeleda isik, kellel on nõuetekohane tervitus, nagu “Lugupeetud Perekonnanimi.” Või “Kallis Eesnimi.” Kui sa tead isik ning kasutage isiku eesnimi. Vastasel juhul käsitleda teda kui hr, pr, või muu asjakohane pealkiri.

Tänage. Mine punkti märkme kiiresti. Ütle sõna “aitäh” esimeses lauses või kaks, nii et inimene teab, miks te kirjutate. Kui saadate e-kirja, lisada fraasi “Thank You” teemareal samuti.

Anna (mõned) eripära. Veenduge, et teil täpsustada, mida te ütlete aitäh. Minge natuke täpsemalt, seega isik aru täpselt, mida te hindame. Näiteks, kui te ütlete aitäh kellelegi, kes andis teile tööd nõu, selgitab täpselt, mida olete leidnud, et kõige kasulikum. Kui te ütlete aitäh pärast tööintervjuud, meenutamaks konkreetse hetk intervjuu (või meelde tema miks te ei sobi praegu tööd). Natuke detail näitab isik, mida sa tõesti hindan, ja miks.

Tänage uuesti. Enne sisselogimist ära korrata oma tunnustust.

Logi välja. Kasutage sobivat sulgemine, nagu “parim” või “Lugupidamisega.” Siis lõpuks oma allkirja (käsitsi kirjutatud ja trükitud kui see on kirjas, käsitsi kirjutatud, kui see on kaardi ja trükitud, kui see on talle).

Näpunäiteid tänukirja

Saada see võimalikult kiiresti. Kirjutage ja saatke oma teadmiseks niipea kui võimalik. Ära viivita saates oma tänu, eriti pärast tööintervjuud. Ei saates tänukirja pärast intervjuu võib haiget oma võimalusi saada tööle.

Ole positiivne, kuid siiras. Väljenda oma tänulikkust, kuid ei lähe üle parda. Inimesed saavad aru, kui aitäh märkuse on ebasiiras. Näiteks, kui te tänades tööandja pärast ametist lahkuv tööd, siis tuleb väljendada oma tänu ja keskenduda sellele, mida sa meeldis töötab seal. Kuid ei valeta ja öelda, et sa armastad kõike, kui sa ei ole tegelikult. Keskendu positiivsed, kuid ei valeta.

Isikupärastada iga täht. Isikupärastada iga aitäh kirja saadate. Näiteks kui saadate aitäh märgib kõigile teile küsitleti tööd, midagi lisada iga märkust oma konkreetse vestluse iga inimene. Ärge lihtsalt kopeerida ja kleepida sama sõnumit iga inimene – see kohanud nagu ebasiiras.

Hoidke see lühike. Aitäh märgib peaks olema lühike. Hoidke teadmiseks enam kui paar lakooniline lõigetes.

Edit, muuta, muuta. Aitäh tähele töökohal peab olema professionaalne. See tähendab, et tuleb hästi kirjutatud ja vigadeta. Korjausvedoksia kirja hoolikalt enne saatmist.

Näide General tänukirja

See on näide üldise tänukirja.

Jason Jones
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
jason.jones@email.com

1. september 2018

Cedric Lee
Account Manager
Acme Rent
123 Business Rd.
Business City, NY 54321

Lugupeetud hr Lee:

Ma loodan, et sinuga on kõik korras. Tahtsin tänada teid väga kirjalikult mulle kirja viide töö jaoks Acme Retail.

Ma tõesti hindan te võtate aega, et kirjutada kiri. Mul on hea meel teatada, et mul on teine ​​intervjuu ettevõtte järgmisel nädalal! Annan teile teada, kuidas see läheb.

Jällegi, tänan sind nii palju. Hindan teie abi minu tööotsimise.

Parimate soovidega,

Jason Jones [käsitsi kirjutatud allkiri]

Jason Jones

Saatke tänukirja näidis

Saates talle kirja, mitte traditsioonilise saadetavad üks, ei ole vaja lisada oma saatja aadressi või aadressi alguses sõnum. Lihtsalt oma kontaktandmed välja oma allkirja.

Teema: Tänan!

Lugupeetud Pr Lee,

Tahaksin tänada teid hindamatu toetuse andsite mulle ajal minu hiljuti karjääri otsing.

Kui ma hakkas see otsing, mul oli väga väike idee, kuidas edasi minna seda – või eriti kuidas võrgu avastada uusi töövõimalusi. Teave ja nõustamine andsite (ja eelkõige kontaktide loendit sa minuga jagatud) muutis kõik, mis aitab mul keskenduda oma tööotsimise.

Mul on hea meel teatada, et ma olen lihtsalt heaks uue positsiooni ACME Auto! Jällegi, tänan sind nii väga. Hindan oma suuremeelsust.

Lugupidamisega

Terry Lau
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
terry.lau@email.com

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *