Paralegal Töö kirjeldus: Palk, oskused, & More

Posted on

Paralegal Töö kirjeldus: Palk, oskused, & More

Paralegals on koolitatud, et aidata advokaadid kohaletoimetamise juriidilised teenused. Nad võivad töötada advokaadibürood, ettevõtted, valitsus või muu tegevuse keskkondades, kuid alati järelevalve all advokaat. Paralegals ei saa anda juriidilist nõu. Nad ei saa esindada klienti kohtus luua õiguslikud tasud või allkirjastada dokumente, mis on kohtule esitatud.

Umbes 285.600 paralegals töötasid USA 2016. 73 precnt neist palgatud advokaadibüroo ja ettevõtted õigusteenust osutav.

Paralegal ülesanded ja kohustused

Mitte kõik paralegals endale täpselt sama ülesandeid. See sõltub suuresti sellest, kes nad töötavad ja millised juriidilised teenused nende tööandja annab. Mõned ülesanded on ühised, aga:

 • Korraldamine vahendamise või ekspert psühholoogilise hindamise perekonnaõiguse lahutuse ja hooldusõiguse küsimused
 • Aidates kaasa kohtuprotsessi ettevalmistamisel kohtuvaidluste tava
 • Pakkudes behind-the-scenes toetust kohtusaalis kohtuistungite ja uuringute või vahekohtu, vahenduse, halduskohtumenetluses ja sulgemist
 • Koostamine juriidiliste dokumentide ja avaldustes, sealhulgas ladestumist teated, kohtukutsete, liikumisi, sertifikaadid, lepingute, püksikud, ja kaebused
 • Uurimine juhtumi asjaolude intervjueerides klientide ja tunnistajate ja täidab õigusliku teadustöö kohtupraktika ja pretsedent
 • Käitlemise avastus-vahetuse teatud informatsiooni vahel vastaspooled, et kohtuasi
 • Korraldamine ja failihaldus, dokumente ja eksponeerib
 • Taotluse dokumente föderaal-ja osariikide kohtud

Kuigi mida paralegal  ei saa  teha, on seadusega kehtestatud, mida nad saavad teha, on väga sõltuv nende tööandjad. Mõned advokaadid leida delegeerimisega ülesandeid lihtsam kui teised. Paralegal peaminister eesmärk on vabastada advokaadi ajal nii advokaadid saab teha neid asju ainult advokaadid saab teha, nagu klientide nõustamine ja kohtusse.

paralegal palk

Paralegal palgad võib sõltuda paljudest teguritest, sealhulgas kogemus, haridus, praktika keskkonna ja geograafilisest asukohast. Need, kes töötavad föderaalvalitsus kipuvad olema kõige kõrgemalt kompenseerida.

 • Mediaan aastapalk: $ 50.940 ($ 24.49 / tund)
 • Top 10% aastapalgast: Rohkem kui $ 82.050 ($ 39,45 / tund)
 • Alumine 10% aastapalgast: Vähem kui $ 31.400 ($ 15.10 / tunnis)

Allikas: USA Bureau of Labor Statistics, 2018

Märkus : Paralegals, kes töötavad ettevõtted asuvad suurlinnades tavaliselt teenida rohkem kui need, kes töö väiksemates linnades ja maapiirkondades kohtades. Mõned kogenud paralegals erioskustega või juhtimise ülesandeid saab teenida kuue arvud aastas suurtes linnades, samas algtaseme paralegals maapiirkondades võib teenida naabruses $ 25.000 aastas.

Haridus, koolitus, ja sertifitseerimine

Mõned paralegals omavad mingit ametlikku koolitust. Nad õpivad töö järelevalve all advokaatide, eeldades sageli positsiooni paralegal ja täiendavaid kohustusi pärast toimiv õiguslik sekretäri või teises toetust roll aja. See ei ole alati nii, aga.

 • Haridus: Paljud paralegals on kaheaastase assotsieerunud kraadi või nelja-aastase bakalaureuse kraadi. Paljud junior kolledžid pakuvad kursusi suunas paralegal tunnistuse.
 • Koolitus: Isegi kui nad ei saa seda klassiruumis seade, paralegals peab olema kindel teadmine juriidilist terminoloogiat, föderaal-ja osariikide reeglite menetlusnormide ja materiaalõiguse. Paralegals võib saada teadmisi töötades oma tee üles algtaseme positsiooni advokaadibüroo või muud juriidilised teenused.
 • Sertifikaat: See elukutse ei rangelt reguleeritud, nii võttes professionaalse sertifitseerimine võib tõesti aidata töö kandidaat paistma teistele taotlejatele.
 • Litsents: Väga vähesed riigid on litsents või registreerimine nõuded paralegals.

Paralegals bakalaureuse kraadi paralegal uuringud, või kolledžist mistahes valdkonnas koos paralegal tunnistuse, üldiselt on parim karjäärivõimalusi.

Paralegal oskused ja pädevused

Mitte igaüks on võimeline olema paralegal. Mõned omane oskusi ja omadusi saab teha kõik erinevus edu ja läbipõlemist.

 • Organisatsioonilised oskused: Paralegals peavad olema suurepärased organisatoorsed oskused hallata mahukaid faile ja eksponeerib, mida saab mitmeid sadu ühe juhtumi.
 • Suhtlemisoskus: Paralegals peab suhelda regulaarselt kliente, eksperdid, kohtu personali ja advokaadid peale nende tööandjad.
 • Tugev teadus-ja kirjutamisoskust: Need oskused on vajalikud koostamise kirjalikes teadusuuringute märgukirjade, kirjavahetus ja muud dokumendid.
 • Närvid terasest: Võimalust käepide surve ja ähvardav tähtajad võivad olla määrava tähtsusega mõnel erialal, mis hõlmavad suurt kohtuvaidlusi.
 • Võimalust multitask: See on tähtaeg rasked elukutse ja mitu juhtudel võib nõuda hagi samas piiratud aja jooksul. Sa oleks võinud täita erinevaid ülesandeid rohkem kui ühel juhul faili peaaegu üheaegselt, võttes telefonikõne ühel asja samas sorteerimine läbi katse eksponeerib teise-ja vigu, sest sa oled ülekoormatud või segane ei ole variant.

töö Outlook

Suurendamine koormusi on julgustanud advokaadid delegeerida ülesandeid varem reserveeritud advokaadid, luua rohkem võimalusi paralegals. Bureau of Labor Statistics eeldab, et paralegal positsioonide kasvab 15 protsenti alates 2016. kaudu 2026, mis on palju kiirem kui keskmine.

See töökohtade kasvu võib olla vähemalt osaliselt tingitud asjaolust, et advokaadid saavad pähe rohkem tööd oma paralegals madalama tunnitasu kui nad isiklikult tasu oma aega klientide vastu kõrge juriidilised tasud.

Töökeskkonna

Paralegals kipuvad töö koos teiste töötajate, nagu advokaadid ja abipersonal, nii on paralegal on midagi inimesed elukutse. Kliendi suhtlemise on ka väga levinud teatud valdkondades seadust.

Enamik seda tööd tehakse kontorites, kuid paralegals võib aeg-ajalt kutsutakse osalema kohtumenetluses oma advokaat tööandjate või reisi muudel põhjustel, näiteks faili dokumente või teavet koguda.

töögraafik

Olles paralegal on üldiselt täistööajaga seisukoht läbi tavapärasel tööajal, kuid ületunnitöö ja õhtutundidel on sageli vajalik, kui tähtajad kudumismasin ja uuringutes on algamas, nõudes ulatusliku ettevalmistamisel.

Kuidas saada tööd

Sertifikaadi saamiseks

Võtke National Certified Õiguslik Assistant / SeeParalegal läbivaatamine (CLA / CP eksam), kui olete saanud oma sidusettevõtte kraadi või teenitud sertifikaadi.

VALI eriala

See ei ole sugugi haruldane paralegal luua eriala või valdkonnast pärast liitumist firma algtaseme võimsust. Ta võib saada valda teatavates valdkondades on-the-töö koolitus. In the end, see võib tulla ette, mida sind huvitab ja milliseid õiguse ja kohustused olete kõige mugavamalt. Seejärel saate taotleda töökohta selles sektoris.

Valmistuda oma esimene intervjuu

Võite võtta ühendust National Association of asjaajajad või National Federation of SeeParalegal Associations rohkem teavet paralegal karjääri.

Võrreldes Sarnased Jobs

Huvilistel õigusliku karjääri kaaluda ka neid elukutseid:

 • Kahjukäsitleja: $ 65.670
 • Vahendaja: $ 62.270
 • Jurist: $ 120.910

Allikas: USA Bureau of Labor Statistics, 2018

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *