Opis Asystent pracy: Wynagrodzenie, Umiejętności, & More

Posted on

Opis Asystent pracy: Wynagrodzenie, Umiejętności, & More

Paralegals są szkoleni, aby pomóc prawnicy w zakresie świadczenia usług prawnych. Mogą one pracować dla firm prawniczych, korporacji, rząd, lub w innych środowiskach praktyce, ale zawsze pod nadzorem prawnika. Paralegals nie może udzielać porad prawnych. Oni nie mogą reprezentować klientów w sądzie, ustalenie opłaty prawne, lub podpisywania dokumentów, które zostaną złożone w sądzie.

Około 285.600 paralegals byli zatrudnieni w Stanach Zjednoczonych w 2016 roku, osiągając 73 precnt z nich zatrudnionych przez kancelariach i firmach świadczących usługi prawne.

Asystent Zadania i obowiązki

Nie wszystkie paralegals Zakładamy dokładną same obowiązki. To zależy w dużej mierze od tego, kto oni pracować i jakie usługi prawne ich pracodawca. Niektóre zadania są wspólne, jednakże:

 • Organizowanie mediacji lub eksperckie oceny psychologiczne rozwodem prawa rodzinnego i sprawach powierniczych
 • Przyczyniając się do próby przygotowania w praktykach sądowych
 • Zapewnienie wsparcia za kulisami w sądzie na rozprawach i prób, lub w arbitrażu, mediacji, postępowania administracyjnego oraz zamknięć
 • Sporządzanie dokumentów prawnych i pism procesowych, w tym zawiadomień, wezwań osadzania, wniosków, umów, certyfikatów, majtki, i skarg
 • Badając okoliczności sprawy na podstawie wywiadów indywidualnych klientów i świadków oraz przeprowadzenie badania prawnego w orzecznictwie i precedensów
 • Obchodzenie odkrycie-wymiana niektórych informacji między stronami przeciwnymi do pozwu
 • Organizowania i zarządzania plikami, dokumentami oraz eksponatów
 • Złożenie dokumentów do sądów federalnych i stanowych

Chociaż co Asystent  nie może  nie jest ustanowiony przez prawo, co można zrobić, jest silnie uzależniona od swoich pracodawców. Niektórzy prawnicy uważają delegowanie zadań łatwiej niż inni. Paralegal Premier celem jest uwolnienie się czas obsługi prawnej więc prawnicy mogą robić takie rzeczy tylko prawnicy mogą zrobić, jak klientom radą i stawienia się w sądzie.

Paralegal Salary

wynagrodzenia Asystent może zależeć od wielu czynników, w tym doświadczenia, wykształcenia, środowiska praktyki i położenia geograficznego. Ci, którzy pracują dla rządu federalnego wydają się być najbardziej zrekompensowane.

 • Mediana rocznego wynagrodzenia: $ 50.940 ($ 24.49 / godzina)
 • Top 10% rocznego wynagrodzenia: Więcej niż $ 82050 ($ 39.45 / godzina)
 • Dno 10% rocznego wynagrodzenia: Mniej niż $ 31.400 ($ 15.10 / godzina)

Źródło: US Bureau of Labor Statistics, 2018

Uwaga : Paralegals, którzy pracują dla firm zlokalizowanych w obszarach metropolitalnych zwykle zarabiają więcej niż ci, którzy pracują w mniejszych miastach i lokalizacjach bardziej wiejskich. Niektórzy doświadczeni paralegals o szczególnych umiejętności lub obowiązków zarządzania mogą zarobić w ciągu sześciu figur corocznie w dużych miastach, podczas gdy paralegals entry-level na obszarach wiejskich może zarobić w sąsiedztwie $ 25.000 lat.

Edukacja, szkolenia, certyfikacji i

Niektóre paralegals posiadać żadnego formalnego wykształcenia. Uczą się na pracy pod nadzorem adwokatów, często przyjmując stanowisko paralegal i dodatkowych obowiązków po odbyciu jako sekretarka prawnej lub w innej roli wsparcia przez okres czasu. Nie zawsze jest to przypadek, jednak.

 • Wykształcenie: Wiele paralegals mieć dwuletnie stopni stowarzyszonej lub stopni czteroletnie licencjata. Wielu młodszych college wobec asystentów prawnych certyfikatu.
 • Szkolenie: Nawet jeśli nie dostać go w klasie ustawienie, paralegals musi mieć solidną wiedzę z zakresu terminologii prawnej, federalnych i stanowych przepisów procedury prawnej i prawa materialnego. Paralegals mogą zdobyć tę wiedzę pracując swoją drogę w górę z pozycji entry-level z kancelarii prawniczej lub w innych usług prawnych.
 • Certyfikat: Ten zawód nie jest ściśle regulowana, tak posiadające certyfikat zawodowy może naprawdę pomóc kandydatem praca wyróżnia się spośród innych kandydatów.
 • Licencja: Niewiele państw ma licencji lub rejestracji, wymagania dotyczące paralegals.

Paralegals z dyplomem licencjata w dziedzinie badań paralegal lub kolegium stopnia w każdej dziedzinie w połączeniu z asystentów prawnych świadectwa, mają najlepsze perspektywy zawodowe.

Asystent Umiejętności i Kompetencji

Nie każdy jest zdolny do bycia paralegal. Niektóre wrodzone umiejętności i cechy może sprawić różnicę między sukcesem a wypalenie.

 • Umiejętności organizacyjne: Paralegals muszą posiadać doskonałe umiejętności organizacyjne, aby zarządzać obszernych plików i eksponaty, które mogą numer w setkach dla pojedynczego przypadku.
 • Umiejętności komunikacyjne: Paralegals muszą regularnie współpracować z klientami, ekspertami, personelu sądowego i adwokatów innych niż ich pracodawców.
 • Intensywne badania i pisania umiejętności: Umiejętności te są niezbędne do sporządzania pism procesowych, memoranda badawczych, korespondencji i innych dokumentów.
 • Nerwy ze stali: zdolność do ciśnienia rączką i zbliża terminów może mieć kluczowe znaczenie w niektórych specjalnościach, które wymagają wiele sporów.
 • Zdolność do wielu zadań: Jest to termin ciężki zawód, a wielu przypadkach może żądać działań w ramach tych samych ograniczonych okresach. Można mieć do wykonywania różnych zadań na więcej niż jeden akt sprawy niemal równocześnie, biorąc telefon na jednej kwestii podczas sortowania poprzez wystawy próbnych na inny-i popełniania błędów, ponieważ jesteś przytłoczony lub rozproszony nie jest rozwiązaniem.

Perspektywy pracy

Wzrastające zajmowania się grupami zachęciły prawników delegować zadania dawniej zastrzeżone dla adwokatów, tworząc nowe możliwości dla paralegals. Bureau of Labor Statistics przewiduje, że pozycje Asystent wzrośnie o 15 procent od roku 2016 do roku 2026, który jest znacznie szybszy niż przeciętnie.

Ten wzrost liczby miejsc pracy może być przynajmniej częściowo wynikać z faktu, że prawnicy mogą przejść off więcej pracy do swoich paralegals w niższej stawki godzinowej niż oni osobiście pobierają za ich czas jako klienci oprzeć wysokie opłaty prawne.

Środowisko pracy

Paralegals tendencję do pracy w tandemie z innymi personelu, takich jak adwokaci i personelu pomocniczego, więc bycie Asystent jest czymś w rodzaju ludzi zawodu. interakcja klient jest również bardzo często w niektórych dziedzinach prawa.

Zdecydowana większość tej pracy odbywa się w biurach, ale paralegals można sporadycznie wezwana do postępowania sądowego attend z ich pracodawcami adwokat, lub do podróży z innych powodów, takich jak dokumenty do plików lub zebrania informacji.

Plan pracy

Będąc paralegal jest generalnie stanowisko w pełnym wymiarze czasu wykonywane w normalnych godzinach pracy, ale i wieczorne godziny nadliczbowe są często konieczne, gdy terminy krosna i próby są nieuchronne, wymagające rozległe przygotowania.

Jak dostać pracę

ZOSTAĆ CERTYFIKOWANYM

Weź Narodowy Certified Legal Assistant / Asystent egzamin (CLA / CP egzaminacyjnej) po otrzymaniu przez nas kojarzy stopnia lub uzyskał certyfikat.

WYBIERZ specjalność

Nie jest niczym niezwykłym dla paralegal ustanowienie specjalizację lub obszaru wiedzy po przyłączeniu się do firmy w charakterze entry-level. Mogła stać się biegłym w niektórych dziedzinach poprzez szkolenia w miejscu pracy. W końcu, może zejść na co cię interesuje i jakie prawa i obowiązki jesteś najbardziej komfortowo. Następnie można ubiegać się o pracę w tym sektorze.

Przygotować się do pierwszej rozmowy

Możesz skontaktować się z National Association of asystentów prawnych lub Krajowej Federacji Stowarzyszeń Paralegal Więcej informacji na temat paralegal kariery.

Porównując podobne oferty

Osoby zainteresowane karierą prawnych może również następujące zawody:

 • Likwidator szkód: $ +65.670
 • Mediator: 62270 $
 • Prawnik: 120910 $

Źródło: US Bureau of Labor Statistics, 2018

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *