List pożegnalny Pożegnanie z kolegami

Posted on

List pożegnalny Pożegnanie z kolegami


Podczas wychodzenia z pracy, trochę czasu, aby wysłać list pożegnalny do kolegów już pracowałem. Jest to dobry pomysł z wielu powodów. To jest zawsze dobry, aby zostawić pracę w dobrych warunkach.

Ludzie, których pracowałem są ważną częścią sieci i mogą być pomocne kontakty mieć w przyszłości. Na przykład, mogą one być w stanie pomóc w karierze w jakiś sposób, na przykład dostarczając punkt odniesienia, oferując jakąś pracę prowadzi, jeśli szukasz, lub wprowadzenia do kogoś innego, może chcesz z sieci.

Wraz z tych wszystkich powodów, żegnając jest po prostu uprzejmy rzecz do zrobienia.

Wskazówka : Bez względu na powód porzucenia, ważne jest, aby pozostawić na rodzaj i profesjonalnej notatki.

Wskazówki jak napisać list pożegnalny

wskazówki ocena dla jak napisać list pożegnalny, co należy uwzględnić w nim, co nie znaczy, a kiedy ją wysłać. Również przeglądu przykładów można wykorzystać jako punkty wyjścia dla własnych listów i wiadomości e-mail.

Wyślij go przed wyjazdem. Wyślij e-mail lub list na dzień lub dwa przed wyjazdem. Chcesz sobie i swoim współpracownikom wystarczająco dużo czasu, aby się pożegnać. Nie należy jednak wysłać swój list aż skończysz większość swoich zadań roboczych. To pozwoli Ci skupić się na pożegnanie podczas ostatniego dnia i godziny.

Spersonalizuj swój list. Rozważyć dostosowanie każdy list do konkretnej osoby, a nie wysyłanie masowych wiadomości. Adres każdą osobę przez nameand, jeśli to możliwe, to anegdotę lub innego osobistego wiadomość odzwierciedlającej na swojego czasu razem.

Uwaga: wysyłanie tylko litery do osób, które pracowały z. Zwłaszcza jeśli pracujesz w dużej firmie, nie chcesz, aby wysłać wiadomość do wszystkich (chyba, że pracował z nimi wszystkimi).

Powiedz dziękuję.  Ten list jest okazja, aby wyrazić wdzięczność za pomoc lub mentoringu przewidziany. Można również wyrazić, jak bardzo jesteś zadowolony z pracy swoich współpracowników.

Informacje kontaktowe. Dostarczenie informacji o tym, jak twoi koledzy mogą dotrzeć do ciebie po opuszczeniu. Zawierać adres e-mail (e-mail bez pracy) i / lub numer telefonu. Można także podać swój adres profilu LinkedIn.

Zachować pozytywne. Ponownie celem listu jest pozostawać w kontakcie ze swoimi byłymi współpracownikami; nie chcesz zostawić złe wrażenie.

Trzymać go krótko. Pisać nie więcej niż kilka akapitów. Wraz z mówiąc dziękuję i tym swoje dane kontaktowe, warto wspomnieć o swoje plany na przyszłość. Jednak poza tym, trzymać go krótko i na temat.

Connect on LinkedIn. Jeśli jeszcze nie masz, połącz ze swoimi współpracownikami na LinkedIn. To pomoże Ci pozostać w kontakcie po opuszczeniu.

Użyj do nas próbki.  Można użyć przykładowego pożegnalny list lub wiadomość e-mail, aby pomóc Ci napisać własną pożegnalny list do współpracowników. Należy jednak pamiętać, aby zmienić szczegóły wiadomości, aby pasowały do konkretnej sytuacji.

Próbka list pożegnalny

Drogi Johnie,

Chciałem poświęcić chwilę, by poinformować, że wyjeżdżam moją pozycję w ABC Corporation. Będę rozpoczynając nową pozycję w XYZ Spółka w przyszłym miesiącu.

Byłem zadowolony z mojego kadencji tutaj i doceniam że miałem okazję pracować z wami. Dziękuję za wsparcie, poradnictwo i zachęty podałeś mi podczas mojego pobytu w ABC Corporation.

Nawet jeśli będzie mi brakowało moich współpracowników i towarzystwo, ja czekam na to nowe wyzwanie i rozpoczynając nowy etap w mojej karierze.

Proszę pozostać w kontakcie: Mogę być osiągnięte w moim osobistym adresem e-mail (samantha83@gmail2.com), LinkedIn (linkedin.com/samanthasterling) lub na komórkę (555-555-2222).

Jeszcze raz dziękujemy za wszystko. Życzę Ci wszystkiego najlepszego.

Z poważaniem,

Samantha

Wysyłając e-mail Farewell Letter

Często jest to dobry pomysł, aby wysłać list pocztą elektroniczną. Pozwoli to twoi koledzy szybko odbierać wiadomości. Pomoże to również w łatwy sposób dopasować każdą wiadomość, aby pasowały do ​​indywidualnego odbiorcę.

Wskazówka : Po wysłaniu wiadomości e-pożegnalną, zawierać imię i nazwisko oraz przyczynę którego piszesz w temacie wiadomości, aby pomóc upewnić się, że adres e-mail zostanie otwarty.

Oto przykłady tego, co można napisać:

  • Temat:  Imię Nazwisko – pozostawanie w kontakcie
  • Temat:  Imię Nazwisko Aktualizacja
  • Temat:  Imię – Moving On
  • Temat:  Imię Aktualizacja
  • Temat: Aktualności Od Imię Nazwisko

Próbka Pożegnanie e-mail Wiadomość

Temat:  Tyrone Garrett – Update

Droga Lindo,

Piszę, aby poinformować, że mam na emeryturę pod koniec miesiąca.

Mam tak chętnie pracowali tutaj przez ostatnie dziesięć lat. Jestem wdzięczny za to, że miał okazję pracować razem z wami. Nigdy nie zapomnę życzliwość i profesjonalizm, kiedy pracowaliśmy nad projektami zespół.

Moja żona i ja będziemy się poruszać do Seattle w ciągu trzech miesięcy; Jednak mam nadzieję, aby pozostać w kontakcie. Można dotrzeć do mnie na mój adres e-mail (tgarrett@email.com) lub na mój telefon komórkowy, 555-555-5555.

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniała dziesięciu lat. Życzę wszystkiego najlepszego i mam nadzieję pozostać w kontakcie.

Z poważaniem,

Tyrone

Najlepszym sposobem, aby przejść z pracy

Poświęć trochę czasu, aby się pożegnać: Niezależnie od tego, dlaczego jesteś w ruchu na, pożegnać się z wszystkimi ludźmi, którzy wspierali cię w pracy.

Udostępnić swoje dane kontaktowe: Dołącz osobistych informacji kontaktowych w całej korespondencji wysyłanej do ułatwiają odbiorca pozostać w kontakcie.

Keep it Zwięzły: E-maile pożegnanie nie muszą być długie. Kilka akapitów jest mnóstwo.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *