Sprzedaż Kariera: Top Komisja Based Praca sprzedaży

Posted on

Sprzedaż Kariera: Top Komisja Based Praca sprzedaży

Praca w komisji oparte zadania sprzedaży może być lukratywny sposób zarabiania na życie, jeśli masz umiejętności komunikacyjne, umiejętności sprzedażowe oraz zdolność do zamknięcia transakcji.

Jak działa komisja zapłacić? Pracodawcy mają wiele różnych sposobów kompensowania pracowników, w tym płac godzinowych, wynagrodzenia, premie, wartość wynagrodzenia, z kosztem utrzymania wzrostu i prowizji. systemy prowizji dla pracowników wynagradzamy odszkodowania za sprzedaż produktów bezpośrednio do konsumentów lub innych firm.

Wysokość prowizji zdobył opiera się na osiągnięciu kryteria sprzedażowe jak osiągnięcia celów lub przekroczenie kwot.

Różne typy Komisji

W zależności od pracodawcy, komisja może zostać wypłacona na górze płacy bazowej lub wynagrodzenia wypłacane jako remis przeciwko zarobków przyszłej Komisji, lub wypłacona jako bonus.

 • Prosto Komisja jest najczystszą formą komisji, w których pracownicy otrzymują wynagrodzenie wyłącznie w oparciu o sprzedaży, które generują.
 • Remis przed przyszłymi Komisja zapewnia pracownikom dochody, które są potrącane z prowizji po jego zarobione.
 • Wynagrodzenie plus prowizja systemy obejmować ustanowienie zestawu wynagrodzenia dla personelu sprzedaży, a następnie dodanie przychody prowizyjne oparte na sprzedaży wytwarzanych.
 • Bonus pensja Plus ustalenia dotyczące rekompensaty pociąga za sobą ustanowienie zbioru wynagrodzenia, które jest uzupełniane przez ryczałtu gdy pracownicy osiągnąć konkretne cele sprzedażowe.

Jak Komisja Obliczone

Istnieje wiele różnych struktur, że pracodawcy wykorzystują jako podstawę do obliczenia prowizji.

Sprzedaż Komisja brutto W najprostszej formie, Komisja może opierać się na wielkości sprzedaży brutto. Na przykład sprzedawca nieruchomości sprzedaje dom i otrzymuje 1,5% ceny sprzedaży za prowizję.

Procent Zysk Komisji może być oparta na procent zysku na pozycji, która przewyższa koszt pracodawcy. Na przykład, jeśli samochód kosztuje sprzedawcą 20.000 dolarów, sprzedawca samochodowy może zarobić 5% końcowej ceny sprzedaży ponad 20.000 $.

Komisja zmienne systemy prowizyjne zmienne obejmować różne stawki prowizji na różnych poziomach sprzedaży lub po osiągnięciu konkretnych celów. Na przykład sprzedawca może dostać 3% prowizji na pierwsze $ 100,000 sprzedaży, 5% na sprzedaży z 100,000- $ $ 200,000 i 7% wszystkich sprzedaży przekraczającej $ 200.000.

Komisja Territory Sales komisja terytorium lub grupy sprzedaży polega nagradzanie wszystkich sprzedawców w zespole, jeśli grupa spełnia lub przekracza cele sprzedaży w swoim regionie.

Top 7 Komisja Based Jobs

Są to jedne z Komisji oparte zadań sprzedażowych o największym potencjale zysków na podstawie informacji dostarczonych przez Bureau of Labor Statistics.

 1. Reklama Przedstawiciel Handlowy

Reklama przedstawiciele handlowi sprzedać powierzchnię reklamową na on-line, audycji i drukować platform medialnych dla firm i osób prywatnych. Obowiązki w pracy obejmują kontaktów z potencjalnymi klientami, prezentacje sprzedażowe oraz prowadzenie rachunków klientów.

Wynagrodzenie: Mediana rocznego wynagrodzenia dla agentów reklamowych był $ 49680 w maju 2017. Najniższy 10% zarobiłem mniej niż $ 24.320, a najwyższa 10% zarobił ponad $ 108700.

Praca Outlook: Zatrudnianie agentów reklamowych prognozowany jest spadek o 4% od 2016 do 2026 roku, jednak są znacznie lepsze perspektywy na rynku cyfrowym. Oczekuje się, że coraz większa ilość reklam, która zostanie skoncentrowana w mediach cyfrowych, w tym reklam wideo, reklam internetowych w wyszukiwarkach i innych reklam cyfrowych przeznaczonych dla smartfonów i komputerów typu tablet stylu.

 1. energia Broker

brokerów energii kupować lub sprzedawać produkty energetyczne na rzecz klientów indywidualnych, handlowej lub użyteczności publicznej. Oni negocjować i nadzorować umowy na sprzedaż energii dla konsumentów i przedsiębiorstw.

Wynagrodzenie: Mediana rocznego wynagrodzenia dla brokerów energii był $ 52510 w maju 2017 r.

Praca Outlook: Zatrudnienie brokerów energii ma wzrosnąć o 10-14% od 2016 do 2026 roku, szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów.

 1. Ubezpieczenia Sales Agent

Ubezpieczenia agentów sprzedaży kontakt potencjalnych klientów i sprzedać jedną lub więcej rodzajów ubezpieczeń. Obowiązki obejmują wyjaśniając różne polisy ubezpieczeniowe i pomagają klientom dobrać odpowiednie plany.

Wynagrodzenie: Mediana rocznego wynagrodzenia dla agentów ubezpieczeniowych była $ 49.710 w maju 2017. Najniższy 10% zarobiłem mniej niż $ 27.180, a najwyższa 10% zarobił ponad $ 125.190.

Praca Outlook: Zatrudnianie agentów ubezpieczeniowych ma wzrosnąć o 10% od 2016 do 2026 roku, szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów. Wzrost zatrudnienia powinien być jeszcze silniejszy dla agentów sprzedających ubezpieczenia zdrowotnego, ponieważ ten segment branży ubezpieczeniowej ma wzrosnąć szybciej niż inni. Zatrudnianie agentów ubezpieczeniowych w bezpośrednich nośników ubezpieczenie zdrowotne i medyczne ma wzrosnąć o 28% od 2016 do 2026 roku.

 1. Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz agentów sprzedaży

pośredników nieruchomości i pośrednicy handlowi pomóc klientom zakup, sprzedaż i wynajem nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Chociaż brokerów i agentów zrobić podobną pracę, pośredników nieruchomości są licencjonowane zarządzać własnych firm nieruchomościowych.

Wynagrodzenie: Mediana rocznego wynagrodzenia dla pośredników nieruchomości był $ +56.730 w maju 2017. Najniższy 10% zarobiłem mniej niż $ 24160, a najwyższy 10% zarobił ponad $ 151660. Mediana rocznego wynagrodzenia dla agentów nieruchomości był $ 45990 w maju 2017. Najniższy 10% zarobiłem mniej niż $ 23.130, natomiast najwyższy 10% zarobił ponad $ 109.490.

Praca Outlook: Zatrudnienie pośredników nieruchomości oraz agentów sprzedaży ma wzrosnąć o 6% od 2016 do 2026. Jest to o tak szybko, jak średnia dla wszystkich zawodów. Perspektywy zawodowe są bardziej korzystne w okresach ekspansji gospodarczej i niskich stóp procentowych.

 1. Inżynierowie sprzedaży

inżynierów sprzedaży sprzedać złożonych produktów lub usług naukowych i technologicznych dla przedsiębiorstw. Muszą mieć rozległą wiedzę na temat części i funkcje sprzedawanymi i musi zrozumieć procesy naukowe, dzięki którym produkty te prace.

Wynagrodzenie: Mediana wynagrodzeń dla inżynierów sprzedaży w maju 2017 była $ 98.720, z góry 10% zarabiać co najmniej $ 162,740, a dolną 10% zarabia mniej niż $ 56.940. Najwyższe średnie obroty były wypłacane w telekomunikacji, systemy komputerowe projektowanie usług i hurtowych elektroniki segmentów rynku.

Praca Outlook : Zatrudnienie inżynierów sprzedaży ma wzrosnąć o 7% od 2016 do 2026 roku, o tak szybko, jak średnia dla wszystkich zawodów. Wzrost zatrudnienia może być silna dla inżynierów sprzedaży sprzedających oprogramowanie i sprzęt komputerowy. Silny wzrost przemysł Oczekuje się również w projektowaniu systemów komputerowych i usług powiązanych.

 1. Papierów wartościowych, towarów, usług i finansowe Biura Sprzedaży

Papiery wartościowe, towary i usługi finansowe agenci handlowi połączyć kupujących i sprzedających na rynkach finansowych. Oni sprzedają papiery do osób, firm poinformować, że w poszukiwaniu inwestorów i przeprowadzenie transakcji.

Wynagrodzenie: środki Mediana wynagrodzenia roczne dla papierów wartościowych, towarów, usług finansowych i handlowych było $ 63780 w maju 2017. Najniższy 10% zarobiłem mniej niż $ 33.060, a najwyższa 10% zarobił ponad $ 208000.

Praca Outlook: Zatrudnienie papierów wartościowych, towarów i usług finansowych, agentów sprzedaży ma wzrosnąć o 6 procent od 2016 do 2026. Jest to o tak szybko, jak średnia dla wszystkich zawodów.

 1. Hurt i produkcja Przedstawicieli Handlowych

przedstawiciele handlowi hurtowych i produkcji oraz sprzedaży produktów dla firm, agencji rządowych i innych organizacji. A przedstawiciel handlowy Kontakt klienci w imieniu producenta lub hurtownika, wyjaśnia cechy produktów, które sprzedają, ceny negocjuje, i odpowiedzi na wszelkie pytania, które klienci mają o towarach.

Wynagrodzenie: Mediana płatnej w maju 2017 był $ 60340, z 10% wynagrodzenia top przynajmniej $ 120,280, a dolną 10% zarabia mniej niż $ +27.760. W tej kategorii, przedstawicieli handlowych sprzedających produkty techniczne i naukowe zdobył najwyższe pensje.

Praca Outlook: Ogółem zatrudnienie przedstawicieli handlowych hurtowych i produkcji ma wzrosnąć o 5% od 2016 do 2026. Jest to o tak szybko, jak średnia dla wszystkich zawodów.

Co dalej na ścieżce kariery Sprzedaży

Jak można rozwijać swoją karierę w sprzedaży? Kolejnym krokiem na ścieżce kariery dla pracowników, którzy chcą, aby przejść od roli sprzedaży jest zazwyczaj stanowisko kierownika sprzedaży. Mediana płaca w 2017 roku na stanowisku kierownika sprzedaży wyniósł $ 121060. Oczekuje się, że zatrudnienie do tej roli rośnie o 7% między 2016 a 2026 r.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *