7 sposobów, aby zabezpieczyć się przed Work-at-home Oszustwa

Posted on

 7 sposobów, aby zabezpieczyć się przed Work-at-home Oszustwa

Praca w domu staje się coraz bardziej powszechne, ponieważ ludzie zdają sobie sprawę z korzyści, nie trzeba dojeżdżać do biura przynieść dochód. Jednak ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z pracy-at-home wad i oszustw, które mogą narazić Cię na ryzyko. Przez nieświadomie podając swoje dane osobowe, aby oszust, pojawia się ryzyko utraty wszystkich pieniędzy i innych aktywów. Oto jak to zrobić, aby chronić siebie, aby uniknąć tego typu kłopotów.

Wiedzieć, jak rozpoznać Scam

Wiedza jest najlepszą obroną, gdy zaryzykować na internet w poszukiwaniu zatrudnienia domowych.

Więc zanim to zrobisz, trochę czasu, aby nauczyć się mówić których możliwości są uzasadnione praca-at-home pracy i które są praca-at-home oszustw. Im więcej pracy-at-home oferty pracy i reklamy, które nazywają, tym więcej będzie można napotkać oszustw i wzorzec oszustwa staną się jaśniejsze.

To z kolei sprawi, że naprawdę uzasadnione praca-at-home pracy łatwiejsze do wykrycia. Zaczniesz dostrzegać znaki ostrzegawcze o pracy-at-home oszustwa, w części, ze względu na identyczność ich boiskach.

Użyj zdrowego rozsądku

Przy ocenie możliwość, najpierw pomyśleć jeśli wydaje opłacalne z punktu widzenia firmy, szczególnie jeśli wydaje się bardzo dochodowe. Jak promotorów możliwość zarabiania pieniędzy, jeśli płacą Ci tak wiele za tak niewiele pracy?

Ponadto, jeśli strategia marketingu firmy opiera się głównie na pojawiające się uzasadnione, że jest prawdopodobne, ponieważ jest oferowanie praca-at-home oszustwa lub, co najmniej, ubogiej okazji robienia pieniędzy. Dlatego każda praca, która promuje się w reklamach w wyszukiwarkach jako „uzasadnione praca-at-home pracy” najprawdopodobniej jest nie uzasadnione.

Pamiętaj, jeśli wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, to prawdopodobnie nie jest to dobra okazja. Ale oszuści są podstępne, więc sam zdrowy rozsądek nie wystarczy.

Zachować swoje emocje przyjazdu

Najczęstszym sposobem, że oszuści odnaleźć ofiary jest grać na swoich emocji. Gdy chcesz coś źle, twoje emocje mogą prowadzić do nielogicznych decyzji w dążeniu do niego. Znalezienie pracy-at-home zadanie nie jest łatwe, więc trzeba cierpliwości i jasny umysł. Bądź szczególnie ostrożny z każdej okazji, że stara się grać na emocjach mówiąc ty „zasługują” coś.

Czy Twoje domowe

Zacznij od wątpić wszystko, co widzisz, a następnie wykonać badania z wyraźnym głowy. Nawet jeśli to okazja wygląda rzetelny, nie wysyłać pieniądze do każdej organizacji, bez dokładnie sprawdzić ją. Dotyczy to również dowiedzieć się, gdzie opiera się fizycznie, ustalenie, czy istnieją informacje kontaktowe, a kontaktując je za pośrednictwem telefonu. Szukać go w mediach społecznościowych i zrobić wyszukiwania w Internecie za wszelkie opinie. To często pomaga zrobić wyszukiwania w Internecie z nazwą firmy i „oszustwo” lub „test”. Wyniki te nie przyniosą najwięcej konkretnych informacji, ale może to być punkt wyjścia. Należy pamiętać, że większość legalnych firm nie ładować kandydatów do pracy i możliwości biznesowych, że nigdy nie są wolne od ryzyka.

Bądź świadomy ryzykowne Szans

Choć praca-at-home oszuści są zawsze wymyślanie nowych systemów, mają tendencję do zmieniania się na kilka tematów. Niektóre z tych możliwości należy unikać, podczas gdy inne mogą być uzasadnione praca-at-home pracy. Często jednak nie są one tak bardzo uważać z każdym z nich:

 • Bezpośrednia sprzedaż lub marketing wielopoziomowy
 • Programy-piramidy zawsze unikać!
 • Biznes zestawy rozruchowe
 • Wszystko udziałem zarabiają kontrole / okablowanie pieniędzy zawsze unikać!
 • Home montaż / koperta farszu-zawsze unikać!
 • Stając się ponownej sprzedawcy lub hurtownika
 • Systemy-zawsze Stock Trading uniknąć!
 • Spisy pracy telepracy lub firm
 • Biorąc ankiet
 • Tajemnicze zakupy
 • Wprowadzanie danych centra / Call

Jedna trudna technika oszustwo jest założyć całą stronę poświęconą ujawniających praca-at-home oszustw, które Lejki ludzi do kilku „legalnych” praca-at-home pracy, które, oczywiście, są nie uzasadnione.

Szanse unikać w wyszukiwarkach i reklamy w e-mailach niezamawianych

Korzystać z tradycyjnych kanałów do poszukiwania pracy w celu znalezienia pracy-at-home pracy, takich jak ogłoszenia o pracy, wyszukiwarek praca i gazet. Chociaż nie ma gwarancji przewody znajdujące się w tych miejscach zawsze są uzasadnione, te wysyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej lub znalezionych w reklamach internetowych zwykle nie są. Zawsze przejść bezpośrednio do strony internetowej zatrudnienia firmy, jeśli okaże się możliwość pracy w innym miejscu. Nie tylko można sprawdzić, czy jest to uzasadnione, można dowiedzieć się więcej na temat stanowiska i firmy.

Należy pamiętać, że firmy zatrudniające do legalnej pracy z dala od domu pracy Poszukujemy wykwalifikowanych, rzetelnych osób do pracy. Badania przesiewowe wnioskodawców jest procesem czasochłonnym, a więc tych, odlewanie szeroką sieć za pomocą Google, wyszukiwania reklamy silniku lub reklama social media nie są tak może być uzasadnione.

Nie płać za Szans

Pracodawcy nie pobiera pracowników do pracy dla nich, i oszustw udając uzasadnionych możliwości biznesowych będzie prosić o pieniądze. Murawa jest to, że oczekuje się, że przedsiębiorstwa mają koszty rozruchu. Jednak prawdziwi przedsiębiorcy nie są na ogół proste wymiany niewykwalifikowanej siły roboczej do zapłaty, jak w domu i montażu systemów koperty farszu. Prawdziwy domowy biznes rozwija się w czasie ze starannego planowania i badań, a nie zakupionych wzroku internetowym niewidzialnym. Istnieje wiele darmowych wiarygodnych zasobów, które wymienione legalnych firm oferujących pracę od domu miejsc pracy w przemyśle.

Raport oszustw

Jeśli podejrzewasz, że zostałeś oszukany, zgłoś to natychmiast. Jeśli podane informacje finansowe, skontaktuj się z firmą bankowym lub kartą kredytową i zgłosić je do swojego pełnomocnictwa ogólnego państwa lub dowolnej liczby innych organów.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *