Jak napisać CV kariery sportowej

Posted on

Jak napisać CV kariery sportowej

Jedną rzeczą karier sportowych, które albo już znają lub wkrótce zdaje sobie sprawy, że wiele osób jest zainteresowanych w tych pozycjach.

Z tego powodu ważne jest, aby napisać CV kariery sportowej, która łączy się z potencjalnym pracodawcą. Zazwyczaj pracodawcy kariery sportowej odbierać setki CV, gdy pozycja otwiera. Upewnij się, że CV wyróżnia.

Oto kilka pomysłów na napisanie skutecznego CV, wraz z niektórych pomysłów szczegółowe dotyczące życiorysu zawodowego sportu.

Lista Informacje kontaktowe

Zacznij swoje CV z informacjami kontaktowymi. Celem zazwyczaj jest na ziemi wywiad. Umieszczenie tej informacji na górze CV powinno okazać się pomocne. Po zwycięstwo nad potencjalnym pracodawcą z resztą CV, oni Informacje te będą potrzebne do kontaktu z Tobą.

Jest to jedna z kategorii w swoim życiorysie, gdzie ważne jest, aby być pogłębione. Wymień swój adres, różne numery telefonów, gdzie można być osiągnięty, a także adresy e-mail oraz link do swojego profilu LinkedIn.

Być jasne i zwięzłe

Przez poświęcenie czasu, aby zorganizować swoje CV, potencjalny pracodawca zobaczy, że jesteś osobą skutecznych umiejętności komunikacyjnych, który szczyci się co dobre pierwsze wrażenie i ma pasję dla przemysłu.

Jednym z celów na swoim życiorysie jest chwycić uwagę czytelnika. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, to wymienić pięć do dziesięciu dokonań na samym szczycie. Te tematy mogą otrzymać więcej szczegółów w dalszej części CV, ale umieszczenie ich w pierwszej kolejności będzie chwycić uwagę.

Organizować swoje CV w kategoriach. Podejście to pomóc w procesie czytelnikowi informacje i później służyć jako skuteczny materiał referencyjny. Dla większości stanowisk kariery sportowej, jedno- lub dwu-stronicowy CV powinno wystarczyć. Jeśli resume działa długo, łączą pewne doświadczenia lub wyciąć doświadczenia, które mają niewiele wspólnego z aktualnej pozycji o które się ubiegasz.

Często aktualizować

Jako zmianę pracy lub nauki doświadczeń, upewnij się, że nie tylko pamiętać je w CV, ale ponownie zorganizować swoje CV, aby podkreślić zmiany, które najlepiej odzwierciedlają aktualne kwalifikacje. Nie wystarczy przykleić na jednego zadania po drugim. Zarys osiągnięć, które najlepiej odnoszą się do położenia celu, a następnie mniejszych osiągnięciach. Jeśli lista jest coraz długo, łączą pewne doświadczenia lub usunąć je wszystkie razem.

Zrób to dobrze

Nie przesadzaj swoje osiągnięcia. Pracodawcy mają zamiar poświęcić trochę czasu na zbadanie dokładności CV. Upewnij się, że fakty z Twojego doświadczenia są precyzyjne i wyrażone w sposób dokładny.

Poświęć trochę czasu, aby ponownie przeczytać swoje CV, aby znaleźć żadnych literówek i błędów gramatycznych. Ponadto, mają kolegi lub przyjaciela podróżnych swoje CV dla tych typów błędów.

Wyrażając swoje osiągnięcia, być konkretne, ale nie przesadzajmy. Na przykład, jeśli twój dział poprawie sprzedaży biletów sezon, to dokładne sprzedaży biletów sezon procent poprawiła, a także swojej roli w tej poprawy.

Tweak do konkretnego zadania

Jak ubiegać się o konkretnej pracy kariery sportowej, dostosować swoje CV, aby podświetlić doświadczenia, które najlepiej wyrażają dlaczego jesteś najlepszym kandydatem na to stanowisko kariery dostępne sportowej.

Wyraź siebie

W prezentacji treści i rozwijać, niech lśnić swojej osobowości. Pomoże to potencjalny pracodawca pamiętać swoje CV i pomóc wyróżniać się z tłumu. Jest to szczególnie ważne w karierze sportowej, gdzie wiele osób często prowadzą tę samą pozycję.

Próbka Resume dla Sports Hioba

Barry Allen
1234 Cactus Sąd
Tempe, AZ 85820
000-123-4567
e-mail: barry.allen@email.com
www.linkedin.com/in/barryallen

Podsumowanie kwalifikacji

Utalentowany i rekordowy Baseball Coach z 7-letnim doświadczeniem prowadzącym zespoły szkół średnich do wydzielonych mistrzostw.

  • 3-time AzBCA State Coach of the Year, 2-razem ABCA Rejonowy Coach of the Year
  • AzBCA Hall of Fame, Arizona Trenerzy Hall of Fame, Krajowa Szkoła Baseball Hall of Fame
  • 3 lata sukces jako Catcher dla zespołu moll ligi, Glendale Desert Dogs
  • 2 wygrane srebrny medal w College World Series Baseball

Doświadczenie zawodowe

Desert View liceum, Tempe, AZ
kierownik Baseball Coach , 9/2012-Present
zręczność i motywować zespoły baseball sukcesów regionalnych, powiatowych i mistrzostwo stanu. Koordynować bramkowe, pitching i uderzanie sesji coachingowych i kliniki asystentów trenerów autokarowych i wolontariuszy; poczynić przygotowania do podróży zespołu, nadzorowanie graczy podczas meczów wyjazdowych, śledzić wyjście z gry lub praktyki urazów i współpracować z harcerzami kolegium talentów.

  • Zbudowany i prowadził drużyny baseballowej szkoły średniej, aby osiągnąć 4 5A State Championships 2 5A państwowe drugich rankingi i 6 Regional Championships.
  • Osiągnięte 128 Wygranych w pozycji posiadania.
  • Przeszkolony ponad 50 graczy, którzy nadal odgrywała kolegium drobne liga lub Major League Baseball.
  • Promowane w ciągu jednego roku od zatrudniania jako asystent trenera w pozycji trenerem.

GLENDALE DESERT PSY, Glendale, AZ
Catcher , 07 / 2009-8 / 2012
Zagrano Minor League Baseball, służąc jako łapacz przez trzy sezony. Uczestniczyli praktyki, koncertował z zespołem i udział w imprezach promocyjnych.

  • Koordynowaną i obozy szkoleniowe dla młodzieży szkół podstawowych i obszar gimnazjum graczami na Camelback Ranch.
  • Skutecznie rzucił biegaczy obecnie próbuje ukraść drugi lub trzeci 60% prób.

Edukacja

Bachelor of Science in Physical Sciences
University of Southern California w Los Angeles, CA

MVP Baseball 2007 i 2008; 2008 Srebrny Medal i 2007 Srebrny Medal, College World Series Baseball

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *