Gdzie znaleźć Uzasadnione Micro Praca

Posted on

Gdzie znaleźć Uzasadnione Micro Praca

Podczas przeglądania stron internetowych do legalnych miejsc pracy mikro-małych zadań, które możesz zrobić dla pay-być na poszukiwania oznak pracy-at-home oszustw. (Na przykład, zrobić trzeba zapłacić, aby zarejestrować się?) Są godne zaufania witryn, które oferują miejsca pracy zdalnej, znany również jako crowdsourcing, az czasem te okazały się niezawodne i proste sposoby, aby zarobić dodatkowe pieniądze.

Amazon Mechanical Turk

Jednym z oryginalnych mikro pracodawców pracy, Amazon Mechanical Turk za wymienia zadania ludzkiej inteligencji (hits), że pracownicy zdalni wyboru i pełna za opłatą, która jest ustawiona przez żądającego. Dostępne zadania obejmują przetwarzanie obrazu i wideo, weryfikację danych i oczyszczanie, zbieranie informacji, przetwarzania danych, i więcej.

Appen

Appen to firma tłumaczeniowe i językowe rozwiązania, które także oferuje zdalne mikro praca, którą nazywa „crowdsourcing”. Projekty są wykonywane za pomocą komputera i wahają się od transkrypcji audio do badań user experience do oceny zawartości.

Clickworker

Clickworker używa crowdsourcingu platformę do dystrybucji zadań dla pracowników zdalnych zewnętrznych. Zadania mogą być wykonywane z komputera lub urządzenia mobilnego i obejmują kategoryzację danych, kopia redagowanie, badań internetowych, biorąc ankiet i więcej.

ySense

Pracownicy na ySense (dawniej znany jako ClixSense) przypisane są proste zadania do wykonania w trybie online, wraz z instrukcjami. Zadania te mogą obejmować przeprowadzanie wyszukiwań Google, kategoryzacji zdjęć i wiele innych.

EasyShift

Użytkownicy mogą pobrać aplikację EasyShift na swoim urządzeniu mobilnym i kompletne w domu lub miejscu własnych „przesunięć”. Większość zmian obejmują robienia zdjęć przedmiotów w sklepach dla marek konsumenckich, którzy chcą śledzić swoje produkty, a czas realizacji wynosi zwykle 24 godzin.

ósemkowa

Dawniej znany jako CrowdFlower, ósemka twierdzi, że jej zadaniem jest „umożliwienie naukowcom danych do pociągu, testowania i strojenia ich uczenia maszynowego dla ludzkiego świata”. Jego odległe współpracownicy wybierać projekty od ściany zadań, która jest regularnie aktualizowana. Niektóre przykłady zadań obejmują kategoryzację stanowisk społecznych mediów, zawartość umiar i transkrypcję audio.

Fiverr

Zarejestruj się jako „Sprzedający” na Fiverr i stać się częścią jego społeczności freelancerów, którzy oferują usługi na żądanie, takich jak projektowanie graficzne, marketing cyfrowy, pisania, tłumaczenia, produkcji wideo VoiceOver artyzmu, programowania i więcej. Nabywcy są zazwyczaj przedsiębiorców i małych firm, które potrzebują pomocy i budynek rosnące ich przedsiębiorstw.

agentem

Agenci pobrać aplikację mobilną, wybierz zadanie, które znajduje się w pobliżu nich, a następnie wypełnić go w ciągu dwóch godzin. Praca może obejmować kontrole cen i wyświetlania produktów w sklepach, mystery shopping, weryfikację lokalizacji biznesowych i badań.

Gigwalk

Aby stać się Gigwalker, pobierz aplikację mobilną i stosuje się do występów w danym obszarze, które odpowiadają swoje umiejętności i zainteresowania. Większość koncertów polegają na sprawdzeniu, że produkty są wyświetlane i wycenione prawidłowo w sklepach lub że wydarzenia marketingowe są wykonywane dokładnie i na czas.

Quicktate i iDictate

Transkrypcji plików audio, które mają mniej niż pięć minut każdy z Quicktate lub dłużej transkrypcji plików audio z iDictate; obaj są częścią tej samej firmy. Medical pracy transkrypcji zapłacić ponad ogólnymi.

Scribie

Scribie jest inny dźwięk usługa transkrypcji. Transcribers pracować zdalnie na plikach, które są 6 minut lub mniej z 2-godzinny czas realizacji.

Skyword

Pisarze, kamerzystów, projektantów i fotografów może dołączyć basen Skyword za twórców treści i przesłać ofertę pracy. Musisz być przyjęte do kanału zanim można ubiegać zadania lub przesłać pomysły. stawki wynagrodzenia są ustalane przez właściciela kanału.

Smart Crowd

Dawniej VirtualBee, Smart Tłum z Lionbridge pyta potencjalnych pracowników, aby się zarejestrować, odpowiedzi na pytania, a także podejmować oceny w celu określenia ich zestawów umiejętności. Styki firma, gdy praca jest dostępna; zaakceptowaniu zadania, które chcesz, a zakończyć je w Internecie. Zadania obejmują badania danych, wprowadzanie danych, testowanie i więcej.

TaskRabbit

Większość koncertów tego popularnego serwisu zadaniowej są działania w osoby takie jak dokonanie dostaw, czyszczenia i dorywcze. TaskRabbit ma znacznie szersze zastosowanie niż innych proces mikro pracy (które zwykle mają bardzo mały), ale zadania płacić więcej.

TryMYUI

testery TryMYUI sprawdzeniu stron internetowych przy użyciu rejestrator ekranu i informacji zwrotnej o swoich doświadczeniach. Każdy test, który trwa około 20 minut, płaci płaską stawkę 10 $. Zadania są udostępniane testerów na podstawie ich danych demograficznych i mogą spodziewać się kilka zleceń tygodniowo.

Testowanie użytkownik

Podobny do TryMYUI, testerów do testowania przez użytkowników są wypłacane $ 10 wydać 10 do 20 minut nawigacji strony internetowej i przekazywać informacje zwrotne za pomocą ekranu i rejestratora głosowego. dostępność praca opiera się na demografii tester.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *