Help Desk Support Technician Resume Przykład

Posted on

Help Desk Support / Technik Resume Przykład

Kochasz go produkty? Czy jesteś naturalną trouble-shooter i komunikator – ktoś, kto może łatwo wyjaśnić skomplikowane cechy techniczne do komputerów użytkowników końcowych, którzy nie znają zaporę z dysku flash? Jeśli tak, to może warto rozważyć wysłanie aplikacji i CV do pracy wsparcia help desk.

Według Biura Pracy statystyk Occupational Outlook Handbook , potrzeba utalentowanych specjalistów wsparcia komputer ma wzrosnąć o 11% do roku 2026 – szybciej niż średnia stopa wzrostu dla większości zadań. 2017 Mediana wynagrodzeń dla tych prac było $ 52.810 rocznie (około 25,39 $ za godzinę).

Wesprzyj biurko jest jedną z tych dziedzin zawodowych, gdzie nie koniecznie licencjat. Wielu pracodawców będzie zatrudniać kandydatów stopni stowarzyszonej, zwłaszcza jeśli mają one sprawdzone umiejętności klienta usług, uprzejmy umiejętności słuchania, mówienia i pisania silne talenty i zdolności do prostych kłopoty-shoot i złożonych problemów informatycznych.

Oto przykład  CV  zaprojektowany do roli Wesprzyj biurko. Resume zawiera  podsumowanie kwalifikacji sekcji. Tworząc swoje CV do pracy wsparcia komputer, należy również rozważyć w tym dziale umiejętności technicznych, które zawiera wykaz sprzętu i oprogramowania komputerowego masz wiedzę.

Help Desk Pomoc Resume Przykład

Julian Assenge
408 S. Enola Drive, Enola, PA 17025 · (709) 732-1234
julian@email.net

PODSUMOWANIE KWALIFIKACJI

Doświadczony i kompetentny technologia informacyjna profesjonalny stara się przyczynić szkolenia i nabytych umiejętności w roli Wesprzyj biurko. Dobrze zorientowani w SAP i Windows Active Directory.

Działa dobrze niezależnie lub w otoczeniu grupy, zapewniając wszystkie aspekty pomocy komputerowego wsparcia biurku takie jak rozwiązywanie problemów, instalacji i konserwacji. Dogłębna znajomość i zrozumienie wielu pakietów oprogramowania i systemów operacyjnych. Specjalista w zapewnienie obsługi klienta i help desk dla użytkowników końcowych. Łatwo identyfikuje i rozwiązuje problemy techniczne i obawy. Doskonała komunikacja i prezentacja możliwości.

Edukacja i szkolenie

KnowledgeSoft, Inc., Mechanicsburg, PA
Kursy IntranetWare 4.11 Administracji i 4.1a Zaawansowane Administracji

Shippensburg University of Pennsylvania, Shippensburg, PA,
John L. Grove College of Business
B.S. w Technologii Informacyjnych

Harrisburg Area Community College, Harrisburg, PA
A.A. (Korona)

East Pennsboro Area High School, Enola, PA

UMIEJĘTNOŚCI TECHNICZNE

Platformy: Windows 7/10, Mac OS X, Android

Oprogramowanie: MS Office Suite 2013+ (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook), Urząd 365SAP, Adobe, McAfee, Norton Utilities, IntranetWare 4.11, SAP SE

Sprzęt: TCP / IP, DHCP, DNS i protokoły sieci LAN / WAN, routery, Ethernet, SAN, VPN

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Pensylwania Biuro Generalnego Inspektora , Harrisburg, PA (01/2017 – obecnie)
Help Desk Technician

Zapewnić wsparcie help desk komputer za pośrednictwem łączności telefonicznej z użytkownikami końcowymi. Wykonać diagnostykę i rozwiązywanie problemów systemowych, bilety help dokument Desk / uchwał i utrzymania list inwentaryzacyjnych urządzenia.

  • Organizacja autorem pierwszego podręcznika historii Help Desk standardowych procedur operacyjnych (SOP).
  • Realizowane ciągłe ulepszenia procesu doskonalenia że zmniejszenie czasu reakcji kłopoty bilet o 45%.
  • Konsekwentnie spełnił ambitne cele satysfakcji klienta.

Tri-County Stowarzyszenie Niewidomych , Harrisburg, PA (11/2015 – 1/2017)
Produkcja Associate

Sprawował różne funkcje administracyjne, takie jak masowych wysyłek do wspierania wysiłków zbierania funduszy dla osób niewidomych i innych organizacji dla osób niepełnosprawnych.

  • Zestawione literatura, przygotowanych etykiet adresowych i kopert, a wypłacona za pośrednictwem usług pocztowych.
  • Stanowiły i zweryfikowane IBM części urządzeń zmontowanych materiałów biurowych oraz zapewnić właściwe opakowania.

Pennsylvania Komisji w sprawie przestępczości i wykroczeń , Harrisburg, PA (09 / 2013- 11/2015)
Information Technology Technician

Pod warunkiem help desk komputer wsparcie i szkolenia techniczne na sprzętu / oprogramowania dla użytkowników końcowych.

  • Udokumentowane bilety help desk / uchwał, a także zapewnienie ogólnej pomocy w codziennym podawaniu SAP Community Network (SCN).
  • Wykonywane set-up, rozkład, i transport sprzętu agencji na miarę potrzeb.

Więcej porad dla Help Desk Job Seekers Pomoc

Jak przygotować swoje CV do wsparcia technik komputerowych ról, próby włączenia jak wiele branżowych słów kluczowych do dokumentu, jak to możliwe. Wielu pracodawców korzysta obecnie zautomatyzowane system śledzenia aplikacji do rangi wznawia je otrzymać. Jeśli CV brakuje słowa kluczowe systemy te są zaprogramowane do identyfikacji, to nigdy nie może osiągnąć okiem kierownika ludzki rekrutacji.

Twój najlepszy przewodnik, do którego należy użyć słowa kluczowe są teksty opisów stanowisk pracy, do której się ubiegasz. Spójrz na warunkach, których używają w swoich „minimalne wymagania” i „Preferowane kwalifikacji” sekcji. Również spojrzeć na tych wspólnych umiejętności Tech Support , że pracodawcy poszukują zazwyczaj w swoich kandydatów do pracy.

Jak najszybciej usłyszeć od pracodawcy, że oni być zainteresowani Ciebie, nadszedł czas na próby do wywiadu tak, że będziesz się tak duże wrażenia na osobę jak ty na swoje CV. Oto kilka pytań do wywiadu help desk przeglądu tak przygotować.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *