Powody, dla których nie masz słuchu dotyczącą zatrudnienia

Posted on

Powody, dla których nie masz słuchu dotyczącą zatrudnienia

Istnieje wiele różnych powodów, dla których nie można słuchowe z powrotem od pracodawców po ubiegać się o pracę. Można też nie usłyszeć od menedżerowi po tym, jak spędził czas rozmowy do nowej pozycji, która może być jeszcze gorzej. Nie wiedząc, gdzie stoisz może być trudne i stresujące.

To może być trudne do ustalenia, czy należy zachować stosując dla większej liczby miejsc pracy lub poczekać, aż pojawi się ostateczną odpowiedź na temat danego stanowiska. Kiedy jesteś w tej strefie, gdzie nie masz pojęcia o tym, co dzieje się z potencjalnym pozycji, może być najlepiej, aby utrzymać swoje wyszukiwanie praca posuwa się naprzód, aż masz mocną ofertę pracy. Wszystko może się zmienić szybko i dopóki masz formalnej umowy, aby rozpocząć pracę, to nie zrobić wiele.

Dlaczego firmy nie trochę czasu, aby powiadomić wnioskodawców, gdzie stoją w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej? I co można zrobić, gdy zdarza się wam? Sprawdź niektóre z powodów, dlaczego nie słyszymy z powrotem z pracy, i co można zrobić, aby uzyskać aktualizację statusu w aplikacji.

Dlaczego nie Pracodawcy niech Wnioskodawcy wiedzieć

Choć jest to miły (i prawo) rzeczą do zrobienia, firmy nie są zobowiązane do powiadamiania kandydatów, którzy złożą podanie o pracę lub CV do pozycji otwartej. 1

Niektórzy pracodawcy zrobić punkt powiadamiania każdego, kto stosuje. Inni nie. Duże przedsiębiorstwa mogą mieć oprogramowanie, które automatyzuje proces i wysyła potwierdzenie stwierdzające, że wniosek został przyjęty. Systemy te mogą również dostarczać aktualizacje statusu na którym stoisz w procesie aplikacji.

UWAGA: Mniejsze firmy mogą nie mieć środków, aby śledzić z każdym kandydatem, zwłaszcza gdy istnieje duża liczba osób ubiegających się o pracę. W tym przypadku prawdopodobnie zgłoszony tylko ludzie firma chce wywiadzie.

Przyczyny Wnioskodawcy nie słyszą Powrót

Nie może być inne czynniki, które mają wpływ proces rekrutacji. To często nie jest tak uproszczone, jak myślisz, a to może potrwać do aplikacji przeglądarki, decyduje, kto do wywiadu, a które kandydat zatrudnić.

Po złożeniu podania o pracę lub CV

Oprócz firma nie ma procedury służącej poinformuje wnioskodawców, oto niektóre z innych powodów, dla których aplikacja może nie otrzymał odpowiedzi:

  • Brakuje ci wymaganych poświadczeń.  Jeśli nie mają atrybutów menedżer wynajęcie szuka, prawdopodobnie nie będą brane pod uwagę w pracy.
  • CV nie pasuje do wymagań pracy. Można mieć kwalifikacje, ale pracodawca może nie być w stanie powiedzieć, że jesteś mecz. Ważne jest, aby upewnić się, że pokazy wznowienia dlaczego jesteś mocny kandydat na to stanowisko konkretnego.
  • Twoje CV jest bałagan.  Jeśli nie przedstawi dobrze sformatowane CV, bez literówek i błędów gramatycznych, można wbić się z rywalizacji.
  • Państwo nie przedstawił wymaganych dokumentów.  Jeśli firma prosi o list motywacyjny, pisanie próbki, referencje, lub innego materiału do wspierania swoją aplikację, trzeba złożyć go po zastosowaniu.
  • Firma zatrudniła kogoś innego.  Może to być coś tak prostego jak pozycja został wypełniony, ale firma nie jest jeszcze usunięcie aukcji pracę.
  • Ofertami Plany spółki uległy zmianie.  Spółka może nie zdecydowała się wypełnić pozycję lub mogły ulec zmianie wymagania pracy na stanowisko. Kwestie budżetowe mogły utknęły proces rekrutacji. Zarządzanie mogły ulec zmianie, powodując czasowe zamrożenie zatrudniania. Wewnętrzny kandydat mógł zostać zatrudniony lub promowany.
  • Proces zatrudniania może być dłuższy niż można się było spodziewać.  Firma może być oczekiwanie na zebranie partii CV przed rozpoczęciem procesu wywiad.

Po rozmowie kwalifikacyjnej

Niektóre z powodów, dla których nie zostały wybrane do wywiadu ze spółki może również wyjaśnić, dlaczego nie otrzymał follow-up komunikację po rozmowie kwalifikacyjnej. Nie może być inny kandydat, który jest lepiej pasuje do tej roli, czy spółka może zdecydowali się postawić na wypełnienie luk pozycję.

Innym powodem, dlaczego nie może usłyszeć o pracy po wywiadzie może być, że menedżer wynajęcie nie mógł uznać, aby być dobrze dopasowane do kultury firmy po rozmowie z Tobą bezpośrednio. Może to być również, że inny kandydat może mieć skierowanie od obecnego pracownika i zyskał przewagę w procesie selekcji. Mamy nadzieję, że twoje referencje miał dobre zdanie o Tobie. Ale jeśli nie, to może nie być już pod uwagę.

Istnieją również czynniki, które mogą być uznane za „wyłączniki deal” -those tej gwarancji nie otrzyma ofertę pracy. JazzHR raporty z badań, co mówią specjaliści z ofertami zajmie osoba ubiegająca się przez wzgląd na to stanowisko. Górne dwie Deal Breakers był remis: 90% respondentów stwierdziło, że nie byłoby zatrudnić kogoś, kto kłamał w ich CV lub używanego ich telefon komórkowy podczas rozmowy. Zostały one następnie nie są upoważnione do pracy w Stanach Zjednoczonych (86%) i złe-buzi poprzednich pracodawców (81%). Postrzegany jako arogancki kosztach można ofertę pracy też, że 76% zatrudniania menedżerów stwierdziło, że nie byłoby zatrudnić kogoś one uważane arogancki. 2

Media społecznościowe to kolejny powód, dla którego nie może usłyszeć od przyszłego pracodawcy. CareerBuilder raporty z badań, że 57% respondentów znaleziono treści online, które spowodować ich nie zatrudnić kandydata. 3

Gdy oferta pracy jest opóźniony

Jeśli nie słychać z powrotem od razu, nie zakładają, że nie dostaniesz ofertę. Nadal możesz uzyskać odpowiedź, ale to może być opóźnione. Na przykład, pracodawca mógł złożyła propozycję innego kandydata i czeka, aby usłyszeć z powrotem. Firma może być wypracowanie szczegółów Onboarding osobę zatrudnić, albo nie może być logistyczne lub budżetowe problemy, które spowalniają rzeczy w dół.

Co zrobić, gdy nie słychać Powrót

Co należy zrobić, jeśli nie dostaniesz odpowiedzi od pracodawcy? Pierwszą opcją jest nic nie robić, być cierpliwym i czekać. Jeśli przesyłasz kilka podań o pracę i uczestniczy w wielu wywiadach, że może być najłatwiejszą drogą do podjęcia. Może to być szczególnie mądry, jeśli nie jesteś w 100% pewien, że jest to najlepszy następne zadanie dla Ciebie.

Druga opcja, i to nie zawsze jest łatwe do obserwacji z pracodawcą, aby zobaczyć, gdzie stoisz. Proces będzie się różnić w zależności od tego, czy jesteś w ślad za wnioskiem lub wywiadu.

Jak śledzić na wniosku

Najlepiej odczekać co najmniej tydzień lub dwa przed wykonaniem się od stanu aplikacji pracy, gdyż może to mieć towarzystwo przynajmniej tak długo, aby aplikacje przeglądarki i rozpocząć planowanie wywiadów.

Wskazówka: Wiele oferty pracy nie wymieniają osobę kontaktową, więc to może być wyzwaniem, aby znaleźć kogoś zapytać o aplikacji. LinkedIn może być doskonałym źródłem do znalezienia kogoś na zespół wynajęcie firmy.

Oto kilka sposobów, aby znaleźć menedżerowi i wskazówki dla następujących się z nimi.

Jak śledzić na rozmowie kwalifikacyjnej

To zawsze dobry pomysł, aby poświęcić trochę czasu, aby napisać podziękowania UWAGA Po rozmowie kwalifikacyjnej. Czy za pośrednictwem poczty elektronicznej lub osobiście, jest to jeden z najlepszych sposobów, aby zastosować. Firma nie może być dokonanie natychmiastowej decyzji o zatrudnieniu, więc nie panikuj, jeśli nie słychać z powrotem od razu. Innym rozwiązaniem jest zadzwonić do kierownika zatrudniania i podziękować im. To może być dobry sposób, aby poczuć, czy jesteś jeszcze w rywalizacji do pracy.

Do not Stop poszukiwania pracy

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się czekać na odpowiedź pracodawcy lub próbować skłonić an odpowiedź siebie, ważne jest, aby trzymać z dala zatykanie w poszukiwaniu pracy. Nie chcesz tracić czasu czekając na wiadomość od pracodawcy, który nie jest zainteresowany zatrudnieniem Cię. Zamiast trzymać poszukiwanie pracy aż odkryjesz właściwą okazję.

bottom Line

Może nie być o ciebie Istnieje wiele powodów, pracodawcy nie stosują się z wnioskodawcami, a powodem nie słychać z powrotem może mieć nic wspólnego z twoimi kwalifikacjami do pracy.

Kontynuacja Jeśli możesz to może być warte poświęcenie czasu, aby pójść w górę o statusie kandydata, czy można skontaktować się z decydenta w firmie.

Nie Cut Your Job Search Krótka Nie zatrzymuj poszukiwaniu pracy, podczas gdy czekasz, aby usłyszeć z powrotem od pracodawcy. Iść aż masz ofertę zdecydowane, że jesteś wygodne przyjmowanie.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *