Jak podać swoje dane kontaktowe w swoje CV

Posted on

 Jak podać swoje dane kontaktowe w swoje CV


Kiedy piszesz CV, ważne jest, aby uwzględnić wszystkie informacje kontaktowe na górze CV. To pozwala pracodawcom, aby zobaczyć w jaki sposób mogą osiągnąć ci łatwo.

Bez szczegółowych informacji kontaktowych lub z nieprawidłowej informacji kontaktowych, pracodawca nie będzie mógł skontaktować się z Tobą łatwo. Chcesz, aby to było jak najłatwiejsze dla pracodawcy lub menedżerowi, aby skontaktować się z Tobą.

Czytaj poniżej wskazówek na temat tego, co umieścić w swoim punkcie kontaktowym i gdzie umieścić swój punkt kontaktowy i zobacz sekcję kontaktu próbki dla CV.

Co zawrzeć w informacji kontaktowych sekcji

  • Co obejmują: Dołącz swoje imię i nazwisko, adres, miasto, stan i kod pocztowy. Ponadto, podać swój numer telefonu i adres e-mail. Jeśli masz stronę LinkedIn lub osobistej strony internetowej, to te adresy w dziale kontakt, jak również.
  • Nazwa: Jeśli przejdziesz przez inną nazwą niż danej nazwy, można to wykorzystać w swoim życiorysie. Jednak niezależnie od nazwy wybrać, być spójne. Powinno to być nazwa na wszystkich swoich dokumentów aplikacyjnych pracy, w tym wszelkich listów motywacyjnych, wizytówki, profesjonalnych stron internetowych, itp Możesz również użyć pełnej nazwy, ale umieszczone pseudonim że wolisz, aby przejść przez w nawiasach. Na przykład imię i nazwisko na swoje CV może czytać: James (Jim) Santinello.
  • Adres do korespondencji: Użyj stałego adresu korespondencyjnego w CV. Jeśli jesteś studentem, może obejmować zarówno swój stały adres oraz adres szkole. Pamiętaj, aby podać żadnych istotnych szczegółów do Twojego konta, takie jak numer mieszkania. Jeżeli obawiasz się o prywatność, należy rozważyć wymieniając tylko miasto i państwo. Na przykład, adres może czytać: Tampa, Floryda. Istnieją również inne sytuacje, w których może warto rozważyć nie wymieniając swój fizyczny adres domowy.
  • Adres poczty elektronicznej: Użyj prywatnego adresu e-mail , a nie adres e-mail pracy. Nie chcesz, aby wymieszać bieżące e-maile pracy z pracy do wyszukiwania e-maili. Jeśli nie ma prywatnego konta e-mail, zapisz się do darmowego konta e-mail, aby wykorzystać do poszukiwania pracy. Jednak również upewnić się, że Twój osobisty adres jest profesjonalny. Użyj swoje imię i nazwisko na adres. Unikać nieprofesjonalne adresów e-mail, takie jak PartyTime@email.com. Sprawdź konto e-mail często, tak aby można było odpowiedzieć na pytania pracodawcy szybko.
  • Numer telefonu: Jest bardzo ważne, aby mieć poczty głosowej w telefonie tak, że menedżerowie zatrudniania może zostawić wiadomość, gdy nie jest dostępny. Nie chcesz przegapić żadnych ważnych połączeń. Bądź pewny, że wiadomość poczty głosowej brzmi profesjonalny; również upewnić się, że zawiera imię i nazwisko, więc pracodawca wie nazwali właściwą osobą.

Jak formatować swoje dane kontaktowe rozdział

Umieść swoje dane kontaktowe na górze CV; powinno być pierwszą rzeczą, pracodawca widzi. Imię i nazwisko powinno być na samym szczycie i powinna wyróżniać. Można uczynić nazwę nieco większą czcionką niż reszta CV lub pogrubienie swoje nazwisko, lub obu.

Można centrum swoje dane kontaktowe na stronie, albo zrobić to w lewo uzasadnione.

Zostawić przestrzeń lub poziomą linię pomiędzy końcem informacje kontaktowe i następnej części CV.

Wznowić kontakt sekcja Przykład

Imię Nazwisko
Adres
Twoje miasto, kod pocztowy Państwo
swój numer telefonu
Adres e-mail
LinkedIn lub osobiste URL strony  (jeśli posiadasz)

Edycja i korektę

Koniecznie korektę swoje dane kontaktowe wraz z resztą informacji o CV. Literówka w swój numer telefonu lub adres e-mail jest bardziej powszechne niż myślisz. To może uniemożliwić uzyskanie skontaktował się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *