Pilk Tervishoiu Tugi Tööpakkumised

Posted on

Pilk Tervishoiu Tugi Tööpakkumised

Ilma naiste ja meeste, kes töötavad tervishoiu toetamine, tervishoiu valdkonnas oleks suutnud funktsiooni. Muidugi peame arstid, hambaarstid, füüsilise ja töötervishoiu terapeudid ja teised tervishoiutöötajad, kuid ilma neid, kes annavad haldus- ja kliinilise toetust nad ei oleks võimalik teha oma tööd. Siin on mitmeid meditsiinilise abi karjääris.

Hambaarsti assistent

Hambaarstide assistentide pakkuda erinevaid patsientide ravi ja täita büroo tööd ja laboratoorsete ülesandeid. Kuigi mõned inimesed saavad koolitust hambaarsti abistamine programmide kogukonna kolledžeid ja kaubanduse ja tehnilise koolid, kõige, kes soovivad siseneda valdkonnas saada on-the-töö koolitus. Mõned riigid litsentsi hambaravi assistendid. 2009. hambaravi assistendid teenitud keskmine aastapalk $ 33.230 ja mediaan tunnipalk $ 15.98.

Tervishoiuteenuste Manager

Tervishoiuteenused juhid planeerida, otsene, koordineerida ja kontrollida tervishoiuteenuste osutamise rajatistes, sealhulgas haiglates ja hooldekodudes. Töötada selles valdkonnas tuleb teenida magistrikraadi tervishoiu haldamine, pikaajalise hoolduse manustamist, terviseteadustes, rahvatervise, avaliku halduse või ärijuhtimine. Iga riik on USA nõuab õendusabi administraatorid läbima litsentseerimise eksami. Tervishoiuteenused juhid teenisid keskmiselt aastapalk $ 81.850 2009.

Home Health Aide

Kodu tervise aides pakkuda põhihooldusele puuetega inimestele, krooniliste haiguste, kognitiivsete kahjustuste või kellel on vanusega seotud probleemid. Kodu tervise aides saada on-the-töö koolitus alates registreeritud õed, litsentseeritud praktiline õed või kogenud aides. Nad peavad olema sertifitseeritud, kui esindus, kus nad töötavad saab hüvitist ravikindlustus või Medicaid. Kodu tervise aides teenitud keskmine aastapalk $ 20.480 ja mediaan tunnipalk $ 9.85 2009. aastal.

Medical Assistant

Velskrid täita haldus- ja kliinilise ülesandeid kontorid arstid või teisi arste. Kuigi velskrid vaja ainult keskkooli diplomi ja on-the-töö koolitus, mõned täielik ühe kaheaastase ametliku koolituse programmi. Velskrid teenitud keskmine aastapalk $ 28.650 ja mediaan tunnipalk $ 13.77 2009..

Medical sekretär

Medical sekretärid täita bürooülesandeid meditsiini kontorid. Töötada meditsiinilise sekretär üks peab olema keskkooli diplomit ja põhiliste kontori oskusi. Ametliku koolituse õppida meditsiini terminoloogia on samuti vajalik. Medical sekretärid teenitud keskmine aastapalk $ 30.190 ja mediaan tunnipalk $ 14,51 2009.

Medical transcriptionist

Medical transcriptionists tõlkida arstide ja teiste meditsiinitöötajate “dikteeritud salvestisi arvesse kirjalikke aruandeid, kirju ja muid dokumente. Kuigi nad ei pea olema keskharidusjärgsed meditsiinilist transkriptsioon, paljud tööandjad eelistavad palgata neid, kes teevad. Medical transcriptionists teenitud keskmine aastapalk $ 32,600 ja mediaan tunnipalk $ 15,68 2009. aastal.

Tööterapeut Assistant ja Aide

Tööterapeut assistentide abi klientidele tegevusi ja harjutusi täpsustatud raviplaani töötatud tööterapeudina. Tööteraapia aides valmistada kasutatud materjalide ja seadmete ravi ajal. Samuti täidab bürooülesandeid. Tööterapeut assistendid peavad olema assotsieerunud kraadi või tunnistuse akrediteeritud kogukonna kolledži või tehnilise kooli, samas tööteraapia aides tavaliselt saavad enamiku oma koolituse tööd.

Üle 40 riiki tööterapeudina assistendid peavad olema litsentseeritud, registreeritud või sertifitseeritud. Tööteraapia aides ei ole seda nõuet. Tööterapeut assistentide teenitud keskmine aastapalk $ 50.250 ja mediaan tunnipalk $ 24.16 2009. samas tööteraapia aides teenitud $ 25.730 aastas ja $ 12,37 tunnis.

Füsioterapeut Assistant ja Aide

Füsioterapeut assistendid täita erinevaid ülesandeid all füüsilise terapeudid “suunas. Füsioteraapia aides aidata seansse produktiivne ülesannete täitmisel, sealhulgas hoides ravikabinetid puhas ja organiseeritud. Füsioterapeutidel või füsioterapeudi assistentide juhendavad füsioteraapiat aides. Töötada füsioteraapia assistent paljudes riikides tuleb teenida assotsieerunud kraadi, täites akrediteeritud füsioterapeut assistent programm. Füsioteraapia aides tavaliselt vaja ainult keskkooli diplomi ja on-the-töö koolitus. Füsioterapeut assistentide teenitud keskmine aastapalk $ 48.290 ja mediaan tunnipalk $ 22.22 2009. Füsioteraapia aides teenitud keskmine aastapalk $ 23.890 ja mediaan tunnipalk $ 11.49.

Veterinaar Assistant

Veterinaar hooldavad loomade laborites, loomade haiglates ja kliinikutes. Ainult töökohal koolitust on vaja seda tööd. Veterinaar assistentide teenitud keskmine aastapalk $ 21.700 ja mediaan tunnipalk $ 10.43 2009..

Võrreldes Tervishoiu Tugi Tööpakkumised
 Minimaalne HariduslitsentsMediaan Palk
Hambaarsti assistentOn-the-Job TrainingLitsentsi või registreerimine req. mõnedes riikides$ 33.230 / a .; $ 15.98 / tund.
Tervishoiuteenuste ManagerMagistrikraadLitsents req. töötada õendusabi$ 81.850 / aastas.
Home Health AideOn-the-Job TrainingLitsents req. kui tööandja on asutus, kes saab Medicare või Medicaid hüvitamiseks$ 20.480 / a .; $ 9,85 / tunnis.
Medical AssistantOn-the-Job koolitusmitte ükski$ 28.650 / a .; $ 13.77 / tund.
Medical sekretärOn-the-Job Training ja kursuste meditsiinilise terminoloogiamitte ükski$ 30.190 / a .; $ 14,51
Medical transcriptionistKeskharidusjärgsed meditsiinilist transkriptsioon ei nõuta, kuid perferred.mitte ükski$ 32,600 / a .; $ 15,68 / h.
Tööterapeut AssistantAssociate või sertifikaadiLitsents, sertifitseerimise või registreerimine req. enamik riike$ 50.250 / a .; $ 24.16 / tund.
Tööteraapiaseaduse AideOn-the-Job Trainingmitte ükski$ 25.730 / t .; $ 12.37 / tund.
Füsioterapeut AssistantpartnerLitsentsi või registreerimine req. enamikus riikides$ 48.290
Füsioteraapia AidepartnerLitsentsi või registreerimine req. enamikus riikides$ 23.890 / a .; $ 11.49 / tund.
Veterinaar AssistantOn-the-Job Trainingmitte ükski$ 21.700 / a .; $ 10.43 / tund.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *