Nimekiri on kõrgeim makstud Tunni Jobs

Posted on

Nimekiri on kõrgeim makstud Tunni Jobs

Mõned inimesed arvavad, et tööd, mis maksab tunnis maksta vähem kui palgalise töö, kuid see ei ole alati nii. Mitmed täistööajaga tunni töökohti pakkuda suurt palka ja head kasu. Paljud inimesed eelistavad tunni töö, sest nad võimaldavad paindlikkust ja sageli võimaldada töötajatel lahkuda oma töö juures kontoris.

Siin on 15 kõige populaarsem, kõrge intressi tunni töökohti. Need töökohad on mõned kõige populaarsem tunni töö täna, põhineb kõige levinum töö otsingud Indeed.com. Palkade andmed on Bureau of Labor Statistics “mai 2017 hinnanguid. Keskmine sissetulek loetletud on keskmine tunnipalk igas ametis.

Juhiabi / sekretär

Sekretärid ja juhiabi täita tehnilisi ja organisatsioonilisi ülesandeid organisatsiooni. Nad töötavad peaaegu iga tööstusharu, sealhulgas õigus, meditsiin, ja valitsus.

Pay sõltub tööstuse ja keerukust sekretäri ülesandeid. Näiteks, sekretärid ja täidesaatva juhiabi, kes töötavad tippjuhid, võimalik teenida kuni keskmiselt $ 27.60 / tund.

Keskmine Juhiabi Palk: $ 18.21 / tund

Hambaarsti assistent

Hambaarstide assistentide tööd hambaravi kontorid, sooritades erinevaid ülesandeid alates haiglaravi arvepidamine mõned lab töö.

Mõned riigid nõuavad, et hambaravi assistendid lõpetanud akrediteeritud programmi ja läbida riigi sertifitseeritud või litsentseeritud eksam, samas kui teised riigid nõuda ainult on-the-töö koolitus.

Enamik hambaravi assistendid töötada täistööajaga, kuid paljud tahavad töötada osalise tööajaga. Mõned hambaravi assistendid töötada õhtuti või nädalavahetustel, sõltuvalt nende kontorite tundi.

Keskmine Hambaravi assistent Palk: $ 18.09 / tund

Financial Clerk

Financial ametnikud sooritada erinevaid haldusülesande pankade, kindlustusseltside ja teiste organisatsioonidega.

Konkreetsed rahalist sekretär töökohti ulatuvad panga tellerid, et raamatupidajad palgal ametnikud. Enamik ametnikud nõuavad keskkooli diplomi ja on-the-töö koolitus, kuigi mõned spetsialiseeritud ametnikud nõuavad kolledži kraadi äri või majandust.

Keskmine Financial Clerk Palk: $ 18.60 / tund

Ehitustööline

Ehitus töötegijaid täita mitmeid ülesandeid ehitusplatsidel, alates valmistamise ehitusplatsidel lossimiseks materjalide ja masinate käsitsemisel. Ehitajaid võib aidata ehitada hooneid, ehitisi lammutama, ehitada teed, või kaevama tunneleid või võllid.

Mõned ehitus töötegijaid füüsilisest isikust ettevõtjad, samas kui teised tööd Ehitusettevõtja või ettevõte. Enamik ehitajaid vaja lühidalt on-the-töö koolitus, kuigi mõned ehitajaid tegeleda õpiajaprogramme et pakkuda tehnilist koolitust.

Mõned töölised teenida sertifikaatide erilisi oskusi nagu betoon viimistlus õppida täitma rohkem spetsialiseeritud tööd, mida saab teenida neile rohkem raha.

Keskmine Ehitus lihttööline Palk: $ 16,080 / tund

Klienditeenindaja

Klienditeeninduse esindajad suhtlevad klientidega organisatsiooni, vastates küsimustele organisatsiooni toodete ja teenuste ning käitlemise klientide tellimused, tasuvust ja kaebusi.

Nad võivad suhelda klientidega isiklikult või telefoni teel või internetis. Reps saavad töötada peaaegu iga tööstusharu, ulatudes väikeinvestoritele rahastamiseks kindlustuse.

Paljud Reps töötada osalise tööajaga, ning nad võivad töötada hommikul, õhtul või hilisõhtul vahetuses. Need töökohad sobivad hästi inimestele, kes vajavad paindlikku töögraafikut.

Keskmine klienditeenindaja Palk: $ 15.81 / tund

Kullersides Truck Driver

Kättetoimetamisteenused veoautojuhid kiirenemist, transport ja lahkuvad kaupade väikest geograafilist ala, nagu maakonna või linna. Mõned autojuhid, mis on tuntud kerge veoautojuhid, tuua kauba jaotuskeskus erinevate kohaletoimetamise asukoha.

Mõned autojuhid olla ka müügitöötajad; nad soovitavad tooteid oma klientidele, kui nad tarnivad. Drivers vaja juhiluba ja saavad tavaliselt lühike on-the-töö koolitus.

Kullersides Truck Driver Keskmine Palk: $ 14.06 / tund

Bussijuht

Bussijuhid vedada inimesi kohtadesse nagu kool, töö ja üritusi. Mõned (nagu transiit bussijuhid ja kooli bussijuhid) sõita regulaarliinid, samas kui teised transpordi klientidele toimub prahitud reise.

Juhi töötasu ja ajakava sõltuvad konkreetse töö. Transit bussijuhid teenida kuni $ 18.46 / tund, kuid neil võib olla töötada nädalavahetusel või õhtul vahetuses.

Kooli bussijuhid teenivad keskmiselt $ 14,93 / tund, kuid nad töötavad ainult siis, kui kool on istungil.

Keskmine bussijuht Palk: $ 15.87 / tund

phlebotomist

Phlebotomists koguda vereproovid patsientidelt. Nad on osa suurem meditsiinilaboratooriumile meeskonnad haiglates, arstide kontorid, ja laborites. Phlebotomists peab olema keskkooli diplomit või GED

Mõned riigid nõuavad, et phlebotomists on riigi litsentsi või sertifikaadi samuti. On mitmeid teisi seisukohti laboratoorium meeskond, kuid phlebotomist seisukohti, eelkõige on praegu suur nõudlus.

Keskmine phlebotomist Palk: $ 16.19 / tund

assembler

Kokkupanijad fabricators ehitada erinevaid tooteid alates mootorid õhusõidukitele mänguasjadele. Nad võivad olla ka Katsete eest vastutav kvaliteedi valmistooteid. Kokkupanijad töötavad tavaliselt tootmisettevõtted.

Enamik koostajale positsioonid vajavad keskkooli diplomi ja mõned on-the-töö kogemus. Kuid mõned rohkem spetsialiseerunud positsioonid vajavad rohkem formaalne haridus läbi tehnilise koolid; Nende positsioonide kipuvad maksma rohkem raha. Näiteks lennuki monteerijad (kes vajavad tehnilisi teadmisi) saab teenida keskmiselt $ 26.64 / tund.

Keskmine Assembler ja kokkupanija Palk: $ 15.31 / tund

Medical Assistant

Velskrid sooritada mitmesuguseid kliinilise ja haldusülesandeid tervise praktikud büroodes. Ülesanded võivad ulatuda aidates patsiendi läbivaatuse ajakava patsiendi kohtumisi.

Velskrid tavaliselt peab olema keskkooli diplomit ja on-the-töö koolitus, kuid puudub vajalik litsents või sertifikaat. Nagu phlebotomist positsioone, velsker positsioonid on praegu tõusuteel.

Keskmine Medical Assistant Palk: $ 15.61 / tund

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *