Nõuandeid ja näpunäiteid leidmine Osaajatööd

Nõuandeid ja näpunäiteid leidmine Osaajatööd
28 miljonit ameeriklast praegu töötab osalise tööajaga hulka teismeliste kolledži üliõpilased, moms, pensionäre, ja paljud teised. Kuigi osalise tööajaga töökohtade sageli ei tule kasu täistööajaga tööd, nad ei paku paindlik ajakava. Osalise tööajaga töö võib olla suurepärane võimalus töötada samas oleks aeg tõsta pere, kooli minna, nautida pensionile, või isegi tööd teise töö.

Huvitatud leida osalise tööajaga tööd? Järgige neid näpunäiteid maandumine osalise tööajaga tööd, mis on õige.

Industries, mis pakuvad osalist tööaega

Päris palju iga tööstusharu palkab osalise tööajaga töötajate mingil määral. Samuti võite leida osalise tööajaga töökohtade alates algtaseme juhtide positsioone.

Kuid mõned tööstusharud, mis on tuntud pakub osalise tööajaga töö on jae-, tarne, tervishoid, haridus, klienditeeninduse ja külalislahkus. Pea meeles, et palkade osalise tööajaga töö on valdkonniti erinevad ja töö. Kontrollige neid hästi maksavad osalise tööajaga töökohtade saada tunnet mõned kõige kasumlikum positsioone.

Best Sites leida osalise tööajaga töö

Üldine parim osaajatöö veebilehel:  Forbes.com soovitab FlexJobs.com on parim ja kõige kasulikum töökohtade pardal osalise tööajaga töö, märkides, et $ 14,95 eest kuus on väärt. Sait kontrollib veendumaks, et kõik nimekirjad on õigustatud, pluss nad nimekirja suur hulk erialast töökohta. FlexJobs boasts üle 50 kategooriat erinevaid ajakava võimalusi, osalise tööajaga, et teletöö täistööajaga kuid paindlik. Sait on ka mitmeid tööd kodust töökuulutused.

Parim töö veebilehel töö kodust võimalusi: Ratracerebellion.com ekraanidel oma nimekirjad ja korraldab neid iga päev tasuta uudiskirja. Leida kvaliteetset tööd kodust võimalusi Internetis võib olla raske, kuid see sait arvailun, kas postituse on õigustatud.

Tööpakkumised nähtud erinevates tööstusharudes ja tüübid, sealhulgas klienditeenindus, tehniline, haldus- ja kirjalikult. Kuigi palju tööd maksab alla $ 20 tund, mõned suuremad makstud võimalusi ei eksisteeri.

Parim töö veebilehel seikluslik tööotsijatele: Coolworks.com meeldib nii noortele kui ka vanematele inimestele nende hooajalist ja osalise tööajaga töökohtade jahedas kohas ja sait pakub töökohti lehekülg nimega “Vanemad ja Tugevam” pensionäre .

Alates koka töö Bryce Canyon mere reisid Alaska, nende osalise tööajaga ja lühiajaliste tööde võib kuluda üle kogu riigi. Kategooriad hõlmavad haldus-, kaitse, keskkonnakaitse, põllumajanduse, toiduainete ja jookide, giidindus ja rohkem.

Näpunäiteid leidmine Osaajatööd

Lisaks kontrollimiseks läbi top online tööotsimise saidid, arm ennast teadmisi. Siin on mõned nõuanded, mis aitavad teil äss oma tööotsimise ja maa osalise tööajaga töö, mida soovite:

Mõtle oma ajakava. Enne isegi hakanud oma tööotsimise, mõelda oma ajakava. Millist tööplaani sa tahad? Mõned osalise tööajaga töö on vahetustega töö, mis tähendab, et sa pead olema võimeline töötama erinevaid tundi. See võib olla ideaalne, kui teil on paindlik ajakava. Siiski, kui te saab toimida ainult teatud kellaaegadel (või teatud nädalapäevadel), pidage seda meeles, kui töö otsimine. Enamik töökuulutused annab teile aimu, millist ajakava, mida oleks nii kehtivad ainult asju, mis sobivad teie elustiili.

Express kättesaadavus. Kui kandideerite, olla kindel, et väljendada oma paindlikkust oma tööd materjalid ja te vestluse ajal. Sa tahad, et näidata, et olete nõus töötama olenemata tundi on vaja, eriti kui te töötate vahetustega töö. Kui te ei taha valetada (ei ütle saate töötada ööd, kui te ei saa, näiteks), proovige esile teie võimet toimida, kui te on vaja.

Näita kohustust. Paljud osalise tööajaga töökohtade näha palju käive. Töötajad kipuvad kiiresti lahkuda, sest need on õpilased naasevad klassi, või kuna nad leida täiskohaga töö. Püüa rõhutada oma töö materjalid ja intervjuu, et olete pühendunud positsiooni. Tööandjad hindavad kandidaat põnevil tööd ja ei kavatse lahkuda kohe.

Näita, ei ütle. Oma CV ja kaaskirja, vältida klišee fraasid nagu “ise starter” ja “töötab hästi koos teistega.” Selle asemel, et öelda tööandja, kes sa oled, näita neile. Näiteks, kui soovite näidata, et sa hästi koos teistega, anda näiteks oma kaaskirja eduka meeskonna projekti sa töötasid. Ka siis, kui võimalik, kasutage numbreid näidata oma edu. Kui soovite näidata oma varasemaid kogemusi käitlemise eest, siis võiks öelda oma CV, et sa “Haldaja vanem klassi eelarve üle $ 10.000.” Selline teave muljet rentides manager, ja näidata, kes sa oled töötajana.

Ravida protsessi nagu täiskohaga töö otsingut. Pea meeles, et taotlemise osalise tööajaga töö on väga palju sama taotlemise täiskohaga töö. Sa ikka üldiselt vaja esitada CV ja kaaskirja (kuigi mõned kohad ainult küsida ankeeti ja võibolla CV, eriti kui te rakendate isiklikult).

Samuti tahame võtta intervjuu tõsiselt. Kindlasti teadus ettevõtte ja valmistada vastused ühise intervjuu küsimustele ette (nagu ka vastuseid nendele ühise osalise tööajaga tööintervjuu küsimustele). Kleit asjakohase küsitluse riietus samuti – äri professionaal on tüüpiline, kuigi võite kanda äri vabaaja mitteformaalsemasse töökeskkonda. Kaste asjakohaselt, tööandja saab aru, et te võtate protsessi tõsiselt. See näitab tema kui palju te soovite tööd.

Mõtle ajutist tööd. Kui sul on probleeme leidmisel osalise tööajaga töö, kaaluda ajutist tööd. Võite otsida tööd saite või töötavad temp selts leida lühiajalisi positsioone. Mõned neist töökohtadest võib kesta päevi, nädalaid või isegi kuud, ja saab mõnikord omakorda temp asendist püsivaks. Mõned neist on täistööajaga, kuid teised on osalise tööajaga.

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *