Ieteikumi un padomi Meklējot nepilnu darba laiku,

Posted on

Ieteikumi un padomi Meklējot nepilnu darba laiku,


28 miljoni amerikāņu patlaban strādā nepilnu darba laiku ietver tīņi, koledžu studentiem, mammām, pensionāri, un daudzi citi. Kaut arī nepilna laika darba vietas, nav bieži nāk ar priekšrocībām, ko sniedz pilna laika darbu, tie piedāvā elastīgus grafikus. Daļa laika darbu, var būt lielisks veids, kā strādāt, bet joprojām ir laiks, lai palielinātu ģimeni, iet uz skolu, baudīt pensijas gadiem, vai pat strādāt otru darbu.

Interesē atrast nepilna laika darbu? Ievērojiet šos padomus, lai nolaišanās nepilna laika darbu, kas ir piemērots tieši Jums.

Industries, kas piedāvā strādāt nepilnu darba laiku

Diezgan daudz ik nozares nolīgst nepilna laika darbiniekus kādā statusā. Jūs varat arī atrast nepilna laika darbu, sākot no ierakstu līmenī, lai vadošos amatos.

Tomēr dažas nozares, kas ir labi zināms, kas piedāvā nepilna laika darbs ietver mazumtirdzniecību, piegāde, veselības aprūpi, izglītību, klientu apkalpošanu, un viesmīlību. Paturiet prātā, ka algas par nepilna laika darbu, atšķiras pēc nozares un pēc darba. Pārbaudiet šīs labi apmaksātu nepilna laika darba vietas, lai iegūtu sajūtu daži no ienesīgākajiem pozīcijām.

Best Sites atrast nepilna darba laika darbu

Kopumā vislabāk nepilna laika darbs mājas lapa:  Forbes.com iesaka FlexJobs.com kā labāko un visvairāk noderīga darba klāja nepilna laika darbu, norādot, ka $ 14,95 maksa mēnesī ir vērts. Vietne pārbauda, lai pārliecinātos, ka visi saraksti ir likumīga, kā arī tie saraksts lielu skaitu profesionālu darbu. FlexJobs lepojas ar vairāk nekā 50 kategorijas ar dažādām grafiks iespējas, sākot no nepilna laika teledarbu uz pilnu laiku, bet elastīga. Vietnē ir arī vairāki darbu no mājām darba vietu sarakstu.

Labākais darbs tīmekļa vietni, strādājot no mājām iespējas: Ratracerebellion.com ekrānos savus sarakstus un organizē tos bezmaksas dienas biļetenu. Meklējot kvalitatīvu darbu no mājām iespējas tiešsaistē var būt grūti, taču šajā vietā notiek minējumus no tā, vai post ir likumīga.

Darbs aptver virkni nozaru un tipiem, ieskaitot klientu apkalpošanu, tehnisko, administratīvo un rakstiski. Kaut arī liela daļa darbu maksā zem 20 $ stundā, dažas augstākas maksas iespējas pastāv.

Labākais darbs mājas piedzīvojumu darba meklētājiem: Coolworks.com aicina gan jauniešiem un senioriem ar to sezonas un nepilna laika darba vietu atdzist vietās, un vietne piedāvā darba piedāvājumu lapu ar nosaukumu “Vecāki un Drosmīgāki” par pensionāri .

No šefpavāra darbu Bryce Canyon uz jūras ekskursijas Aļaskā, šie nepilnas slodzes un īstermiņa darba vietas var tevi visā valstī. Kategorijas ietver administratīvo, saglabāšanu, vides, lauksaimniecību, pārtikas un dzērienu, ceļojumu pamatnoteikumus, un vairāk.

Padomi Meklējot nepilnu darba laiku,

Papildus pārbaudot top tiešsaistes darba meklēšanas vietnēs, roku sevi ar zināšanām. Šeit ir daži padomi, lai palīdzētu jums ace darba meklēšanu un izkrauj nepilna laika darbu, ko vēlaties:

Padomājiet par savu grafiku. Pirms pat sāk meklēt darbu, padomājiet par savu grafiku. Kāda veida darba grafika jūs vēlaties? Daži nepilna laika darbs ir maiņu darbs, kas nozīmē, ka jums ir jāspēj strādāt dažādas stundas. Tas varētu būt ideāls jums, ja jums ir elastīgs grafiks. Tomēr, ja jūs varat strādāt tikai konkrētas stundas dienā (vai dažas dienas nedēļā), paturiet to prātā, kad darba meklēšanā. Lielākā daļa darba vietu sarakstu dos jums sajūtu veida grafiku jūs būtu, lai tikai uz lietām, kas atbilst jūsu dzīvesveidu.

Express pieejamību. Kad jūs pieteikties uz darbu, pārliecinieties, lai paustu savu elastību jūsu darba materiāliem, un jūsu interviju laikā. Jūs vēlaties, lai pierādītu, ka jūs esat ar mieru strādāt kāds laiks ir nepieciešams, it īpaši, ja jūs strādājat ar maiņu darbu. Kamēr jūs nevēlaties gulēt (nesaku jūs varat strādāt naktīs, ja jūs nevarat, piemēram), mēģiniet, lai izceltu savu spēju strādāt, kad jums ir nepieciešams.

Rādīt saistības. Daudzi nepilna laika darba vietas redzēt daudz apgrozījuma. Darbinieki mēdz atstāt ātri, vai nu tāpēc, ka tie ir studenti atgriežas klasē, vai arī tāpēc, ka viņi atrast pilna laika darbu. Mēģiniet uzsvērt jūsu darba materiāliem un intervijā, ka jūs esat apņēmies pozīciju. Darba devēji novērtēs kandidātu, kas ir satraukti par darbu un neplāno pamest uzreiz.

Show, nav pateikt. Jūsu CV un motivācijas vēstuli, izvairīties klišejisks frāzes, piemēram, “self-starteri” un “strādā arī ar citiem.” Nevis stāsta darba devējam, kas jūs esat, parādīt viņiem. Piemēram, ja jūs vēlaties, lai parādītu, ka jums strādāt arī ar citiem, sniegt piemēru savā pavadvēstuli par veiksmīgas komandas projekta ietvaros jūs strādāja. Arī tad, ja iespējams, izmanto skaitļus, lai parādītu jūsu panākumus. Ja jūs vēlaties, lai parādītu jūsu iepriekšējā pieredze apstrādi naudu, jūs varētu teikt savu CV, ka jūs “Pārzina vecākais klases budžets vairāk nekā $ 10,000.” Šāda veida informācija pārsteigs iznomājot pārvaldnieks, un parādīt, kas jūs esat, kā darbinieks.

Palutiniet procesu, piemēram, pilna laika darba meklēšanu. Paturiet prātā, ka, piemērojot uz nepilnu darba laiku, ir ļoti daudz, tāpat kā pieteikties pilna laika darbu. Tu joprojām parasti jāiesniedz CV un motivācijas vēstuli (lai gan dažas vietas, tiks prasīta tikai darba pieteikumu un varbūt atsākt, it īpaši, ja jūs pieteikties personīgi).

Jūs arī vēlaties veikt interviju nopietni. Noteikti pētniecības uzņēmums un sagatavot atbildes uz biežāk intervijas jautājumiem jau iepriekš (kā arī atbildes uz šiem bieži nepilnas slodzes darba intervijas jautājumiem). Kleita piemērotā interviju tērpos, kā arī – biznesa profesionālis ir tipiska, lai gan jūs varat valkāt biznesa gadījuma, lai neformālākā darba vidē. Ar mērci pienācīgi, tad darba devējs novērtēs, ka jūs lietojat šo procesu nopietni. Tas parādīs viņam vai viņai, cik daudz jūs vēlaties darbu.

Apsveriet pagaidu darbu. Ja Jums ir problēmas atrast nepilna laika darbu, uzskata, ka pagaidu darbu. Jūs varat meklēt darba vietas, vai strādāt ar temp aģentūru, lai atrastu īstermiņa pozīcijas. Dažas no šīm darbavietām var ilgt dienas, nedēļas vai pat mēnešus, un jūs dažreiz var pārvērst temp pozīciju par pastāvīga. Daži no tiem ir pilna laika, bet citi ir nepilna laika.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *