Kuidas Set Goals oma modellikarjääri

Posted on

Kuidas Set Goals oma modellikarjääri

Te peaksite sisestama oma karjääri plaan. See aitab teil püsida keskendunud, teele, ning liikuma parim tee. Sest mudelid , seadistus konkreetsed eesmärgid aitavad teil ja teie agent saab selgemaks umbes töökohtade peate võtma.

Pidage meeles, teie agent peab hoidma oma eesmärke aus ja teha kindlaks, kas nad on teostatav oma modelleerimine karjääri. Kui teil on seatud eesmärke, et teie agent ei pea mõistlikuks, nad aitavad teil ümber hinnata neid luua realistlikum nimekirja. On turul kõigi mudelitega. Kuid mitte kõik mudelid saab teha igasuguseid modelleerimine. Siin on neli konkreetset eesmärki, mis aitavad teil kiirstardil oma modelleerimine karjääri ja hoiab sind õigel teel.

Määrata oma “Look”

Kuigi “Ma tahan olla mudel,” on koht alustamiseks, sa peaksid midagi täpsemat tüüpi modelleerimine ja töö soovite teha, ja täpsemalt, mida sa pead olema võimeline tegema. Ehk olete alati tahtnud olla tipp modell, kuid teie “välimus” on ärilist laadi. Kas teie teadusuuringud erinevate tööstusharude ja nuputada, milline sa oled kõige paremini ja lisada see oma eesmärkide püstitamine. See on eriti oluline eesmärk, et arutada oma agent kuna see mõjutab oluliselt töötüüpidest soovite tarvitada.

Kohad, kuhu sooviksid töötada

Kui soovite olla ujumisriided mudel , võibolla on teatud eksootilisi asukohti meeles rannas võrsed. Või kui sa tahad olla modell, võite olla unes kõndimine raja näitab ajal Paris Fashion Week. Arvestades neid eesmärke ja nende jälgimist aitab teil püsida keskendunud ja hoida teid motiveeritud tööd neid. Paljud inimesed soovitavad visualiseerimistehnikad eesmärkidele, ning kujutada end modelleerimine disainer supelrõivad ilus rand kõlab päris hea aeg!

Ohtralt Säri

Kuidas oma pilte näinud nii palju inimesi kui võimalik on oluline konkurentsi modelleerimine äri. Mida rohkem te näinud modelliagentuurid ja klientidele rohkem võimalusi teil saada allkirjastatud ja broneerida rohkem töökohti. Parim koht näha kiiresti õigustatud modelliagentuurid on ModelScouts.com.

Logi suure agentuuri

Et saavutada oma modelleerimine eesmärke vajate abi teadlike ja kogenud agent sinu kõrval. Teie agent aitab teil töökohti, hallata tellimustele, läbirääkimisi oma palga, teile hindamatu nõu ja modelleerimine ülevaate, nagu ka paljud muud olulised ülesanded. Kui jagate oma modelleerimine eesmärke oma agent, nad annavad sulle realistliku pildi sellest, mida teie modelleerimine tulevikus kaasa toob, ning mis eesmärke on vaja kohandada samuti parimaid viise nende saavutamiseks.

Nüüd, kui olete mõned eesmärke silmas pidades, on järgmiseks sammuks salvestada neid kergesti kättesaadavas kohas. Võibolla nimekirja oma külmik, rippuvad oma vannituba peegel, või trükitud arvuti – kõikjal, kus saate kiiresti saada neid uuesti lugeda. Constant meeldetuletusi oma eesmärke julgustab teil teha otsuseid, mis hoiab teid liikudes neid ja lõpuks nende saavutamiseks.

Miks Eesmärgid oluline ja kuidas neid saavutada

Meelde ise, miks te seate neid eesmärke esiteks on veel üks oluline taktika eesmärkide saavutamiseks. Koos oma eesmärkide nimekirja, kirjutada nimekirja miks need on oma eesmärgid ja mida nende saavutamiseks tähendaks teile. Võib-olla modellikarjääri abil vabaduse teile – reisimisvabadusele ja alati tööd erinevates kohtades ja hallata oma aega teisiti kui 9-5 tööd.

Või näiteks, modelleerimine võib lihtsalt olla hobi teile, ja sel juhul, teie eesmärk on lõbutseda ja nautida. Kui pakutakse teile modelleerimise tööd sa tõesti ei taha võtta , tuleta endale meelde teie eesmärk on nautida ise, mis aitavad teil teha otsus selle kinni keeraks.

Teiselt poolt, kui teie eesmärk on teenida raha, tuleta endale käesoleva veenda teid see on teie endi huvides, et võtaksite töö. Kui teie modelleerimine agent on teadlik oma eesmärke, siis olla ka suunav jõud, mis aitab teil saavutada neid, mis on põhjus, miks see on nii oluline, et allkirjastada suur modelliagentuuri.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *