Tagasiastumise Kirjad isiklikel põhjustel

Posted on

 Tagasiastumise Kirjad isiklikel põhjustel

Kui olete jättes oma töö tõttu isiklikel põhjustel, see võib olla raske teada, mida öelda oma boss. Mõnel juhul, tahad selgitada oma lahkumise põhjustest. Teistes olukordades, võiksite hoida oma selgituse ebamäärane. Sa ei taha jagada üksikasjad, eriti kui nad ei ole seotud oma töö.

Tähtis: Ükskõik, miks sa Lahkuv, on oluline, et te kirjutada ametliku tagasiastumise kirjas oma tööandja ja et te vastava teate, kui vähegi võimalik.

Teie eesmärk on praegu jätta oma tööd suure teadmiseks, nii et saate hoida oma boss kui võrguühendust.

Allpool leiate mõned nõuanded kirjutamiseks tagasiastumise kirjas kui lahkuda isiklikel põhjustel, samuti kaks tagasiastumise kirjas proove. Kasutage neid malle, mis aitavad teil kirjutada oma tagasiastumise kirjas.

Näpunäiteid kirjutamine tagasiastumise kirjas isiklikel põhjustel

Allpool on mõned nõuanded, mida meeles pidada samal ajal kirjutamise tagasiastumise kirjas isiklikel põhjustel:

  • Räägi oma Boss Esiteks: Kui võimalik, ütle oma ülemusele oma plaani tagasi astuda isiklikult, enne, kui oma ettevõtte ametliku kirja. Nii saate vältida blindsiding oma juht. Samuti võite saata selle kirja inimressursse.
  • Kaasa kuupäev Sinu viimane päev: Oma kirjas märkida konkreetne kuupäev te kavatsete lahkuda tööd. Püüa saada vähemalt kaks nädalat ette. Kui asjaolud on sellised, et sa ei saa anda, et palju tähelepanu, anda nii palju ajavaruga kui võimalik.
  • Hoidke Põhjused Lühidalt: Sa ei pea minema üksikasjalikult oma lahkumise põhjuseks. Saad öelda: “Ma olen Lahkuv isiklikel põhjustel,” või “Ma olen Lahkuv sest pere probleem, mis nõuab, et kõik mu aega.” Kui sa tahad minna täpsemalt (näiteks öelda te lahkute, et olla viibimist-at-home vanem, või kuna pere haigus), siis saab seletada. Ärge sattuda umbrohi pakub liiga palju spetsiifikat või liiga palju informatsiooni. Sa tahad, et hoida kirjas lühike ja punkt.
  • Jääge Positiivne: Võib-olla peate küsima oma tööandja soovituse tulevikus. Sul võib isegi kandideerida samal firma kunagi. Seetõttu jääda positiivseks, kui rääkida oma kogemusi ettevõtte. Olema selge, et te Lahkuv isiklikel põhjustel, mitte sellepärast, et rahulolematus töö või organisatsioon.
  • Paku oma abi: Kui võimalik, pakkuda oma abi üleminekuperioodil. Sa võid pakkuda koolitada uue töötaja või aidata muul viisil. Kui te võite olla paindlik oma puhkuse kuupäeva, sisaldavad pakkumise kauem, kui see on kasulik oma juht.
  • Küsi Küsimused: Kui teil on küsimusi kasu või puhkuse ajal väljamakseid, võite paluda neil oma kirjas.
  • Jälgi Business kiri Formaat: Järgige kindlasti õige äri kirja formaat Teie kirjas. Päis koos tööandja nimi ja aadress, kuupäev, ja teie nimi ja aadress.
  • Edit ja korjausvedoksia: Sa peaksid ka hoolikalt korrektuuri kirja enne saatmist. Jällegi peate küsida soovitust oma tööandja, et sa tahad kõigile oma tööd poleeritud.
  • Saatmine E-post: Kui saadate kirja e-posti teel, saatke endale testsõnum tagada, et sõnum jõuab läbi vormindatud. Kaasa oma kontaktandmeid oma allkirja asemel ülaosas kirja. Nimekiri oma nimi ja eesmärk oma kirjas (tagasiastumist) teemareal.

Ametist kiri Näide isiklikel põhjustel

See on tagasiastumise kirjas näiteks isiklikel põhjustel.

Jessica Iskandar
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
jessica.iskandar@email.com

1. august 2018

Bruce Lee
müügidirektor
Atlandi Co
123 Business Rd.
Business City, NY 54321

Lugupeetud hr Lee:

Kirjutan teile teatada, et ma jätan Atlandi Co ühes kuus. Kuigi ma olen nii nautisin teiega ja töötavad firmas, isiklikel põhjustel vajalikuks, et ma vabastama minu seisukoht ja keskenduda parandada oma olukorda kodus.

Minu viimane päev on 1. juulit. Vaatamata jätta, ma väga hindan võimalusi andsite mulle ajal minu ajal Online Müügijuht. Ma olen väga tänulik teie kõigi abi teel.

Ma teen mida iganes vaja, et tagada sujuv üleminek pärast I liikuda. Mul on mitu meeskonna liikmed meeles, kes ma usun oleks sobilikke kandidaate edendamise minu seisukoht, või ma oleks õnnelik, et aidata leidmise protsessi välise asendamine. Palun ärge kartke olla kursis, mida ma teha saan aidata.

Taas tänan sind nii palju võimalus olla osa Atlandi Co Ma loodan, et me saame sidet äri kolleegide ja ootan tööpäeva teiega tulevikus uuesti peaks võimaluse esitada ise. Suur tänu teie mõistmist.

Lugupidamisega

Jessica Iskandar (allkiri paberil kirjas)

Jessica Iskandar (trükitud nimi)

Ametist kiri Proovi isiklikke probleeme

Teie nimi
Teie Aadress
Teie City, State Postiindeks
oma telefoninumbri
Sinu e-post

Kohting tüdruku või poisiga

Nimi
Pealkiri
Organisatsioon
Aadress
City, State Postiindeks

Lugupeetud Mr./Ms. Perekonnanimi:

Mul on kahju teile teatada, et ma jätan Bolt Inc. kahe nädala pärast. Ettenägematutel isiklikke probleeme, ma ei ole enam võimeline täitma kohustusi minu roll ja ma tunnen see on parim äriühingu huvides, et ma vabastama asendis.

Ma loodan, et minu lahkumist ei põhjusta teile või Bolt Inc. ebamugavuste pärast. Palun ärge kartke olla kursis kui te arvate, on kuidagi saan aidata leida asendamine või kas on midagi mida ma teha saan, et üleminek sujuvam.

Tänan sind nii palju mõistmist. Vaatamata isikliku mured ma tegelen ma nautisin teiega, ja ma hindan oma aega firma. Ma loodan, et me saaks sidet ja ma ootan huviga, kuidas Bolt Inc. kasvab tulevikus.

Parim,

Teie allkiri  (paberkandjal kirja)

Teie sisestatud nimi

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *