Honeywell innovatiivse stipendiumiprogramm – Kuidas ja millal kasutada

Posted on

Honeywell innovatiivse stipendiumiprogramm - Kuidas ja millal kasutada


Nimi Honeywell kohe toob meelde seina termostaat, mis reguleerib õhu temperatuuri ja hoiab oma kodu soe või jahe. Lisaks Honeywell programmilisi termostaadid, firma pakub täiendavaid tooteid, mis muudavad meie kodudes ja kontorites mugavam ja ohutu meie perede ja töötajatele.

umbes Honeywell

Honeywell Thermostatic segistid pakkuda anti-põletushaavad kaitse tagada, et meie vesi jääb vajalikul temperatuuril. Honeywelli kogu maja ventilatsiooni ja Cleaner muudab meie õhu tervislikumaks ja ohutumaks hingata, samas Honeywelli Security Products ja tuletõrjesignalisatsiooni hoida meie kodudes ja kontorites ohutu.

Ajalugu näitab, et Honeywell võib taandada 1885. Ettevõte annab praegu tööd rohkem kui 132,000 inimest, sealhulgas umbes 21.000 teadlased ja insenerid, 100 riigis üle maailma.

Honeywell uhke ja selle toodete keskkonnasäästlikkust. Energia säästmine ja pakkuda tooteid, mis kaitsevad õhu kvaliteet on suur osa nende pidev uurimis- ja arendustegevuses. Honeywell ka uhke on ettevõtte ja kogukonna liider aidates teisi vastama väljakutsetele kliimamuutuste ja on liider leida rohkem võimalusi vähendada fossiilkütuste tarbimist.

Innovaatorid stipendium internatuuri

Honeywell International otsib uusi talente tugevate tehnika ja tehnoloogia taustaga inimesed, kes pühenduvad koosolekuruumid ettevõtte missiooni. Honeywell pakub innovaatorid stipendiumiprogramm 18 eesmärgi ülikoolide Hiinas, Tšehhi Vabariik, India, Mehhiko ja Ameerika Ühendriikide osana oma annet-omandamise strateegia. Ettevõte pakub võimalusi erinevates kohtades üle maailma.

Honeywell pakub makstud internatuuri ja stipendiumi raha, et õpilased saavad kasutada kohaldada poole oma viimase kooliaasta. Summa iga stipendiumi sõltub riigist, kus üliõpilane töötab. Ettevõte püüab õpilast, kes tegelevad kraadi Aerospace Engineering, keemiatehnoloogia, arvuti insener, elektroonika ja side, elektrotehnika, aparatuuri ja masinaehitus.

Sa peaksid olema võimeline näitama tugevat õpitulemusi. Täpsed kriteeriumid varieeruvad riigiti. Sa peaksid olema tugev suuline ja kirjalik suhtlemisoskus. Programm on avatud bakalaureuse, magistri-või valige Ph.D. õpilased, kes on jõudmas viimasesse õppeaastal ühe sihtmärgi ülikoolid.

Samuti peate suutma tagada õiguslik luba täita tööjõu järgmistes riikides kui valite sinna tööle: Hiina, Tšehhi Vabariik, India, Mehhiko ja USA

Kuidas kandideerida

Iga taotleja peab täitma elektroonilise taotluse, mis sisaldab tema profiili ja koopia tema CV. Sa peaksid ka oma ülikoolis ärakirja, ja te peate esitama kaks esseed 500 sõna või vähem kirjutatud inglise keeles. Esseed vastata küsimustele ajal taotlemise protsess.

Ainult õpilast ainult eesmärgi ülikoolid on õigus taotleda, ja nad peavad seda tegema novembri lõpus Hiina, Tšehhi Vabariik, Mehhiko ja USA tähtaeg India on aprilli lõpuni.

Karjäär Honeywell

Erinevad karjääris on saadaval neile huvitatud otsib tööd Honeywell. Huvitatud taotlejad saavad kontrollida Honeywell veebilehte põhjalikult tööotsimisel praegu saadaval positsioone.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *