Kā iesniegt savas fotogrāfijas uz modeļu aģentūrām

Posted on

Kā iesniegt savas fotogrāfijas uz modeļu aģentūrām

Būtībā ir četri veidi, kā nosūtīt fotoattēlus uz vietējo un starptautisko modeļu aģentūru. Jūs varat sūtīt tos pats pa e-pastu vai pastu, ir jūsu esošo aģentūra nosūta tos, ir tiešsaistes modeļa izpētes kompānija nosūtīt tos jums, vai izmēģināt savu veiksmi ar sociālajiem medijiem.

Ņemot pieredzējis aģents vai profesionālo modeli Skauti kompānija do darbu jums vienmēr ir labākā pieeja. Tomēr, ja jūs vēlaties to darīt pats, tas ir svarīgi, lai to izdarītu pareizi. Daudzi jaunie modeļi neapzinās, ka tas ir ne tikai fotogrāfijas, kas aģentūras meklē. Tas ir arī veids, kā prezentēt savas fotogrāfijas uz tiem, ka jautājumus.

Ja jūs sūtīt savus fotoattēlus apliets veidā, tad tas padara aģenti brīnīties, ja jums trūkst nepieciešamo uzmanību detaļām prasmēm modelis vajadzībām. Ja jums ir gadījuma savā sarakstē, nevis profesionāli, aģenti var uzskatīt, jums ir paaugstināts vērtības apziņa. Ir arī daži citi jēdzieni, kas jāpatur prātā, iesniedzot savas fotogrāfijas uz modeļu aģentūru.

Pārbaudiet Kā aģentūrai Pieņem Iesniegumi

Pirms sūtīt savas fotogrāfijas uz vairākām aģentūrām, pārbaudi, lai redzētu, kā viņi vēlas, fotogrāfijas iesnieguši. Daži var pieņemt tikai fotogrāfijas pa e-pastu un citus tikai pa pastu.

Izpildiet instrukcijas, lai vēstuli parādīt savu uzmanības. Ja jūs sūtīt savas fotogrāfijas pa e-pastu, un viņi pieņem tikai sūtītus fotogrāfijas rādāt aģentus, kas nezina, kā sekot virzienos.

Pārbaudiet, ka aģentūra pieņem jūsu veids

Noteikti tikai sūtīt savas fotogrāfijas uz aģentūrām, kas pieņem tādu modeli veidu jūs esat. Ja tie ir tikai atveres plus izmēra modeļiem, un jūs neesat plus-size, jums ir tikai izšķērdēt aģentūras un savu laiku. Jūs arī riskē saslimt reputācija, kas ir unattentive.

Pieturēties pie faktiem

Kā vilinoši, jo tas var būt, lai pastāstītu aģentus, cik ilgi esat sapņojis kļūt par modeli, viņiem nepieciešama tikai noteikta informācija:

  • Tavs vārds
  • vecums
  • augstums
  • Mērījumi (krūtis, viduklis un gurni sievietēm, un viduklis un jaka izmērs vīriešiem)
  • Pašreizējā atrašanās vieta
  • Kontaktinformācija (tālruņa numurus, e-pasta adrese)
  • Pilsonība (kur jūsu pase ir izdota)
  • Aģentūras šobrīd pārstāv jums, ja tādi ir

Nosūtot savas fotogrāfijas pa e-pastu, pārliecinieties, lai iekļautu visu šo informāciju savā e-pastā. Ja Jums ir pasta jūsu fotogrāfijas, ir svarīgi, lai šo informāciju par aizmugurē katru fotogrāfiju.

Tādā veidā, ja jūsu fotoattēli tiek atdalīti viens no otra, vai jūsu pavadvēstuli, tad aģenti zināt, kas jūs esat un kā ar jums sazināties.

Pārbaudiet izmērs jūsu fotogrāfijas

Ja sūtāt savas fotogrāfijas pa e-pastu, pārliecinieties, ka tie nav pārāk liels. 1MB par fotoattēlā jābūt maksimāli 500 KB ir labāks. Ja jūsu fotogrāfijas ir pārāk liels, viņi var veikt pārāk ilgi, lai lejupielādēt un e-pasta var beigties dzēšanu pirms jūsu fotoattēli tiek pārskatīti.

Nesūtiet savus fotoattēlus zip fails, un neietver jūsu personas mājas lapā. Pārstāvji, iespējams, nevar atvērt failu vai noklikšķiniet uz saites dēļ drošības jautājumiem ar saiti un saspiežot failus.

Adrese katra aģentūra Individuāli

Veikt laiks, lai risinātu katru iestādi atsevišķi jūsu e-pastu vai pavadvēstuli. Piemēram, sākt savu vēstuli vai e-pastu ar “Dear ABC modeļiem.”

Nekad izsūtīt vispārējs masveida e-pastu ar e-pasta adresēm daudziem uzskaitītajiem “CC” sadaļā e-pasta aģentūrām. Nevienam nepatīk domāt tie nav jūsu pirmā izvēle.

Domājiet par jūsu fotogrāfijas un informāciju, kā jūsu CV. Jums ir nepieciešams, lai pielāgotu to katra uzņēmuma jūs piesakāties uz. Foto iesniegumi nav atšķirīgs, ka jums vajadzētu veikt laika, lai ieskaidrot aģentus.

Pievērsiet uzmanību Detail

Pārstāvji, piemēram, inteliģentas modeļiem. Noteikti pierādījums jūsu sarakste. Bad gramatikas un pareizrakstības ieteiks viņiem, ka jums var nebūt pareizā izvēle.

Modeļi var kļūt publiskas personas, runāšanas un mijiedarbojas ar cilvēkiem. Ja jūs neesat spējīgi formulēt savas domas skaidri, aģenti var nevēlēties, lai sazinātos ar jums.

Ja sūtāt savas fotogrāfijas pa pastu, pārliecinieties, ka jūsu aploksne ir veikls un salasāms. Nelieciet savus fotoattēlus saistvielas, fotoalbumu, vai mapi. Sirds uzlīmes, fancy krāsas papīra, vai gudrs ziņas uz aploksnēm vai jūsu paketi iekšpusē ļaus aģenti zināt, ka jums, iespējams, nav pietiekami nobriedusi, lai rīkotos modelēšanas darbu.

Atjauniniet savu balss pastu un Check Spam mapes

Pēc tam, kad esat veicis laiku, lai iesniegtu savas fotogrāfijas un jūs esat samaksājis uzmanību katram detail, nav sajaukt to uz augšu, ņemot neprofesionāla balss pasta ziņojumu, vai nav e-pastu.

Jūsu balss ziņa ir īss, un punkts. Jums vajadzētu norādīt savu vārdu, un teikt, ka tu atgriezīsies zvanu, cik drīz vien iespējams. Runājiet lēni un formulēt savus vārdus, kad ierakstu.

Pārbaudiet savu pastkasti, lai pārliecinātos, ka tas nav pilns. Tāpat pārbaudiet savu e-pasta surogātpastu un junk mapes regulāri e-pastiem, kas, iespējams, ir automātiski tiek tur maršrutētas.

Esi Professional katrā posmā

Atcerieties, ka modelēšana aģentūras meklē pilnīgu paketi. Tas aizņem vairāk nekā tikai labi izskatās, lai būtu veiksmīgs modelis. Modeļi ir jābūt profesionāli katrā viņu uzvedības aspektu. Ja aģentūra apspriest starp jums un citu modeli, jo profesionālās darbības un parādās modelis būs lielāka iespēja tikt darbā.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *