Kā kļūt par ārstu – Izglītība un licencēšanas prasībām,

Posted on

Kā kļūt par ārstu - Izglītība un licencēšanas prasībām,

Ārsti , ko sauc arī ārsti, diagnosticēt un ārstēt cilvēku saslimšanas un traumas. Pamatojoties uz atšķirībām viņu apmācības un filozofijas, viņi ir vai nu apzīmējums MD (ārsts) vai DO (doktors osteopātu Medicīnas), pēc viņu vārdiem, piemēram, Jane Brown, MD vai Jim Smith, DO.

Kaut gan MDS un Dos izmanto tradicionālās metodes, lai ārstētu savus pacientus-piemēram, narkotiku un ķirurģijas-doktori osteopātijas medicīnā (osteopāti) uzsvērt holistisko medicīnu, profilaktisku aprūpi, un organisma muskuļu un skeleta sistēmu. Ārsti var arī tikt saukta allopaths. Jūs uzzināsiet to, kas jums jādara, lai kļūtu par ārstu, tostarp izglītības un licencēšanas prasībām , atkarībā no mācību izvēlaties veidu.

Pirmkārt, uzzināt, ja jums ir īpašības, kas palīdzēs jums gūt panākumus šajā karjerā . Tāpēc, ka jūsu mācību galvenokārt sastāv no zinātnes kursi, jums ir nepieciešams spēcīgs  zināšanu  par šo tēmu. Papildus tam, īpašām  prasmēm  , kas ir personiskās īpašības, kas ļauj jums darīt savu darbu labi, ir nepieciešami. Jūs, protams, ir jābūt līdzjūtības un jutīga pret citu cilvēku jūtām. Spēcīgas  kritiskās domāšanas  un problēmu risināšanas prasmes , kā arī lieliska  klausīšanās  un  runāšanas prasmes , kas ļaus jums sazināties ar pacientiem un kolēģiem. Jums vajadzētu būt labi organizēta un detalizēti orientēta.

Nepieciešamā izglītība

Ja vēlaties kļūt par ārstu, saņemt gatava apņemties tērēt vismaz 11 gadus savu ziņu, vidusskolas izglītību. Pēc tam, kad dodas uz koledžu četrus gadus, lai iegūtu bakalaura grādu, jums būs jāapmeklē medicīnas skolu vairāk četrus gadus. Jums būs nopelnīt nu DO vai MD grādu. Kas sekos trīs līdz astoņiem gadiem maģistrantūras medicīniskās izglītības (GME) veidā stažēšanās vai rezidenču programmā.

Jums ir jāapmeklē medicīnas skolu, kas ir akreditēta ar sadarbības komitejas medicīnas izglītību (LCME) vai  Amerikas osteopātu asociācijas komisijas osteopātu College akreditācijas  (COCA). Abas organizācijas tīmekļa vietnes sarakstā akreditētās studiju programmas.

Ko jūs varat sagaidīt mācīties med skolā? Jūsu mācību kursi, iespējams, ir šādas, bet var atšķirties atkarībā no tā, vai jūs apmeklēt alopātiskām vai osteopātisku programma:

 • Biomedicīnas Celtniecības bloki
 • Integrētā Patofizioloģija
 • Cilvēka Gross un Attīstības anatomija
 • fizioloģija
 • Medicīniskās ģenētikas
 • farmakoloģija
 • Histoloģija un embrioloģijas
 • Cilvēka uzturs
 • Immunology
 • infekcijas slimības
 • Oftalmoloģija
 • Vadītāji, Medicīnas
 • Vadītāji no Surgery

Papildus jūsu kursa, jūs saņemsiet arī plašu klīnisko apmācību, izmantojot klīnisko rotāciju. Gaidīt uz darbu dažādos klīniskos specialitāšu ieskaitot Pediatrijas dzemdniecībā un ginekoloģijā, ģimenes medicīna, ķirurģija, neatliekamās medicīnas un internajā medicīnā, iegūt praktiskas mācības ar pacientiem.

Getting Into Medicīnas skola

Uzņemšana medicīnas skolā, ir ļoti konkurētspējīga. Saskaņā ar amerikāņu asociācija koledžu osteopātu medicīnas  (AACOM) pieteikuma iesniedzēju, ar vislabāko iespēju gūt vērā skolu osteopātijas medicīnā “, ir labi noapaļota, ir plaša pieredze … un ir pierādīts akadēmisko izcilību.” Turklāt viņš vai viņa “vēlas iesaistīties viņa kopienu un pavadīt laiku kļūst zina savus pacientus, ir žēlsirdīgs, un ir cietā komunikācijas prasmes un dziedināšanas touch” (American Association Koledžu osteopātu Medicine.  Īpašības Veiksmīga Osteopātu medicīnas students ) .

Rakstā arī norādīts, ka daudzi pretendenti uz osteopātijas medicīnas programmās ir netradicionālo studentiem, kuri ir vecāki (25% no uzņemto studentu ir 26 gadi vai vairāk). Tie nāk no dažādiem karjeras vidēm.

Alopātiskās (MD) programmas ir arī ļoti konkurētspējīga un selektīvs. Tāpat DO programmu, viņi meklē studentiem, kuri veikuši labi akadēmiski. Viņi dod priekšroku pieteikumu ar izcilām komunikācijas prasmēm un kuri pierādījuši, līdera īpašības.

Pretendentiem parasti ir jāizpilda priekšnoteikums koledžas mācību kursi zinātnēs, ieskaitot bioloģiju un vispārējās un organiskās ķīmijas, matemātikas, angļu un statistiku. Kaut gan īpašas prasības dažādās skolu, American Medical Association (AMA), ir noteikts, ka pakāpe punkts vidēji 3,5 un 4 uz 4 punktu skalā ir nepieciešams uzņemšanai (American Medical Association. Sagatavošanās Medical School). Turklāt viens ir jāveic arī uz Medicīnas koledžas uzņemšanas tests (MCAT).

Kas Jums jādara Kad visi medicīnisko izglītību

Pēc jūsu medicīnisko izglītību, jums būs jākļūst licencēts praktizēt medicīnu valstī, kurā jūs vēlaties, lai darbu. Visas 50 valstis ASV, kā arī Kolumbijas apgabals, ir valsts medicīnas licencēšanas dēļi, kas ir atbildīga par licencēšanas ārstus.

Kaut arī katra kuģa ir savas prasības, visi no tiem ir nepieciešama pabeiguši akreditēta medicīnas skolā un absolvents medicīnisko izglītību. MDS jānokārto visas trīs daļas Amerikas Savienotās Valstis Medical Licensing pārbaude (USMLE), un Dos jānokārto visas trīs līmeņu Vispārējā osteopātu Medical Licensing pārbaude (COMLEX-ASV). Sazinieties valsts medicīnisko valde savā valstī, lai uzzinātu par savām prasībām. Valsts medicīnas padomju federācija  publicē arī valsts specifiskajām prasībām sākotnējā Medical licenzēšanas.

Papildus, lai iegūtu valsts licenci, daudzi ārsti izvēlas kļūt par kuģa sertificēta medicīnas specialitātē. Katrs no dalībvalstu dēļiem amerikāņu padome medicīnas specialitāšu  piešķir  sertifikāts  , kas jāatjauno ik pēc vairākiem gadiem. Sākotnējā sertifikācija prasa pabeigšanu medicīnas skolu un maģistrantūras medicīnisko izglītību, un nokārtojot rakstisku vai mutisku eksāmenu šajā specialitātē.

Kā iegūt savu pirmo darbu kā Doctor

Sagatavošanās kļūt par ārstu, aizņem daudz pūļu, nemaz nerunājot par naudu: četri gadi koledžā, četri gadi medicīnas skolā, un trīs līdz astoņu gadu pēcdiploma medicīnas izglītību. Galu galā, ka tur ir eksāmens nodot.

Getting licenci var būt ilgs process, licencēšana valde ir jāpārliecinās, ka esat izpildījis visas savas kvalifikācijas-un ļoti dārgu vienu ar maksu, sākot no dažiem līdz vairākiem simtiem dolāru. Līdz brīdim, kad jūs esat gatavi meklēt darbu, jums būs labi sagatavoti darbam. Šeit ir dažas no īpašībām, darba devēji vēlas darbavietu kandidātiem. Darba devēji uzskaitītas tās darba paziņojumiem dažādiem avotiem:

 • “Ievēro augstākajiem standartiem ārsta prakses, ētiku un profesionalitāti visu laiku.”
 • “Precīza un savlaicīga dokumentācija medicīnisko ierakstu.”
 • “Izrāda cieņu un jutīgums kultūras atšķirībām.”
 • “Spēja motivēt un darbu efektīvi ar citiem.”
 • “Problēma atrisina ar radošumu un izdomu.”
 • “Jābūt komandas spēlētājs un ir aizraušanās, ko jūs darāt.”

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *