Kā atteikties no darba personisku iemeslu dēļ

Posted on

Kad jums ir nepieciešams atkāpties no darba personisku iemeslu dēļ, tas var būt grūti zināt, kā pateikt savu darba devēju, un cik daudz informācijas, lai dalītos.

Pārsteidzoši, jums nav obligāti nepieciešams, lai sniegtu datus savam darba devējam. Piemēram, jūs varat vienkārši norādīt, ka jūs atstājat personisku iemeslu vai ģimenes iemeslu dēļ.

Citos gadījumos, jūs varat dot iemeslu. Piemēram, ja jūs atstāj, jo ģimenes slimības vai jūs gatavojaties būt vecākiem stay-at-home, jūs varētu dalīties ar to. Ja vēlaties sniegt savu darba devēju ar iemeslu jūsu atkāpšanās, ir daži iemesli, jūs varat dalīties atstāt uz pozitīvas nots.

Lai palīdzētu jums orientēties procesu, šeit ir daži padomi par to, kā atkāpties, kā pateikt jūsu boss, un to, kā palikt labās attiecībās ar uzņēmumu pēc aiziešanas.

Cik Informācija Share

Tas var būt grūti zināt, cik daudz, lai dalītos ar savu darba devēju par to, kāpēc jūs prom.

Padoms : Ja jums ir vispār neomulīgs par kopīgošanu iemeslus, vienkārši teikt, ka jūs atstājat personisku iemeslu dēļ.
Tas pierāda, jūsu boss, ka jūs neatstāj, jo jūs neesat apmierināts ar uzņēmumu.

Ja jūs domājat, ka varētu atkārtoti darbu pie uzņēmuma, kad jūsu personīgās problēmas ir atrisinātas, jūs varētu sniegt nedaudz vairāk detaļu. Piemēram, ja jūs aizejat, jo jūs gatavojaties būt stay-at-home vecākiem pāris gadu laikā, jūs varētu izskaidrot to savu priekšnieku.

Ja jūs tiešām atkāpjas, jo jūs esat apmierināts ar savu darbu, nav iedziļināties sīkāk par to. Jūs vēlaties, lai saglabātu labas attiecības ar sabiedrību (un jūsu vadītājs), lai jūs varētu tos izmantot kā atsauci. Tādā gadījumā jūs varat izmantot neskaidro valodu, ka jūs atstājot personisku iemeslu dēļ.

Sharing iemesls Atstājot – vai ne

Kad atkāpšanos personisku iemeslu dēļ, jūs vienmēr vēlaties runāt ar savu priekšnieku pirmo personīgi, ja tas ir iespējams. Jūs varat izlemt, vai vēlaties, lai sniegtu viņam vai viņai ar personīgo informāciju, kādēļ jūs atstājat sarunas laikā.

Pēc tam, kad runā ar savu priekšnieku, sekot līdzi atkāpšanās vēstuli uz savu priekšnieku, kā arī cilvēkresursu pārstāvis. Jūs varat izvēlēties, cik daudz, lai dalītos ar cilvēkresursiem par to, kāpēc tu atstāj, bet paskaidro, ka jūs atstājat personisku iemeslu dēļ, un ietver informāciju par to, kad jums būs prom. Ja iespējams, piedāvāt, lai palīdzētu pārejas posmā. Tikai atceraties, gan burtiem, lai saņemtu pārlieku izplūdis; jūs vēlaties, lai saglabātu vēstuli īss.

Ja neesat pārliecināts, kā uzrakstīt vēstuli, tas ir labi, lai izmantotu paraugu atlūgumu kā sākumpunktu par savu vēstuli vai e-pastu.

Atkāpšanās vēstule personisku iemeslu dēļ

Lūk, piemērs par atkāpšanos e-pasta personisku iemeslu dēļ. Arī pārskatīt vairāk izlases veidā, un, ar un bez iemeslu dēļ, atstājot savu darbu.

Subject Line: Atkāpšanās no amata – Linda Evangelista

Cienījamie Mark,

Es gribu jums ieteikt, ka man būs atkāpušies personisku iemeslu dēļ, efektīvas 27. septembris 2019.

Es ļoti novērtēju atbalstu un norādījumus jums sniegto mani laikā mana laika ar ABC uzņēmumu. Mans laiks kopā ar šo uzņēmumu ir bijusi vērtīga daļa no manas karjeras, un es esmu pateicīgs par iespējām sniegtajiem man manas īpašumtiesībām laikā šeit.

Ja tur ir kaut kas vispār es varu darīt, lai palīdzētu ar pāreju, lūdzu, ļaujiet man zināt. Es būšu pieejama pa tālruni un e-pastu, arī tad, ja es varētu būt noderīga.

Ar cieņu,

Linda
pasts
Tālrunis

Citi veidi, kā atteikties no darba

Kaut arī labākais veids, kā atkāpties, ir pastāstīt savam darba devējam personīgi, un pēc tam sekot līdzi oficiālu atkāpšanās vēstuli, reizēm personīgās problēmas nāk ātri un jūs esat spiesti atkāpties steigā.

Kad ir mīkstinoši apstākļi, iespējams, nāksies atkāpties pa tālruni vai sūtiet e-pasta ziņojumu. Tomēr tie nav profesionāli veidi, kā rīkoties ar atkāpšanos. Izmantojiet tikai šīs metodes ārkārtas situācijās.

Ideālā gadījumā jums vajadzētu sniegt jūsu darba devējam vismaz divas nedēļas pamanīs, kad jūs atkāpties. Tas ir pieņemts profesionāli un pieklājīgs uzvedība darba vietā. Tomēr dažos gadījumos, jums ir jāsniedz mazāk paziņojumu, bet tikai tad, ja tas ir avārijas. Jūs vienmēr vēlaties, lai dotu cilvēkiem tik daudz laika, cik vien iespējams, lai pielāgotos jūsu pārtraukšanu.

Palieciet Pozitīvi Kamēr Tu Moving On

Tas ir galvenais, ka jums būs pozitīvs, kad apspriežot uzņēmumu, un jūsu darbs. Tur nekas, lai iegūtu, esot negatīva, un viss zaudēt.

Down ceļu, darba devējs var būt kalpot kā atsauce, lai jūs vai jūs varat ieteikuma vēstule no viņa vai viņas. Tāpat jūs nevēlaties, ko tu saki par savu darba devēju, lai apdraudēt nākotnes darba iespējas, ja vārds izpaužas, ka tu esi negatīvs.

Pat ja jūs ienīst savu darbu, naidu uzņēmumu, vai jāmaksā ir briesmīgi, jums nevajadzētu minēt jebkuru, kas savā vēstulē vai jūsu saruna ar savu priekšnieku.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *