Kā uzrakstīt pavadvēstuli – Cover Letter Paraugi & Writing Tips

Posted on

Kā uzrakstīt pavadvēstuli - Cover Letter Paraugi & Writing Tips

Vai jums ir nepieciešams, lai rakstītu pavadvēstuli pieteikties darbu? Vairumā gadījumu, atbilde ir jā. Pavadrakstā var dot atšķirību starp iegūt darba interviju vai ar savu CV ignorēts, tāpēc tas padara labu sajūtu, lai veltīt nepieciešamo laiku un pūles, lai rakstot efektīvu attiekties burtiem.

Lūk visu informāciju, jums ir nepieciešams, lai rakstītu pavadvēstuli, kas saņems jūsu pieteikums pamanījis. Pārskatiet šos padomus par to, ko iekļaut ar pavadvēstuli, kā formatēt to, un piemēri dažādos profesionāli rakstīts attiekties burtiem.

Kas ir Cover vēstule?

Pirms sākat rakstīt pavadvēstuli, jums vajadzētu iepazīties ar dokumenta mērķi. Pavadvēstulē ir dokuments nosūtīts ar savu CV, lai sniegtu papildu informāciju par jūsu prasmes un pieredzi.

Vēstulē sniedz detalizētu informāciju par to, kāpēc Jūs esat kvalificēts darbam jūs piesakāties. Vai nav vienkārši atkārtot to, kas ir uz jūsu CV – drīzāk, iekļaut konkrētu informāciju par to, kāpēc tu esi spēcīgs sakritību darba devēja darba prasībām. Domājiet par savu pavadvēstuli kā pārdošanas piķis, kas būs pārdot savas pilnvaras un palīdzēs jums interviju. Tā, piemēram, jūs vēlaties, lai pārliecinātos, ka jūsu pavadvēstuli padara vislabāko iespaidu uz personu, kas ir to novērtējat.

Pavadvēstulē parasti pavada katru atsākt jūs izsūtīt. Darba devēji izmanto attiekties burtiem, kā veids, lai ekrānā pretendentus pieejamajām darbavietām un noteikt, kuri kandidāti viņi vēlētos intervēt. Ja darba devējs prasa pavadvēstuli, tas tiks uzskaitīti darba piedāvājumu. Pat tad, ja uzņēmumam nav lūgt vienu, jūs varētu vēlēties iekļaut vienu vienalga.

Tas liecina, ka jums ir izvirzīti daži papildu pūles jūsu pieteikumu.

Dažādi veidi pavadraksti

Ir trīs vispārīgu veidu attiekties burtiem. Izvēlieties veidu vēstules, kas atbilst jūsu iemesls rakstiski.

  • Pieteikuma vēstuli , kas reaģē uz zināmu darbu uzsākšanu ( skat pavadvēstuli paraugi )
  • Izpēte vēstule , kas jautā par iespējamām pozīcijām ( sk izmeklēšana vēstules paraugu )
  • Tīklu vēstule , kas pieprasa informāciju un palīdzību meklēt darbu ( skat tīklu burtu piemērus )

Kad jūs piesakāties darbā, kas ir publicēta ar uzņēmumu, kas ir darbā, jūs būs izmantojot “pieteikuma vēstule” stilā.

Ko Iekļaut pavadvēstuli

Pavadvēstulē jāpapildina, nevis jādublē, jūsu CV. Tās mērķis ir interpretēt datu orientētu, faktiem CV un pievienot personisku pieskārienu jūsu pieteikumu nodarbinātībai. Uzziniet vairāk par atšķirībām starp CV un motivācijas vēstuli, lai pārliecinātos, ka jūs sāktu rakstīt savu pavadvēstuli ar pareizo pieeju.

Pavadvēstulē bieži jūsu Agrākais rakstveida kontakts ar potenciālo darba devēju, veidojot kritisku pirmo iespaidu. Kaut kas varētu šķist neliela kļūda, piemēram, drukas kļūdas, var saņemt savu pieteikumu nekavējoties pieklauvējām no saraksta. No otras puses, pat ja jūsu pavadvēstuli ir bez kļūdām un perfekti uzrakstīts, ja tas ir vispārējs (un nav nekādas atsauces uz uzņēmumu, vai jebkuru specifiku darba aprakstā), ir arī iespējams, noraidīs ar darbā vadītājs.

Efektīvas attiekties burtiem izskaidrot iemeslus jūsu interesi konkrētajā organizācijā un identificēt savas visatbilstošākos prasmes vai pieredzi. Noteikt nozīmi rūpīgi izlasot darba aprakstu, izvērtējot nepieciešamajām prasmēm un saskaņojot tos savām prasmēm.

Domājiet par gadījumiem, kad jums piemērotas šīs prasmes, un kā jūs varētu būt efektīvs pieejamo stāvoklī.

Pārskatiet sarakstu, ko iekļaut pavadvēstuli par darbu, pirms jūs sāktu.

Ko mitēties Pavadrakstā

Ir dažas lietas, kas jums nav nepieciešams iekļaut attiekties burtiem jums rakstīt. Vēstule ir par savu kvalifikāciju par darbu, nevis par jums personīgi. Nav nepieciešams dalīties jebkādu personīgu informāciju par sevi vai savu ģimeni tajā. Ja jums nav visi kvalifikācijas darba devējs meklē, nav par ko. Tā vietā, koncentrējieties uz akreditācijas jums ir, kas spēlē. Nelietojiet nerunājot algu, ja vien uzņēmums lūdz jūsu algu prasībām. Ja jums ir jautājumi par darbu, algu, grafiku, vai labumu, tas nav lietderīgi pieminēt tos vēstulē.

Viena lieta, ka ir ļoti svarīgi ir nevis rakstīt pārāk daudz. Saglabājiet jūsu vēstule vērsta, kodolīgai, un daži punkti garumā. Ir svarīgi, lai sniegtu tikai pietiekami daudz informācijas, lai vilinātu iznomājot pārvaldnieks, lai sazinātos ar jums par interviju.

Ja jūs rakstīt pārāk daudz, tas, iespējams, nebūs jālasa.

Pielāgot jūsu Motivācijas vēstule

Tas ir ļoti svarīgi, ka jūsu pavadvēstuli tiks pielāgota katrai pozīciju jūs piesakāties uz. Tas nozīmē, ka vairāk nekā tikai mainot nosaukumu uzņēmuma pamattekstā vēstules.

Katrs pavadvēstuli rakstīt vajadzētu pielāgot, lai iekļautu:

  • Kuru darbu jūs piesakāties (ietver darba nosaukumu savā sākuma punktā)
  • Kā jūs uzzinājāt par darbu (un nodošanu, ja jums tāds ir)
  • Kāpēc jums ir kvalificēts darbam (norādiet)
  • Kas jums ir piedāvāt darba devējam, un kāpēc jūs vēlaties strādāt šajā konkrētajā uzņēmumā (atbilst jūsu prasmes, lai darba aprakstu un lasīt līdzi organizācijas misiju, vērtībām un mērķiem pieminēt savā vēstulē)
  • Paldies, tiek uzskatīts par darbu

Motivācijas vēstule rakstīšana vadlīnijas

Lūk izklāsts posteņiem, kas jāiekļauj katrā pavadvēstuli. Pirms jūs sāktu, tas var būt noderīgi, lai pārskatītu dažus pavadvēstuli paraugi, tikai tāpēc jums ir vizuāli kā viss der lapā.

Šie pavadvēstule piemēri, gan rakstveida un e-pastu, ir paredzētas dažādu veidu darba pieteikumiem un nodarbinātības jautājumiem. Vai pārliecinieties, lai ņemtu laiku, lai personalizētu jūsu vēstuli, tāpēc tas ir spēcīgs apstiprinājums no jūsu spējas, lai veiktu darbu, par kuru jūs piesakāties.

Virsraksts
pavadvēstuli jāsāk gan ar savu, un darba devēja kontaktinformāciju (vārdu, adresi, tālruņa numuru, e-pasts), kam seko dienai. Ja tas ir e-pasta, nevis faktisko vēstuli, norādot savu kontaktinformāciju beigās burtu, pēc jūsu paraksta.

Jūsu kontaktinformācija jāietver:
vārds un uzvārds
Street Adrese
Pilsēta, Valsts Zip
Tālrunis
E-pasts

Sveiciens
Uzsāciet pavadvēstuli sveiciens ar “Dr./Mr./Ms. Uzvārdu.” Ja neesat pārliecināts, vai jūsu kontaktpersona ir vīrietis vai sieviete, jūs varat uzrakstīt savu vārdu un uzvārdu. Ja jūs nezināt, darba devēja vārdu, vienkārši rakstīt, “Mīļais iznomājot pārvaldnieks”. Tas ir labāk, nekā vispārējs un formāla, “Uz kurām tā var attiekties.”

Pārskatiet informāciju par to, kā izvēlēties pareizo pavadvēstuli sveiciens, lai izvēlētos vienu, kas darbojas uz darbu un uzņēmumu, jūs, kas uz.

Ievads
Uzsāciet ieviešanu, norādot, kādi darba piesakāties. Paskaidrojiet, kur jūs dzirdējuši par darbu, jo īpaši, ja esat dzirdējuši par to no kontakta, kas saistīti ar uzņēmumu. Īsumā minēt kā jūsu prasmes un pieredze atbilst uzņēmumu un / vai vietu; Tas dos darba devējam priekšskatījumu pārējo Jūsu vēstuli. Jūsu mērķis ievadā ir iegūt lasītāja uzmanību. Lai sāktu darbu, skatiet piemērus iesaistīties atvēršanas teikumus attiekties burtiem.

Ķermeņa
In punktā vai diviem, paskaidrojiet, kāpēc jūs interesē darbs un kāpēc jūs veicat lielisku kandidātu amatam. Pieminēt konkrētus uzskaitīti darba piedāvājumu kvalifikāciju, un izskaidrot, kā jūs izpildīt šo kvalifikāciju. Vai nav vienkārši atkārtoti jūsu CV, bet sniegt konkrētus piemērus, kas demonstrē savas spējas.

Atcerieties, ka darbi runā skaļāk par vārdiem, tāpēc ne tikai “pateikt”, lasītājam, ka jums ir, piemēram, liels komandas spēlētāju ar spēcīgu komunikācijas prasmes un lielisku uzmanību detaļām. Tā vietā, izmantojiet reālus piemērus no savas darba pieredzes “Rādīt” Šo pazīmju darbībā. Šeit vairāk informācijas par to, ko iekļaut pamatteksta sadaļā pavadvēstuli.

Noslēguma
Noslēguma sadaļā jūsu pavadvēstuli, pārveidot to, kā jūsu prasmes, lai jūs spēcīga piemērots uzņēmumam un / vai stāvokli. Ja jums ir telpa (Atcerieties, ka tāpat kā savu CV, pavadvēstuli vajadzētu būt ne ilgāk kā viena lapa – šeit ir vairāk informācijas par to, cik ilgi pavadvēstuli būtu), varat arī apspriest, kāpēc jūs vēlētos strādāt šajā konkrētajā uzņēmumā.

Norādiet, ka jūs vēlētos, iespēja intervēt vai apspriestu nodarbinātības iespējas. Paskaidrojiet, ko jūs darīt, sekot, un, kad jūs to darīt. Paldies, ka darba devējam par viņa / viņas atlīdzību.

Paraksts
Izmantojiet bezmaksas tuvu, un tad galu savu pavadvēstuli ar savu parakstu, rokrakstā, kam seko savu ierakstīto vārdu. Ja tas ir e-pasta, vienkārši iekļaut jūsu ievadīto vārdu, kam savu kontaktinformāciju, ko, pēc bezmaksas tuvu.

Formāts Pavadrakstā

Pavadrakstā jāformatē kā profesionāls biznesa vēstules. Fontu jāatbilst fontu, kuru izmantojāt savā CV, un ir jābūt vienkāršam un viegli lasīt. Pamata fontus, piemēram, Arial, Calibri, Gruziju, Verdana, un Times New Roman strādā labi. Burtu izmērs 10 vai 12 punktiem, ir viegli lasīt. Standarta starpības ir 1 “uz augšu, uz leju, un kreisās un labās puses lapā.

Pievienot atstarpi starp galveni, sveiciens, katru punktu, noslēguma, un savu parakstu. Jūs varat samazināt fontu un rezervi izmēru, lai saglabātu savu dokumentu uz vienas lapas, bet pārliecinieties atstāt pietiekami daudz balto laukumu, lai jūsu vēstuli, lai būtu viegli lasīt.

Rediģēšana un korektūru savu Motivācijas vēstule

Atcerieties, lai rediģētu un pierādījums jūsu pavadvēstuli, pirms tā nosūtīšanas. Tas var likties muļķīgs, bet pārliecinieties, ka jūs pareiziem darba devēju un uzņēmumu nosaukumi – ja jūs rakstīt vairākas aptver burtus uzreiz, tas ir viegli kļūdīties. Izdrukāt un lasot vēstules skaļi, ir labs veids, kā panākt nelielu drukas kļūdu, piemēram, trūkst vārdu, vai teikumos, izklausīties dīvaini.

Vienmēr divreiz pārbaudiet pareizrakstību jūsu kontaktpersonas vārdu, kā arī uzņēmuma nosaukumu. Šeit ir daudz padomi, korektūra pavadvēstuli. Ja iespējams, iesaistīt draugu vai ģimenes locekli, lai palīdzētu korektūru jūsu pavadvēstuli, kā divi pāri acīm ir labāk nekā viens, un pat profesionālie korektori ne vienmēr nozvejas savas kļūdas.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *